14 mei 2023 - 24 maart 2024 ‘Seeds of memory’ Fries Museum Wilhelminaplein 92, Leeuwarden, Nederland Participants: Saskia Noor van Imhoff
7 juli 2023 - 7 juli 2024 Krijn de Koning: ‘Portal’ Conflans Municipal Place Fouillère, Conflans-Saint-Honorine, Grand Paris Seine et Oise, Frankrijk Participants: Krijn de Koning
17 september 2023 - 31 maart 2024 Evelyn Taocheng Wang Dordrechts Museum Museumstraat 40, Dordrecht, Nederland Participants: Evelyn Taocheng Wang
28 september 2023 - 14 april 2024 ‘Turner Prize 2023’ Tower Eastbourne Devonshire Park, College Road, Eastbourne, Verenigd Koninkrijk Participants: Rory Pilgrim
3 oktober 2023 - 31 maart 2024 ‘The Echo of Picasso’ Múseo Picasso Málaga Calle San Augustin 8, Málaga, Spanje Participants: Thomas Houseago
29 oktober 2023 - 23 maart 2024 ‘New Ground: Jacob Samuel and contemporary etching’ MoMA 11 West 53 St, New York City, NY 10019, Verenigde Staten Participants: Matthew Monahan
10 november 2023 - 14 april 2024 ‘Nudes’ LWL Kunst und Kultur Museum Domplatz 10, Münster, Duitsland Participants: Marlene Dumas
11 november 2023 - 14 april 2024 Roosen & guests Kasteel het Nijenhuis 't Nijenhuis 10, Heino/Wijhe, Nederland Participants: Marlene Dumas , Ricardo van Eyk , Jeroen Doorenweerd , Marien Schouten , Q.S. Serafijn
11 november 2023 - 1 april 2024 ‘Aan de rand van de hemel: visoenen’ Museum Krona Veghelsedijk 25, Uden, Nederland Participants: Natasja Kensmil
18 november 2023 - 24 maart 2024 ‘Taipei Bienial: Small Worlds’ Taipei Fine Arts Museum 181 Sector 3 Zhongshan N Rd, Taipei City, Zhongshan District, Taiwan Participants: Jen Liu
19 november 2023 - 4 april 2024 ‘Craft Now!’ CODA Vosselmanstraat 299, Apeldoorn, Nederland Participants: Wouter Paijmans
8 december 2023 - 12 mei 2024 ‘My Oma’ Kunstinstituut Melly Witte de Withstraat 50, Rotterdam, Nederland Participants: Maria Pask
16 december 2023 - 1 juni 2024 ‘Feel the heartbeat’ Museum Sint jan Hospitaal Mariastraat 38, Brugge, België Participants: Joep van Lieshout
12 januari 2024 - 12 januari 2025 ‘Feels like home’ Kiasma Mannerheiminaukio 2, Helsinki, Finland Participants: Henna Hyvärinen
18 januari - 7 april Robin Vanbesien: ‘Holding Rehearsals’ La Loge Kluisstraat 49, Brussel, België Participants: Robin Vanbesien
26 januari - 12 mei Melissa Gordon: ‘Myopic View’ Kunsthal Extra City Provinciestraat 112, Antwerpen, België Participants: Melissa Gordon
27 januari - 26 mei Lennart Lahuis: ‘Earth Wind Fire Air’ Museum Schloss Moyland Am Schloss 4, Bedburg-Hau, Duitsland Participants: Lennart Lahuis
8 februari - 12 mei ‘Power Up: imaginaires techniques et utopies sociales’ Le Grand Café - St-Nazaire Place des Quatre z'horloges, Saint-Nazaire, Frankrijk Participants: Tatiana Trouvé
8 februari - 12 mei ‘Power Up’ Le Grand Café - St-Nazaire Place des Quatre z'horloges, Saint-Nazaire, Frankrijk Participants: Tatiana Trouvé
9 februari - 30 maart Anna Bella Papp: ‘Afko’s’ Diez Gallery Gibraltarstraat 74-B, Amsterdam, Nederland Participants: Anna-Bella Papp
9 februari - 27 april Koenraad Dedobbeleer: ‘Emi em dames messeur’ Fondation d'entreprise Hermès Blvd de Waterloo 50, Bruxelles, België Participants: Koenraad Dedobbeleer
10 februari - 7 april Ana Navas: ‘Dear awkwardness’ PARK Wilhelminapark 53, Tilburg, Nederland Participants: Ana Navas
10 februari - 9 juni ‘Op scherp’ Centraal Museum Agniettenstraat 1, Utrecht, Nederland Participants: Esiri Erheriene-Essi
10 februari - 23 maart ‘Can’t we all just get along?’ Stevenson Gallery Amsterdam Prinsengracht 371-B, Amsterdam, Nederland Participants: Cian-Yu Bai , Natasja Kensmil , Neo Matloga , Tumelo Mtimkhulu , Anna-Bella Papp
16 februari - 15 april ‘Part three of many parts’ WEST Lange Voorhout 102, Den Haag, Nederland Participants: Ghita Skali
17 februari - 23 maart Ryan Christopher: ‘Eclogue, St Perpetua’ Slewe Gallery Kerkstraat 105 A, Amsterdam, Noord-Holland, Nederland Participants: Ryan Christopher
17 februari - 21 april Shana Moulton: ‘Meta/Physical Therapy’ MoMA 11 West 53 St, New York City, NY 10019, Verenigde Staten Participants: Shana Moulton
17 februari - 30 maart Gegee Ayurzana: ‘Air mass’ Van Zijll Langhout Contemporary Art Brouwersgracht 161, Amsterdam, Nederland Participants: Gegee Ayurzana
18 februari - 24 maart Michael Jacklin: ‘Beelden. Een keuze uit het atelier’ Galerie Ramakers Toussaintkade 51, Den Haag, Nederland Participants: Michael Jacklin
18 februari - 6 april Wieske Wester: ‘The artist is not here, she’s picking feathers’ Dürst Britt & Mayhew Van Limburg Stirumstraat 47, Den Haag, Nederland Participants: Wieske Wester
24 februari - 30 maart ‘Blind Man’s Bluff’ Galerie Annet Geelink Laurierstraat 187-189, Amsterdam, Noord-Holland, Nederland Participants: Michelle Chang Qin , Lara Schnitger
29 februari - 13 april Saskia Noor van Imhoff: ‘Mineral Lick’ GRIMM London 2, Bourdon St, London, Verenigd Koninkrijk Participants: Saskia Noor van Imhoff
2 maart - 6 april ‘Superfan: Artists by artists’ Multiplemadé Prinsengracht 615-h, Amsterdam, Nederland Participants: Sarah De Vos
2 maart - 4 mei Vicente Baeza: ‘Leganas’ SpazioA Via Amati 13, Pistoia, Italië Participants: Vicente Baeza Zuñiga
3 maart - 19 mei Dieke Venema: ‘Paper, scissors’ Afslag BLV Minckelersstraat 11, Heerenveen, Nederland Participants: Dieke Venema
5 maart - 25 mei Urs Fischer: ‘Beauty’ Gagosian Paris 14, Rue de Ponthieu, Parijs, Frankrijk Participants: Urs Fischer
6 maart - 19 mei ‘Almost, but definitely’ Omstand Van Oldebarneveldstraat 92-A, Arnhem, Nederland Participants: Pieter Kusters , Han Schuil
7 maart - 14 mei ‘Standing on the shoulders of giants: a celebration of Dutch female artists’ Saatchi Gallery Duke of York's HQ, Kings Road, London, Verenigd Koninkrijk Participants: Janine van Oene
8 maart - 9 juni Philipp Gufler: ‘Dis-/identification’ Kunsthalle Mainz Am Zollhafen 3-5, Mainz, Duitsland Participants: Philipp Gufler
8 maart - 7 april ‘PROVENCE. AN ACCOUNT OF THE LUCK AND MISFORTUNES OF________’ Etablissement d'en Face Jan Jacobsplein 1, Brussel, België Participants: Cecilia Bjartmar Hylta , Jannis Marwitz
9 maart - 27 april Sarah Ksieska Galerie Fons Welters Bloemstraat 140, Amsterdam, Nederland Participants: Sarah Ksieska
9 maart - 28 april ‘Coexist’ Mittelrhein Museum Koblenz Zentralplatz 1, Koblenz, Duitsland Participants: Philipp Gufler
9 maart - 4 mei Rob Johannesma: ‘Negen elegieën’ Andriesse-Eyck Leliegracht 47, Amsterdam, Nederland Participants: Rob Johannesma
9 maart - 20 april Gabriele Adomaityte: ‘Chronicler’ CLEARING Los Angeles 530 N Western Avenue, Los Angeles, Verenigde Staten Participants: Gabrielė Adomaitytė
10 maart - 24 juni ‘Desde la Frontera’ CaixaForum Montjuïc, Barcelona, Spanje Participants: Asier Mendizabal
14 maart - 19 april Erwin Gross: ‘Hedera’ Galerie Bernd Kugler Burggraben 6, Innsbruck, Oostenrijk Participants: Erwin Gross
14 maart - 7 april ‘Tongues’ Treehouse NDSM TT Neveritaweg 57-a, Amsterdam, Nederland Participants: Anthea Bush
14 maart - 7 april ‘Tongues’ Treehouse NDSM TT Neveritaweg 57-a, Amsterdam, Nederland Participants: Anthea Bush
15 maart - 18 mei Lucy Stein: ‘She, the cat’s mother’ Gregor Staiger Milano Via Rossini 3, Milaan, Italië Participants: Lucy Stein
16 maart - 11 augustus ‘Soft power’ Das Minsks Max-Planck-Strasse 17, Potsdam, Duitsland Participants: Philipp Gufler
20 maart - 2 september ‘Le monde comme il va’ Bourse de Commerce Pinault Collection 2, Rue de Viarmes, Parijs, Frankrijk Participants: Marlene Dumas
23 maart - 30 juni Ansuya Blom Landgoed Oud-Amelisweerd Amelisweerd, Utrecht, Nederland Participants: Ansuya Blom
23 maart - 11 mei Asier Mendizabal: ‘Linguagem/Corrente’ Sismógrafo Rua do Heroísmo 318, Porto, Portugal Participants: Asier Mendizabal
23 maart - 4 mei ‘Rupture’ Galerie Gerhard Hofland Bilderdijkstraat 165C, Amsterdam, Noord-Holland, Nederland Participants: Tobias Thaens
6 april - 19 mei Clémence Lollia Hilaire: ‘Harvest’ Galerie Fons Welters Bloemstraat 140, Amsterdam, Nederland Participants: Clémence Lollia Hilaire
7 april @ 13:30 - 8 september @ 17:00 Gerbrand Burger: ‘Thinking Forest/Deep storage’ Thinking Forest Foundation Landgoed Welna, Epe, Nederland Participants: Gerbrand Burger
13 april - 29 september ‘Daily encounters and how to catch them’ Kunsthal Helmond F. J. van Thielpark 1, Helmond, Nederland Participants: Lieven Hendriks
18 april - 25 mei Robert Zandvliet: ‘Pink Moon’ GRIMM London 2, Bourdon St, London, Verenigd Koninkrijk Participants: Robert Zandvliet
20 april - 24 november ‘Foreigners Everywhere’ Biennale di Venezia Arsenale/Giardini, Venetië, Italië Participants: Evelyn Taocheng Wang , Karimah Ashadu
26 april - 21 juli ‘Outside the soup’ W139 Warmoestraat 139, Amsterdam, Nederland Participants: Sarah Naqvi
25 mei - 4 augustus ‘Welten in Bewegung. 30 Jahre Kunstmuseum Wolfsburg’ Kunstmuseum Wolfsburg Hollerplatz 1, Wolfsburg, Duitsland Participants: Benedikte Bjerre
7 juni - 23 juni ‘Glasgow International 2024’ Tramway 25 Albert Drive, Glasgow, Verenigd Koninkrijk Participants: Minne Kersten
30 juni 2024 - 6 oktober 2025 9e Biënnale van de Schilderkunst Roger Raveelmuseum Gildestraat 2-8, Zulte, België Participants: Orla Barry
1 augustus - 28 september ‘Future Generation Art Prize 2024’ Pinchuk Art Centre Kyiv, Oekraïne Participants: Giulia Cenci , Dina Mimi
23 november - 31 december Esiri Erheriene-Essi Galerie Ron Mandos Prinsengracht 282, Amsterdam, Noord-Holland, Nederland Participants: Esiri Erheriene-Essi