Laden Activiteiten
Aankomende ActiviteitenTentoonstellingen (oud-)deelnemersGroepstentoonstelling · Solotentoonstelling

Activiteiten Search and Views Navigation

Activiteit Views Navigation

Lopende activiteiten Klik hier voor aankomende activiteitenmaart 2019

‘Face Off: Mondriaan vs hedendaagse kunstenaars’

8 maart - 22 september
Villa Mondriaan, Zonnebrink 4
7101 NC
Winterswijk, Nederland
Deelnemers: Philip Akkerman

‘Less is More’

10 maart - 30 november
Museum Voorlinden, Buurtweg 90
2244 AG
Wassenaar, Nederland
Deelnemers: Steven Aalders

‘HYxOffTheWall’

15 maart - 31 december
Hudson Yards, Chelsea
New York, United States
Deelnemers: Lara Schnitger

Krijn de Koning: ‘Green Dwelling’

16 maart - 15 december
Compton Verney Art Gallery and Park, Compton Verney
CV35 9HZ
Warwickshire, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Krijn de Koning

‘Highlights for a Future: De Collectie (1)’

18 maart - 29 september
S.M.A.K., Jan Hoetplein 1
B-9000
Gent, Belgium
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Hybride sculptuur’

23 maart 2019 - 12 januari 2020 @ 08:00 - 17:00
Stedelijk Museum Amsterdam, Museumplein 10
1071 DJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Rob Birza

‘Luego e segni’

24 maart - 15 december
Punta Della Dogana, Dorsoduro 2
Venetië, Italië
Deelnemers: Tatiana Trouvé

‘Feast and Famine’

28 maart - 14 december
Main Gallery Express Newark, 54 Halsey Street
07102
Newark, New Jersey Verenigde Staten
Deelnemers: Jen Liu

‘So wie wir sind 1.0’

30 maart 2019 - 5 januari 2020
Weserburg Museum für Moderne Kunst, Teerhof 20
28199
Bremen, Duitsland
Deelnemers: Urs Fischer
april 2019

Lara Schnitger: ‘En Plein Air’

1 april 2019 - 1 maart 2020
The Highline,
10010 New York, Verenigde Staten
Deelnemers: Lara Schnitger

‘Picture Gallery in Transformation’

5 april - 30 december
Museu de Arte de Sao Paulo, Avenida Paulista 1578
013110-200
Sao Paulo, Brazil
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Le Petit Cercle Bruxellois’

19 april - 2 november
Institut de Carton vzw, Avenue de Jette 41
B-1081
Brussel, België
Deelnemers: Fiona Mackay
mei 2019

‘Gigantisme: Art & Industrie’

4 mei 2019 - 5 januari 2020
FRAC Grand Large – Hauts de France, 503, Avenue des Bancs des Flandres
59140
Dunkerque, Frankrijk
Deelnemers: Tatiana Trouvé

Stad in zicht

10 mei - 8 september
Stadsarchief, Vijzelstraat 32
1017 HL
Amsterdam, Nederland

Urs Fischer: ‘Error’

14 mei - 14 oktober
The Brant Foundation Art Study Center, 941 North Street
06831
Greenwich, CT Verenigde Staten
Deelnemers: Urs Fischer

‘Bauhaus&: TextielLab’

25 mei - 3 november
Textielmuseum, Goirkestraat 96
5046 GN
Tilburg, Nederland
juni 2019

‘All You Can Art #4’

1 juni - 29 september
Kunsthal Rotterdam, Westzeedijk 341
3015 AA
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: David Bade

14th Triennale Kleinplastik Fellbach

1 juni - 29 september
Triennale Kleinplastik Fellbach, Untertürkheimerstrasse 33
70734
Fellbach, Duitsland
Deelnemers: Eric Sidner

‘Freestate’

8 juni - 13 oktober
Museum IJsselstein, Walkade 2-4
3401 DG
IJsselstein, Nederland

‘The Aerodrome’

12 juni - 8 september
IKON Gallery, 1, Oozells Square
B1 2HS
Birmingham, Brindleyplace Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Thomas Houseago

‘Rembrandt’s Mark’

14 juni - 15 september
Kupferstich-Kabinett, Taschenberg 2
01067
Dresden, Duitsland
Deelnemers: Marlene Dumas

We Like Art @ The Frozen Fountain

14 juni - 30 augustus
The Frozen Fountain, Prinsengracht 645
1016 HV
Amsterdam, Nederland

‘Delirious’

15 juni - 20 oktober
Lustwarande, Bredaseweg 441
5036 NA
Tilburg, Nederland

‘Een ongewone wandeling: sporen van Krijn Giezen’

15 juni - 13 oktober
GEM, Stadhouderslaan 43
2517 HV
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Paul Geelen

‘Mutant Nature’

19 juni - 24 augustus
Carpenters Workshop Gallery Paris, 54, Rue de la Verrière
75004
Parijs, Frankrijk
Deelnemers: Joep van Lieshout

‘Digital Gothic’

22 juni - 29 september
CAC La Synagogue de Delme, 33, Rue Poincaré
57590
Delme, France

‘New Faces’

23 juni - 21 september
Shoshanaway Gallery, 4835, West Jefferson Blvd
Los Angeles, CA 90016 Verenigde Staten
Deelnemers: Carlson Hatton

‘Virtuoos! Israëls tot Armando’

29 juni - 3 november
Frans Hals Museum, Grote Markt 16
2011 RD
Haarlem,
Deelnemers: Wieske Wester

‘Boys don’t cry’

29 juni - 6 oktober
Concordia, Langestraat 56
7511 HC
Enschede, Nederland

Rory Pilgrim: ‘Software Garden’

29 juni - 24 augustus
MING Studios, 420, South 6th Street
83702
Boise, Idaho Verenigde Staten
Deelnemers: Rory Pilgrim
juli 2019

‘Lost in time like tears in rain: Collection Beyerle’

1 juli - 1 september
Fondation Beyerle, Baselstrasse 101
CH-4125
Bazel, Zwitserland
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Nine Journeys Through Time’

2 juli - 1 september
Yuz Museum, 35 Fenggu Road, Westbund
Shanghai, Xuhui District China
Deelnemers: Krijn de Koning

Zilvinas Landzbergas

5 juli - 1 september
Kunsthalle Bratislava, Nam SNP 12
Bratislava, Slovakia (Slovak Republic)
Deelnemers: Žilvinas Landzbergas

‘Scenarios of Desire II’

5 juli - 15 september
Emergent, Grote Markt 26
8630
Veurne, België

Grace Ndiritu: ‘The Ark’

6 juli - 13 oktober
Bluecoat, 1, School Lane
L1 3BX
Liverpool, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Grace Ndiritu

‘Duckumenta’

6 juli - 25 augustus
Omstand, Van Oldebarneveldstraat 92-A
Arnhem, Nederland

‘All his ghosts must do my bidding’

7 juli - 25 augustus
Wysing Arts Centre, on B1046
Bourn, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Shana Moulton

‘I must be seeing things’

10 juli - 23 augustus
Ratskeller Galerie für zeitgenössische Kunst, Möllendorffstrasse 6
10367
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Marie Aly

Lara Almarcegui: ‘Volcán de Agras. Derechos mineros.’

11 juli - 27 oktober
IVAM, Guillermo de Castro 118
46003
Valencia, Spanje
Deelnemers: Lara Almercequi

Katrin Laade: ‘Versehrte Ordnung’

13 juli - 7 september
Galerie Reinhold Maas, Gartenstrasse 49
72764
Reutlingen, Duitsland
Deelnemers: Katrin Laade

‘Come closer’

13 juli - 29 september
Kasteel d’Aspremont-Lynden, Groenplaats 1
B-3621
Oud-Reken, België
Deelnemers: Ana Navas , Ricardo van Eyk

‘Every Loft Needs A Sink’

14 juli - 15 september
Vleeshal, Markt 1
4331 LL
Middelburg, Nederland

‘Come Back: Kunsthistorische Renaissancen’

20 juli - 10 november
Kunsthalle Tübingen, Philosophenweg 4
72076
Tübingen, Germany
Deelnemers: Philip Akkerman

‘Schulz & Weise’

20 juli - 25 augustus
W139, Warmoestraat 139
1012 JB
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Charlott Weise

Paloma Polo: ‘El Barro de la Revolución’

25 juli 2019 - 5 januari 2020
Centro de Arte Dos de Mayo, Av Constitución 23
28931
Madrid, Spanje
Deelnemers: Paloma Polo
augustus 2019

Young Danish Art: Forecasting the Future’

17 augustus 2019 - 15 maart 2020
Arken Museum of Modern Art, Skovvej 100
2635
Ishoj, Denemarken
Deelnemers: Benedikte Bjerre
Aankomende activiteiten

Eli Content: ‘a mensch’

24 augustus - 28 september
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Eli Content

Lara Almarcegui: ‘Deep Inside-Out’

28 augustus - 17 november
Graphische Sammlung ETH Zürich, Rämistrasse 101
HG E52
Zurich, Switzerland
Deelnemers: Lara Almercequi

‘Ooggetuigen van de strijd. Goya, Beuys, Dumas’

31 augustus - 6 oktober
Van Abbemuseum, Bilderdijklaan 10
Eindhoven, Nederland
Deelnemers: Marlene Dumas
september 2019

‘Maskulinitäten’

1 september - 24 november
Kunstverein Düsseldorf, Grabbeplatz 4
40123
Düsseldorf, Nordrhein-Westphalen Duitsland

Gabriele Andomaityte: ‘The gatekeeper’

6 september - 12 oktober
Galerija Vartai, Vilniaus g. 36
LT-01119
Vilnius, Litouwen
Deelnemers: Gabrielė Adomaitytė

‘Mybody.com’

6 september - 3 november
Nest, De Constant Rebecqueplein 20b
2518 RA
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Shana Moulton

Anders Dickson: ‘Bone Orchard’

7 september - 12 oktober
Galerie Annet Geelink, Laurierstraat 187-189
1016PL
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Anders Dickson

‘Secret Society’

8 september - 22 september
AVL Mundo, Keileweg 18
3029 BS
Rotterdam, Nederland

Katja Mater: ‘Dear Sides’

8 september - 20 oktober
P/////AKT, ZEEBURGERPAD 53
1019 AB
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Katja Mater

Wouter Paijmans

14 september - 24 november
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland
Deelnemers: Wouter Paijmans

16th Istanbul Biennial: The Seventh Continent

14 september - 10 november
Istanbul Biennial, Sadi Konuralp Cadessi 5
34433
Istanbul, Sishane Turkey

Ansuya Blom: ‘Silence is commons’

14 september - 2 november
Casco Art Institute, Lange Nieuwstraat 7
3512 RA
Utrecht, Nederland
Deelnemers: Ansuya Blom

Rob Birza: ‘Floating Circles’

14 september - 12 oktober
Willem Baars Projects, Hoogte Kadijk 17 hs
1018 BD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Rob Birza

‘L’Art dans les Chapelles 2019’

15 september - 28 november
L’Art dans les Chapelles, 6, Quai Plessis
56300
Pontivy, Frankrijk
Deelnemers: Katja Mater

Jeune Création Internationale Biennale de Lyon

18 september 2019 - 5 januari 2020
Institut d’Art Contemporain Villeurbanne/Rhone-Alpes, 11, Rue Docteur Dolard
69100
Villeurbanne, Frankrijk
Deelnemers: Giulia Cenci

15th Biennale de Lyon Art Contemporain

18 september 2019 - 5 januari 2020
Biennale de Lyon, 65 ,Rue Challemel Lacour
69007
Lyon, Frankrijk
Deelnemers: Shana Moulton
oktober 2019

Evelyn Taocheng Wang: ‘Spreading Elegance’

12 oktober 2019 - 23 februari 2020
FRAC Champagne-Ardenne, 1, Place Museux
51100
Reims, Frankrijk
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

Raphaela Vogel

19 oktober 2019 - 6 januari 2020
Kunsthaus Bregenz, Karl-Tizian-Platz
6900
Bregenz, Austria
Deelnemers: Raphaela Vogel
november 2019

‘The expressionist figure: 100 years of modern and contemporary drawing’

17 november 2019 - 14 april 2020
Walker Art Center, 725, Vineland Place
MN 55430
Minneapolis, Minnesota Verenigde Staten
Deelnemers: Marlene Dumas

Matthew Monahan

22 november 2019 - 12 januari 2020
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Matthew Monahan
april 2020

‘Art Autun Biennial 2020’

4 april 2020 - 24 mei 2020
Musée Rollin, 3, Rue des Bancs
71400
Autun, Frankrijk
Deelnemers: Sarah De Vos
+ Exporteer Activiteiten