Laden Activiteiten
Aankomende ActiviteitenTentoonstellingen (oud-)deelnemersGroepstentoonstelling · Solotentoonstelling

Activiteiten Search and Views Navigation

Activiteit Views Navigation

Lopende activiteiten Klik hier voor aankomende activiteitenapril 2019

Lara Schnitger: ‘En Plein Air’

1 april 2019 - 1 maart 2020
The Highline,
10010 New York, Verenigde Staten
Deelnemers: Lara Schnitger

‘Home is a Foreign Place. Recent Acquisitions in Context’

9 april 2019 - 21 juni 2020
Met Breuer, 945, Madison Avenue
New York, NY 10012 Nederland
Deelnemers: Anna-Bella Papp
juni 2019

“So British!” Ten Masterpieces of the Pinault Collection

6 juni 2019 - 11 mei 2020
Musée des Beaux Arts Rouen, Esplanade Marcel Duchamp
76000
Rouen, Frankrijk
Deelnemers: Thomas Houseago
augustus 2019

Young Danish Art: Forecasting the Future’

17 augustus 2019 - 15 maart 2020
Arken Museum of Modern Art, Skovvej 100
2635
Ishoj, Denemarken
Deelnemers: Benedikte Bjerre

‘Feel the sun in your mouth: recent acquisitions’

24 augustus 2019 - 23 februari 2020
Hirschhorn Museum, Independence Avenue/7th St
20560
Washington, Washington DC Verenigde Staten
Deelnemers: Tatiana Trouvé
september 2019

‘Endless Life. Kunst en wetenschap over het oneindige leven’

13 september 2019 - 29 maart 2020
Buitenplaats Doornburgh, Diependaalsedijk 17
3601 GH
Maarssen, Nederland
Deelnemers: Rustan Söderling
oktober 2019

‘En caída Libre’

9 oktober 2019 - 9 februari 2020
Caixa Forum, Av. Fransesc Ferrer i Guàrdia, 6-8
08038
Barcelona, Spanje
Deelnemers: June Crespo

‘YOU: Oeuvres de la collection Lafayette’

11 oktober 2019 - 16 februari 2020
Musée d’Art Moderne de Paris, 11, Avenue de Président Wilson
75116
Parijs, Frankrijk

Evelyn Taocheng Wang: ‘Spreading Elegance’

12 oktober 2019 - 23 februari 2020
FRAC Champagne-Ardenne, 1, Place Museux
51100
Reims, Frankrijk
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Department Store: 75 jaar beeldende kunst in Heerlen’

13 oktober 2019 - 15 maart 2020
SCHUNCK* Glaspaleis, Openbaar gebouw, Bongerd 18
6411 JM
Heerlen, Nederland

‘Gewoon Bijzonder’

17 oktober 2019 - 16 februari 2020
38CC, Papenstraat 5
2611 JB
Delft, Nederland

‘Alisa Margolis: Breathers’

19 oktober 2019 - 23 februari 2020
CCA Andratx, Estanyera 2
07150
Andratx Mallorca, Mallorca Spanje
Deelnemers: Alisa Margolis

‘Prix de Rome’

19 oktober 2019 - 22 maart 2020
Stedelijk Museum Amsterdam, Museumplein 10
1071 DJ
Amsterdam, Nederland
Activiteit Categorieën: ,

Urs Fischer: ‘The lyrical and the prosaic’

20 oktober 2019 - 30 september 2020
Aishti Foundation, Seaside Road
Jal El Dib, Libanon
Deelnemers: Urs Fischer
november 2019

Rob van Koningsbruggen

9 november 2019 - 23 februari 2020
Gemeentemuseum Den Haag, Stadhouderslaan 41
2517 HV
Den Haag, Nederland

‘Giacometti, Matter, Monahan, Silver’

14 november 2019 - 31 januari 2020
Nicole Klagsbrun Inc., 526, West 26th Street
NY 10001
New York, Verenigde Staten
Deelnemers: Matthew Monahan

‘The expressionist figure: 100 years of modern and contemporary drawing’

17 november 2019 - 14 april 2020
Walker Art Center, 725, Vineland Place
MN 55430
Minneapolis, Minnesota Verenigde Staten
Deelnemers: Marlene Dumas

Singapore Biennial 2019: Every step in the right direction

22 november 2019 - 22 maart 2020
Asian Civilizations Museum, 1, Empress Place
179555
Singapore, Singapore
Deelnemers: Jen Liu

‘Manifesta Revisited’

22 november 2019 - 22 mei 2020
Manifesta HQ, Herengracht 474
1017 CA
Amsterdam, Nederland

‘This is my body – My body is your body – My body is the body of the world’

23 november 2019 - 19 april 2020
Le Delta, Avenue Fernand Goldenvaux 18
B-5000
Namur, België
Deelnemers: Rory Pilgrim

Jannis Marwitz: ‘Narch till June / Närz bis April’

23 november 2019 - 9 februari 2020
Dortmunder Kunstverein, Park der Partnerstädte 2
44137
Dortmund, Duitsland
Deelnemers: Jannis Marwitz

‘Barefoot’

28 november 2019 - 31 maart 2020
Large Glass, 329, Caledonian Road
N1 1DN
London, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Anna-Bella Papp

‘Chronotypes’

28 november 2019 - 12 februari 2020
Parra & Romero, Claudio Coello 14
28001
Madrid, Spanje
Deelnemers: Lara Almercequi

‘Hinkypunk’

29 november 2019 - 1 februari 2020
Billytown, Helena van Doeverenplantsoen 3
2512 ZB
Den Haag, Nederland

Laurens Stok: ‘Go Figure’

30 november 2019 - 8 februari 2020
Daily Practice, Volmarijnstraat 57-a
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Laurens Stok
december 2019

Jannis Marwitz: ‘Slug’s arrest’

7 december 2019 - 2 februari 2020
Sundy, 43, Wooler Street
SE17 2ED
London, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Jannis Marwitz

‘Narration and Performance’

7 december 2019 - 29 februari 2020
Lullin+Ferrari, Limmatstrasse 214
CH-8005
Zürich, Zwitserland
Deelnemers: Urs Fischer

‘9kg de oxigén’

7 december 2019 - 16 februari 2020
Municipal do Porto, Rua D Manuel II
4050-346
Porto, Portugal
Deelnemers: June Crespo

‘State of Extremes’

12 december 2019 - 30 april 2020
Design Museum Holon, Pinas Heilon Street 8
584800
Holon, Israël
Deelnemers: Joep van Lieshout

‘If on a winter’s night a traveler’

17 december 2019 - 26 september 2020
Tel Aviv Museum of Art, 27, Shaul Hamelech Blvd
Tel Aviv, Israël
Deelnemers: Urs Fischer
januari 2020

Philipp Gufler: ‘It is getting alive’

11 januari - 29 februari
BQ, Weydingerstrasse 10
10178
Berlin, Duitsland
Deelnemers: Philipp Gufler

Gaver Prijs 2020

12 januari - 23 februari
CC De Schakel, Schakelstraat 8
8790
Waregem, België
Deelnemers: Sarah De Vos

‘Real Virtuality: Vincent Ceraudo and Egemen Tancek’

17 januari - 9 februari
Corridor Project Space, Veemkade 574
1019 BL
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Vincent Ceraudo

‘Seven x Seven’

17 januari - 29 februari
Albada Jelgersma Gallery, Lijnbaansgracht 318
1017 WZ
Amsterdam, Nederland

‘Filler IV’

17 januari - 15 februari @ 08:00 - 17:00
SIGN, Winschoterkade 10
9711 EA
Groningen, Nederland
Deelnemers: Sophie Lee

Michael Kirkham & Ina van Zyl: ‘Highlighting skin’

18 januari - 5 april
de ketelfactory, Hoofdstraat 44
3114 GG
Schiedam, Nederland

David Jablonowski: New work

18 januari - 15 februari
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: David Jablonowski

Adriano Amaral: New Work

19 januari - 19 april
Witte de With, Witte de Withstraat 50
3012 BR
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Adriano Amaral

‘Chapter Three. Curated by Maarten Spruyt’

23 januari - 3 mei
Het HEM, Warmperserij 1
Zaandam, Nederland
Deelnemers: Noa Giniger

‘Van Gogh Inspireert: Steven Aalders’

24 januari - 1 juni
Van Gogh Museum, Museumplein 6
1071 DJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Steven Aalders

Jeroen Jacobs / Raaf van der Sman

25 januari - 28 februari
nationalmuseum, Urbanstrasse 100
10967
Berlijn, Duitsland

‘Metallo Hurlante’

25 januari - 29 februari
Campoli Presti, 6, Rue de Braque
75003
Parijs, Frankrijk
Deelnemers: Giulia Cenci

Jurgen Ots, Christoph Westermeier: ‘Der Magen Europas 2020’

25 januari - 29 februari
Da in die Front, Birkenstrasse 61, Hinterhof 1e Links
40233
Düsseldorf, Duitsland
Deelnemers: Christoph Westermeier
Aankomende activiteiten

‘Brainwashed. Sammlung Goetz in Haus der Kunst’

31 januari - 28 juni
Haus der Kunst, Prinzregentenstraße 1
80538
München, Duitsland
Deelnemers: Shana Moulton

Alex Crocker: ‘End Cottage’

31 januari - 15 maart
TACO!, 30 Poplar Place
SE28 8BA
London, Thamesmead Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Alex Crocker
februari 2020

Emma van der Put: ‘Mall of Europe’

1 februari - 10 mei
Mu.ZEE, Romestraat 11
B-8400
Oostende, België
Deelnemers: Emma van der Put

‘De Volkskrant Beeldende Kunst Prijs 2020’

1 februari - 22 maart
Stedelijk Museum Schiedam, Hoogstraat 112
3111 HL
Schiedam, Nederland
Deelnemers: Wouter Paijmans

C.o.C.A. Commission 2019: Johannes Büttner

5 februari - 5 april
A Tale of A Tub, Justus van Effenstraat 44
3027 TK
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Johannes Büttner

‘Prospects & Concepts 2020’

5 februari - 9 februari
Van Nellefabriek, Van Nelleweg 1
3044BC
Rotterdam, Nederland

‘Otherwordly’

15 februari 2020 - 3 januari 2021
Fries Museum, Wilhelminaplein 92
8911 BS
Leeuwarden, Nederland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

Vordemberge-Gildewart Award 2020

23 februari - 5 april
GEM, Stadhouderslaan 43
2517 HV
Den Haag, Nederland

Han Schuil: ‘HEAT’

29 februari - 4 april
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Han Schuil

Helen Frik: ‘Pour Out, Drink Up’

29 februari - 4 april
Kunstforum Solothurn, Schaalgasse 9
CH-4500
Solothurn, Zwitserland
Deelnemers: Helen Frik
maart 2020

Alex Dordoy

6 maart - 25 april
GRIMM New York, 202 Bowery
NY 10012
New York, Verenigde Staten
Deelnemers: Alex Dordoy
april 2020

Marlene Dumas. 25 years of collaboration

1 april - 2 mei
Zeno X Gallery, Godtsstraat 15
2140
Antwerpen, Borgerhout België
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Art Autun Biennial 2020’

4 april - 24 mei
Musée Rollin, 3, Rue des Bancs
71400
Autun, Frankrijk
Deelnemers: Sarah De Vos
+ Exporteer Activiteiten