Laden Activiteiten
Aankomende ActiviteitenTentoonstellingen (oud-)deelnemersGroepstentoonstelling · Solotentoonstelling

Activiteiten Search and Views Navigation

Activiteit Views Navigation

Lopende activiteiten Klik hier voor aankomende activiteitenmaart 2019

‘Uit de klei’

6 maart - 18 augustus @ 08:00 - 17:00
Gemeentemuseum Den Haag, Stadhouderslaan 41
2517 HV
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Helen Frik

‘Face Off: Mondriaan vs hedendaagse kunstenaars’

8 maart - 22 september
Villa Mondriaan, Zonnebrink 4
7101 NC
Winterswijk, Nederland
Deelnemers: Philip Akkerman

‘Less is More’

10 maart - 30 november
Museum Voorlinden, Buurtweg 90
2244 AG
Wassenaar, Nederland
Deelnemers: Steven Aalders

‘HYxOffTheWall’

15 maart - 31 december
Hudson Yards, Chelsea
New York, United States
Deelnemers: Lara Schnitger

Krijn de Koning: ‘Green Dwelling’

16 maart - 15 december
Compton Verney Art Gallery and Park, Compton Verney
CV35 9HZ
Warwickshire, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Krijn de Koning

‘Highlights for a Future: De Collectie (1)’

18 maart - 29 september
S.M.A.K., Jan Hoetplein 1
B-9000
Gent, Belgium
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Hybride sculptuur’

23 maart 2019 - 12 januari 2020 @ 08:00 - 17:00
Stedelijk Museum Amsterdam, Museumplein 10
1071 DJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Rob Birza

‘Luego e segni’

24 maart - 15 december
Punta Della Dogana, Dorsoduro 2
Venetië, Italië
Deelnemers: Tatiana Trouvé

‘Feast and Famine’

28 maart - 14 december
Main Gallery Express Newark, 54 Halsey Street
07102
Newark, New Jersey Verenigde Staten
Deelnemers: Jen Liu

‘So wie wir sind 1.0’

30 maart 2019 - 5 januari 2020
Weserburg Museum für Moderne Kunst, Teerhof 20
28199
Bremen, Duitsland
Deelnemers: Urs Fischer
april 2019

Lara Schnitger: ‘En Plein Air’

1 april 2019 - 1 maart 2020
The Highline,
10010 New York, Verenigde Staten
Deelnemers: Lara Schnitger

‘Ecstasy’

4 april - 4 augustus
Zentrum Paul Klee, Monument im Fruchtwald 3
CH-3030
Bern, Zwitserland
Deelnemers: Marlene Dumas , Aernout Mik

‘Picture Gallery in Transformation’

5 april - 30 december
Museu de Arte de Sao Paulo, Avenida Paulista 1578
013110-200
Sao Paulo, Brazil
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Negative Space’

6 april - 11 augustus
ZKM, Lorentzstrasse 9
76135
Karlsruhe, Duitsland
Deelnemers: Michael Jacklin

‘Straying from the line’

13 april - 22 juli
Schinkel Pavillon, Oberwallstrasse 1
10117
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Raphaela Vogel

‘Le Petit Cercle Bruxellois’

19 april - 2 november
Institut de Carton vzw, Avenue de Jette 41
B-1081
Brussel, België
Deelnemers: Fiona Mackay

Neo Matloga: ‘neo to love’

20 april - 18 augustus
Fries Museum, Wilhelminaplein 92
8911 BS
Leeuwarden, Nederland
Deelnemers: Neo Matloga

‘DordtYart 2019’

21 april - 28 juli
DordtYart, Maasstraat 11
Dordrecht, Nederland
Deelnemers: Bert Frings

‘A Cool Breeze’

24 april - 11 augustus
Galerie Rudolfinum, Alsoro Nebrezi 12
110 000
Praag, Tsjechië
Deelnemers: Thomas Houseago
mei 2019

‘Gigantisme: Art & Industrie’

4 mei 2019 - 5 januari 2020
FRAC Grand Large – Hauts de France, 503, Avenue des Bancs des Flandres
59140
Dunkerque, Frankrijk
Deelnemers: Tatiana Trouvé

Stad in zicht

10 mei - 8 september
Stadsarchief, Vijzelstraat 32
1017 HL
Amsterdam, Nederland

Urs Fischer: ‘Error’

14 mei - 14 oktober
The Brant Foundation Art Study Center, 941 North Street
06831
Greenwich, CT Verenigde Staten
Deelnemers: Urs Fischer

‘Jonge Beelden’

16 mei - 4 augustus
Hooglandse Kerk, Leiden, Nederland
Deelnemers: Tim Mathijsen

Evelyn Taocheng Wang: ‘Sensitive Attitude’

19 mei - 20 juli
S.M.A.K., Jan Hoetplein 1
B-9000
Gent, België
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Bauhaus&: TextielLab’

25 mei - 3 november
Textielmuseum, Goirkestraat 96
5046 GN
Tilburg, Nederland

‘El Nudo’

25 mei - 27 juli
Carreras Mugica, Calle Heros 2
48009
Bilbao, Spanje
Deelnemers: Ana Navas

‘On Canvas’

28 mei - 20 juli
Galerie Sturm & Schober, Christophstrasse 6
70178
Stuttgart, Duitsland
Deelnemers: Lieven Hendriks
juni 2019

‘All You Can Art #4’

1 juni - 29 september
Kunsthal Rotterdam, Westzeedijk 341
3015 AA
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: David Bade

14th Triennale Kleinplastik Fellbach

1 juni - 29 september
Triennale Kleinplastik Fellbach, Untertürkheimerstrasse 33
70734
Fellbach, Duitsland
Deelnemers: Eric Sidner

Mia Marfurt: ‘Palmette à a Montreuil’

4 juni - 27 juli
Acrush, Hohlstrasse 400
8048
Zürich, Zwitserland
Deelnemers: Mia Marfurt

‘Freestate’

8 juni - 13 oktober
Museum IJsselstein, Walkade 2-4
3401 DG
IJsselstein, Nederland

Royal Academy Summer Exhibition 2019

10 juni - 12 augustus
Royal Academy of Arts, Picadilly
W1J OBD
London, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Thomas Houseago

‘The Aerodrome’

12 juni - 8 september
IKON Gallery, 1, Oozells Square
B1 2HS
Birmingham, Brindleyplace Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Thomas Houseago

‘GMA XXX YEARS’

13 juni - 17 augustus
Galerie Mikael Andersen, Bredgade 63
1260
Kopenhagen, Denemarken

‘Rembrandt’s Mark’

14 juni - 15 september
Kupferstich-Kabinett, Taschenberg 2
01067
Dresden, Duitsland
Deelnemers: Marlene Dumas

We Like Art @ The Frozen Fountain

14 juni - 30 augustus
The Frozen Fountain, Prinsengracht 645
1016 HV
Amsterdam, Nederland

‘Delirious’

15 juni - 20 oktober
Lustwarande, Bredaseweg 441
5036 NA
Tilburg, Nederland

‘Een ongewone wandeling: sporen van Krijn Giezen’

15 juni - 13 oktober
GEM, Stadhouderslaan 43
2517 HV
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Paul Geelen

‘Stage’

15 juni - 18 augustus
38CC, Papenstraat 5
2611 JB
Delft, Nederland
Deelnemers: Kim van Norren

Erik Andriesse

15 juni - 27 juli
Andriesse-Eyck, Leliegracht 47
1016 GT
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Erik Andriesse

‘Mutant Nature’

19 juni - 24 augustus
Carpenters Workshop Gallery Paris, 54, Rue de la Verrière
75004
Parijs, Frankrijk
Deelnemers: Joep van Lieshout

Evelyn Taocheng Wang

20 juni - 21 juli
Carlos|Ishegawa, 88, Mile End Road
E1 4UN
London, United Kingdom
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Digital Gothic’

22 juni - 29 september
CAC La Synagogue de Delme, 33, Rue Poincaré
57590
Delme, France

‘New Faces’

23 juni - 21 september
Shoshanaway Gallery, 4835, West Jefferson Blvd
Los Angeles, CA 90016 Verenigde Staten
Deelnemers: Carlson Hatton

Away in the Hills’

27 juni - 2 augustus
GRIMM New York, 202 Bowery
NY 10012
New York, Verenigde Staten
Deelnemers: Alex Dordoy , Will Monk

Lucy Stein

27 juni - 26 juli
Foxy Production, 2 East Broadway #200
10011
New York, NY United States
Deelnemers: Lucy Stein

‘Update’

28 juni - 28 juli
Arti et Amicitae, Rokin 112
1012 LB
Amsterdam, Noord-Holland Nederland

‘Modern Pictures For Modern Rooms’

28 juni - 20 juli
Billytown, Helena van Doeverenplantsoen 3
2512 ZB
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Lieven Hendriks

‘Virtuoos! Israëls tot Armando’

29 juni - 3 november
Frans Hals Museum, Grote Markt 16
2011 RD
Haarlem,
Deelnemers: Wieske Wester

‘Boys don’t cry’

29 juni - 6 oktober
Concordia, Langestraat 56
7511 HC
Enschede, Nederland

Rory Pilgrim: ‘Software Garden’

29 juni - 24 augustus
MING Studios, 420, South 6th Street
83702
Boise, Idaho Verenigde Staten
Deelnemers: Rory Pilgrim

‘Conceal/Reveal’

29 juni - 27 juli
Albada Jelgersma Gallery, Lijnbaansgracht 318
1017 WZ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Rob Johannesma

‘Future Starts Slow’

29 juni - 17 augustus
Launch18, 373 Broadway, Suite 618
10013
New York City, NY Verenigde Staten
Deelnemers: Nathan Dilworth
juli 2019

‘EROS & coyote’

1 juli - 3 augustus
Hillenberg, Humlegardsgatan 14
11146
Stockholm, Nederland
Deelnemers: Benedikte Bjerre

‘Nine Journeys Through Time’

2 juli - 1 september
Yuz Museum, 35 Fenggu Road, Westbund
Shanghai, Xuhui District China
Deelnemers: Krijn de Koning

Zilvinas Landzbergas

5 juli - 1 september
Kunsthalle Bratislava, Nam SNP 12
Bratislava, Slovakia (Slovak Republic)
Deelnemers: Žilvinas Landzbergas

‘Scenarios of Desire II’

5 juli - 15 september
Emergent, Grote Markt 26
8630
Veurne, België

‘emoH’

5 juli - 20 juli
De Apotheek, Hortensiastraat 20
1032 CJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Sjoerd Tim

Grace Ndiritu: ‘The Ark’

6 juli - 13 oktober
Bluecoat, 1, School Lane
L1 3BX
Liverpool, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Grace Ndiritu

‘Summer group show’

6 juli - 3 augustus
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Michael Kirkham

‘Duckumenta’

6 juli - 25 augustus
Omstand, Van Oldebarneveldstraat 92-A
Arnhem, Nederland

‘All his ghosts must do my bidding’

7 juli - 25 augustus
Wysing Arts Centre, on B1046
Bourn, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Shana Moulton

‘I must be seeing things’

10 juli - 23 augustus
Ratskeller Galerie für zeitgenössische Kunst, Möllendorffstrasse 6
10367
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Marie Aly

Lara Almarcegui: ‘Volcán de Agras. Derechos mineros.’

11 juli - 27 oktober
IVAM, Guillermo de Castro 118
46003
Valencia, Spanje
Deelnemers: Lara Almercequi

Katrin Laade: ‘Versehrte Ordnung’

13 juli - 7 september
Galerie Reinhold Maas, Gartenstrasse 49
72764
Reutlingen, Duitsland
Deelnemers: Katrin Laade

‘Every Loft Needs A Sink’

14 juli - 15 september
Vleeshal, Markt 1
4331 LL
Middelburg, Nederland

Timmy van Zoelen: ‘Dopaminer’

18 juli - 4 augustus
WIELS, Van Volxemlaan 354
1190
Brussel, België
Deelnemers: Timmy van Zoelen
Aankomende activiteiten

‘Come Back: Kunsthistorische Renaissancen’

20 juli - 10 november
Kunsthalle Tübingen, Philosophenweg 4
72076
Tübingen, Germany
Deelnemers: Philip Akkerman

‘Schulz & Weise’

20 juli - 25 augustus
W139, Warmoestraat 139
1012 JB
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Charlott Weise
augustus 2019

Lara Almarcegui: ‘Deep Inside-Out’

28 augustus - 17 november
Graphische Sammlung ETH Zürich, Rämistrasse 101
HG E52
Zurich, Switzerland
Deelnemers: Lara Almercequi
september 2019

Wouter Paijmans

14 september - 24 november
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland
Deelnemers: Wouter Paijmans

16th Istanbul Biennial: The Seventh Continent

14 september - 10 november
Istanbul Biennial, Sadi Konuralp Cadessi 5
34433
Istanbul, Sishane Turkey

Ansuya Blom: ‘Silence is commons’

14 september - 2 november
Casco Art Institute, Lange Nieuwstraat 7
3512 RA
Utrecht, Nederland
Deelnemers: Ansuya Blom

‘L’Art dans les Chapelles 2019’

15 september - 28 november
L’Art dans les Chapelles, 6, Quai Plessis
56300
Pontivy, Frankrijk
Deelnemers: Katja Mater

Jeune Création Internationale Biennale de Lyon

18 september 2019 - 5 januari 2020
Institut d’Art Contemporain Villeurbanne/Rhone-Alpes, 11, Rue Docteur Dolard
69100
Villeurbanne, Frankrijk
Deelnemers: Giulia Cenci

15th Biennale de Lyon Art Contemporain

18 september 2019 - 5 januari 2020
Biennale de Lyon, 65 ,Rue Challemel Lacour
69007
Lyon, Frankrijk
Deelnemers: Shana Moulton
oktober 2019

Evelyn Taocheng Wang: ‘Spreading Elegance’

12 oktober 2019 - 23 februari 2020
FRAC Champagne-Ardenne, 1, Place Museux
51100
Reims, Frankrijk
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

Raphaela Vogel

19 oktober 2019 - 6 januari 2020
Kunsthaus Bregenz, Karl-Tizian-Platz
6900
Bregenz, Austria
Deelnemers: Raphaela Vogel
november 2019

‘The expressionist figure: 100 years of modern and contemporary drawing’

17 november 2019 - 14 april 2020
Walker Art Center, 725, Vineland Place
MN 55430
Minneapolis, Minnesota Verenigde Staten
Deelnemers: Marlene Dumas
april 2020

‘Art Autun Biennial 2020’

4 april 2020 - 24 mei 2020
Musée Rollin, 3, Rue des Bancs
71400
Autun, Frankrijk
Deelnemers: Sarah De Vos
+ Exporteer Activiteiten