Laden Activiteiten
Aankomende ActiviteitenGroepstentoonstelling

Activiteiten Search and Views Navigation

Activiteit Views Navigation

Lopende activiteiten Klik hier voor aankomende activiteitenmaart 2019

‘HYxOffTheWall’

15 maart - 31 december
Hudson Yards, Chelsea
New York, United States
Deelnemers: Lara Schnitger

‘Hybride sculptuur’

23 maart 2019 - 12 januari 2020 @ 08:00 - 17:00
Stedelijk Museum Amsterdam, Museumplein 10
1071 DJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Rob Birza

‘Luego e segni’

24 maart - 15 december
Punta Della Dogana, Dorsoduro 2
Venetië, Italië
Deelnemers: Tatiana Trouvé

‘So wie wir sind 1.0’

30 maart 2019 - 5 januari 2020
Weserburg Museum für Moderne Kunst, Teerhof 20
28199
Bremen, Duitsland
Deelnemers: Urs Fischer
april 2019

Lara Schnitger: ‘En Plein Air’

1 april 2019 - 1 maart 2020
The Highline,
10010 New York, Verenigde Staten
Deelnemers: Lara Schnitger

‘Picture Gallery in Transformation’

5 april - 30 december
Museu de Arte de Sao Paulo, Avenida Paulista 1578
013110-200
Sao Paulo, Brazil
Deelnemers: Marlene Dumas
mei 2019

‘Gigantisme: Art & Industrie’

4 mei 2019 - 5 januari 2020
FRAC Grand Large – Hauts de France, 503, Avenue des Bancs des Flandres
59140
Dunkerque, Frankrijk
Deelnemers: Tatiana Trouvé
juni 2019

“So British!” Ten Masterpieces of the Pinault Collection

6 juni 2019 - 11 mei 2020
Musée des Beaux Arts Rouen, Esplanade Marcel Duchamp
76000
Rouen, Frankrijk
Deelnemers: Thomas Houseago
augustus 2019

Young Danish Art: Forecasting the Future’

17 augustus 2019 - 15 maart 2020
Arken Museum of Modern Art, Skovvej 100
2635
Ishoj, Denemarken
Deelnemers: Benedikte Bjerre
september 2019

‘Endless Life. Kunst en wetenschap over het oneindige leven’

13 september 2019 - 29 maart 2020
Buitenplaats Doornburgh, Diependaalsedijk 17
3601 GH
Maarssen, Nederland
Deelnemers: Rustan Söderling

‘Pick Me!’

14 september - 22 december
Collectie de Groen, Weverstraat 40
6811EM
Arnhem, Nederland

‘Remake’

14 september 2019 - 5 januari 2020
FRAC Normandie, 3, Place des Martyrs de la Rësistance
76300
Sottevilles-des-Rouen, Frankrijk
Deelnemers: Shana Moulton

Jeune Création Internationale Biennale de Lyon

18 september 2019 - 5 januari 2020
Institut d’Art Contemporain Villeurbanne/Rhone-Alpes, 11, Rue Docteur Dolard
69100
Villeurbanne, Frankrijk
Deelnemers: Giulia Cenci

15th Biennale de Lyon Art Contemporain

18 september 2019 - 5 januari 2020
Biennale de Lyon, 65 ,Rue Challemel Lacour
69007
Lyon, Frankrijk
Deelnemers: Shana Moulton

‘Neither Black/Red/Yellow Nor Woman’

28 september 2019 - 4 januari 2020
Times Art Center Berlin, Brunnenstrasse 9
10119
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Elsewheres within here’

28 september 2019 - 5 januari 2020
Framer Framed, Oranje-Vrijstaatkade 71
1093 KS
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Thomas Swinkels
oktober 2019

‘Lesage, Crépin, Simon: peintres spirites et guérisseurs’

4 oktober 2019 - 5 januari 2020
LAM Lille, 1, Allée du Musée
59650
Villeneuve d'Asq, Frankrijk
Deelnemers: Vincent Ceraudo

‘The Transitional Art Project’

10 oktober - 31 december
Newark Penn Station, Concourse
New Jersey, Verenigde Staten
Deelnemers: Juliacks

‘YOU: Oeuvres de la collection Lafayette’

11 oktober 2019 - 16 februari 2020
Musée d’Art Moderne de Paris, 11, Avenue de Président Wilson
75116
Parijs, Frankrijk

‘Ars Viva Prize 2019’

13 oktober 2019 - 12 januari 2020
Galerie für Zeitgenössische Kunst, Karl-Tauchnitz-Strasse 9-11
D-04107
Leipzig, Duitsland
Deelnemers: Karimah Ashadu

‘Department Store: 75 jaar beeldende kunst in Heerlen’

13 oktober 2019 - 15 maart 2020
SCHUNCK* Glaspaleis, Openbaar gebouw, Bongerd 18
6411 JM
Heerlen, Nederland

‘Gewoon Bijzonder’

17 oktober 2019 - 16 februari 2020
38CC, Papenstraat 5
2611 JB
Delft, Nederland

‘Love and Ethnology. The colonial dialectic of sensitivity’

18 oktober 2019 - 8 januari 2020
Haus der Kulturen der Welt, John-Foster-Dulles-Allee 10
10557
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Philipp Gufler

‘Prix de Rome’

19 oktober 2019 - 22 maart 2020
Stedelijk Museum Amsterdam, Museumplein 10
1071 DJ
Amsterdam, Nederland
Activiteit Categorieën: ,

‘Convex/Concave: Belgian Contemporary Art’

31 oktober 2019 - 12 januari 2020
Tank Shanghai, 2380, Longteng Avenue
Shanghai, Xuhui District China
Deelnemers: Koenraad Dedobbeleer
november 2019

‘Heroines Now’

2 november - 21 december
Galerie Akinci, Lijnbaansgracht 317
1017 WZ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Sarah Naqvi

‘Giacometti, Matter, Monahan, Silver’

14 november 2019 - 31 januari 2020
Nicole Klagsbrun Inc., 526, West 26th Street
NY 10001
New York, Verenigde Staten
Deelnemers: Matthew Monahan

‘The expressionist figure: 100 years of modern and contemporary drawing’

17 november 2019 - 14 april 2020
Walker Art Center, 725, Vineland Place
MN 55430
Minneapolis, Minnesota Verenigde Staten
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Starhawks Backyard’

21 november - 24 december
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Derk Thijs

‘Zwischen den Jahren: eine auswahl excellenter kunst’

21 november 2019 - 25 januari 2020
Alexander Ochs Private, Schillerstraße 15
Berlin-Charlottenburg, Duitsland
Deelnemers: Fritz Bornstück

Singapore Biennial 2019: Every step in the right direction

22 november 2019 - 22 maart 2020
Asian Civilizations Museum, 1, Empress Place
179555
Singapore, Singapore
Deelnemers: Jen Liu

‘Migration Narratives’

22 november 2019 - 26 januari 2020
Asia Culture Center, 38, Munhwajeondong-ro
Gwangju, Dong-gu Korea, Republic of
Deelnemers: Jen Liu

‘Manifesta Revisited’

22 november 2019 - 22 mei 2020
Manifesta HQ, Herengracht 474
1017 CA
Amsterdam, Nederland

‘Zwei’

22 november 2019 - 18 januari 2020
Produzentengalerie, Admiralitätstrasse 71
20459
Hamburg, Duitsland
Deelnemers: Yesim Akdeniz

‘This is my body – My body is your body – My body is the body of the world’

23 november 2019 - 19 april 2020
Le Delta, Avenue Fernand Goldenvaux 18
B-5000
Namur, België
Deelnemers: Rory Pilgrim

‘Ampersands’

23 november 2019 - 12 januari 2020
W139, Warmoestraat 139
1012 JB
Amsterdam, Nederland

‘Barefoot’

28 november 2019 - 31 maart 2020
Large Glass, 329, Caledonian Road
N1 1DN
London, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Anna-Bella Papp

‘Chronotypes’

28 november 2019 - 12 februari 2020
Parra & Romero, Claudio Coello 14
28001
Madrid, Spanje
Deelnemers: Lara Almercequi

‘Hinkypunk’

29 november 2019 - 1 februari 2020
Billytown, Helena van Doeverenplantsoen 3
2512 ZB
Den Haag, Nederland

‘Innenraum – 5 Künstler aus den Niederlanden’

30 november 2019 - 18 januari 2020
Galerie Anja Knoess, Große Brinkgasse 17-19
Keulen, Duitsland

New spirit: ‘Frankie’s Choice’

30 november - 21 december
Frank Taal Gallery, Van Speyckstraat 129
3014 VH Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Bert Frings
december 2019

‘Narration and Performance’

7 december 2019 - 29 februari 2020
Lullin+Ferrari, Limmatstrasse 214
CH-8005
Zürich, Zwitserland
Deelnemers: Urs Fischer

‘More gravy!’

11 december 2019 - 4 januari 2020
Tintype Gallery, 107 Essex Road
N1 2SL
Londen, Verenigd Koninkrijk

‘State of Extremes’

12 december 2019 - 30 april 2020
Design Museum Holon, Pinas Heilon Street 8
584800
Holon, Israël
Deelnemers: Joep van Lieshout
Aankomende activiteiten

‘If on a winter’s night a traveler’

17 december 2019 - 26 september 2020
Tel Aviv Museum of Art, 27, Shaul Hamelech Blvd
Tel Aviv, Israël
Deelnemers: Urs Fischer
april 2020

‘Art Autun Biennial 2020’

4 april 2020 - 24 mei 2020
Musée Rollin, 3, Rue des Bancs
71400
Autun, Frankrijk
Deelnemers: Sarah De Vos
+ Exporteer Activiteiten