Laden Activities

Activities Zoeken en weergeven navigatie

Activity weergaven navigatie

september 2020

‘Studio Berlin’

5 september 2020 - 31 december 2020
Berghain, Am Wiezener Bahnhof
10243
Berlijn, Germany
Participants: Raphaela Vogel

Johannes Büttner: ‘Alien vs Predator’

5 september 2020 - 17 oktober 2020
Koenig2 by_robbygreiff, Margaretenstrasse 5
1040
Wenen, Oostenrijk
Participants: Johannes Büttner

‘Haagse Heritage’

5 september 2020 - 10 oktober 2020
Heden, Denneweg 14a
2514 CG
Den Haag, Nederland
Participants: Philip Akkerman

Paul Geelen: ‘Untitled (Wingman)’

5 september 2020 - 11 oktober 2020
P/////AKT, ZEEBURGERPAD 53
1019 AB
Amsterdam, Nederland
Participants: Paul Geelen

Wieske Wester

5 september 2020 - 1 november 2020
Dürst Britt & Mayhew, Van Limburg Stirumstraat 47
2515 PB
Den Haag, Nederland
Participants: Wieske Wester

Offspring 2020: Zigzag

4 september 2020 - 20 september 2020 @ 12:00 - 18:00
De Ateliers, Stadhouderskade 86
1073 AT
Amsterdam, Nederland

Saskia Noor van Imhoff: ‘Four floating patches, secondary shoots’

4 september 2020 - 10 oktober 2020
GRIMM Van Baerlestraat, Van Baerlestraat 80
1071 BB
Amsterdam, Nederland
Participants: Saskia Noor van Imhoff

Ina van Zyl: ‘Light as a needle’

4 september 2020 - 3 oktober 2020
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Ina van Zyl

Han Schuil: ‘HEAT’

4 september 2020 - 3 oktober 2020
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Han Schuil

Melissa Gordon: ‘Female readymades’

4 september 2020 - 10 oktober 2020
Cosar HMT, Flurstrasse 57
40235
Düsseldorf, Duitsland
Participants: Melissa Gordon

Jannis Marwitz

4 september 2020 - 30 oktober 2020
Lucas Hirsch, Birkenstrasse 92
40233
Düsseldorf, Duitsland
Participants: Jannis Marwitz

Thomas Houseago: ‘Recovery Works’

3 september 2020 - 10 oktober 2020
Xavier Hufkens, 107, Sint Jorisstraat
Brussels, België
Participants: Thomas Houseago

Erik van Lieshout: ‘Art Blasé’

3 september 2020 - 10 oktober 2020
Annet Gelink Galerie, Laurierstraat 187-189
1016
Amsterdam, Nederland
Participants: Erik van Lieshout

‘Line Up’

3 september 2020 - 13 september 2020
Former Steendrukkerij, Lauriergracht 80
1016 RM
Amsterdam, Nederland
Participants: Rosemin Hendriks

Michael Kirkham: ‘Negatives’

3 september 2020 - 10 oktober 2020
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Michael Kirkham
augustus 2020

J&B: ‘Work in Progress’

30 augustus 2020 - 10 oktober 2020
Pennings Foudation, Geldropseweg 63
5611 SE
Eindhoven, Nederland
Participants: Bert Frings

‘Scripted Truths’

29 augustus 2020 - 27 september 2020
The Agprognostic Temple, Boulevard d'Anvers 49
B-1000
Brussels, België
Participants: Shana Moulton

‘Sur pierres brullantes’

29 augustus 2020 - 25 oktober 2020
Friche La Belle de Mai, 41, Rue Jobin
13003
Marseille, Frankrijk
Participants: Fiona Mackay

‘Dear Future…’

27 augustus 2020 - 7 december 2020 @ 08:00 - 17:00
University of Northern Colorado Commons Gallery, 1051, 22nd Street
Greeley, Colorado Verenigde Staten
Participants: Jen Liu

Evelyn Taocheng Wang: ‘Sour Gnossiennes’

23 augustus 2020 - 25 oktober 2020
Museum Abteiberg, Abteistrasse 27
D-41061
Mönchengladbach, Duitsland
Participants: Evelyn Taocheng Wang

Fritz Bornstück: ‘Flight Mode’

20 augustus 2020 - 26 september 2020
Galerie Mikael Andersen, Bredgade 63
1260
Kopenhagen, Denemarken
Participants: Fritz Bornstück

‘Benefit for Brabant’

8 augustus 2020 - 30 augustus 2020
PARK, Wilhelminapark 53
5041 ED
Tilburg, Nederland
Participants: Dieke Venema

Lawrence James Bailey: ‘The Unoffical Bastard Countryside Tour’

8 augustus 2020 - 29 augustus 2020
Galerie Bart, Elandsgracht 16
1073 TW
Amsterdam, Nederland
Participants: Lawrence Bailey

‘Boijmans Ahoy Drive-thru Museum’

1 augustus 2020 - 23 augustus 2020
Ahoy, Rotterdam, Nederland
Participants: Joep van Lieshout

‘Kiruna Forever’

1 augustus 2020 - 21 februari 2021
ArkDes, Exercisplan 4
Stockholm, Skeppholm Zweden
Participants: Lara Almercegui
juli 2020

‘Mensbeeld’

31 juli 2020 - 30 augustus 2020
Arti et Amicitae, Rokin 112
1012 LB
Amsterdam, Noord-Holland Nederland

‘Global(e) resistance’

29 juli 2020 - 4 januari 2021
Centre Georges Pompidou, Place Georges Pompidou
Parijs, Frankrijk
Participants: Evelyn Taocheng Wang

Biënnale van de Schilderkunst 7: Binnenskamers

26 juli 2020 - 18 oktober 2020
Mudel, Lucien Matthyslaan 3-5
B-9800
Deinze, België
Participants: Sarah De Vos

Toon Verhoef: ‘The Laboratory of Painting’

25 juli 2020 - 22 augustus 2020
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Toon Verhoef

‘Faint Light Feeds the Mainspring’

23 juli 2020 - 26 juli 2020
Kunstkapel, Prinses Irenestraat 21
1077 WT
Amsterdam, Nederland
Participants: Gabrielė Adomaitytė

Atelier van Lieshout: ‘Let’s get physical’

18 juli 2020 - 4 oktober 2020
AVL Mundo, Keileweg 18
3029 BS
Rotterdam, Nederland
Participants: Joep van Lieshout

Evelyn Taocheng Wang

17 juli 2020 - 8 augustus 2020
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Participants: Evelyn Taocheng Wang

‘Open Air Group Show’

11 juli 2020 - 12 juli 2020
Project Space Nieuw en Meer, Oude Haagseweg 51
Amsterdam, Nederland

‘Amsterdam: stad van bier en brouwers’

10 juli 2020 - 1 november 2020
Amsterdam Museum, Kalverstraat 92
Amsterdam, Nederland
Participants: Erik van Lieshout

‘Air’

8 juli 2020 - 29 november 2020
Museum Kranenburgh, Hoflaan 26
1861 AH
Bergen, Nederland
Participants: Jan Andriesse

Avery Preesman: ‘Left wing/Studio plateau’

7 juli 2020 - 21 juli 2020
De Appel, Schipluidenlaan 12
1062 HE
Amsterdam, Nederland
Participants: Avery Preesman

‘Jeanne Oosting Prijs 2020 Winnaars Maria Roosen en Janine van Oene’

6 juli 2020 - 6 september 2020
De.Groen, Weverstraat 40
6811 EM
Arnhem, Nederland
Participants: Janine van Oene

Art Autun 2020

4 juli 2020 - 27 september 2020
Musée Rollin, 3, Rue des Bancs
71400
Autun, Frankrijk
Participants: Sarah De Vos

‘Geen mens is een eiland’

3 juli 2020 - 31 januari 2021
Museum Ijsselstein, Walkade 2-4
3401 DS
Ijsselstein, Nederland
Participants: Esiri Erheriene-Essi

Kevin Gallagher: ‘Figuration’

3 juli 2020 - 16 augustus 2020
Alma Sarif, 90, Chausee de Forest
B-1060
Brussels, België
Participants: Kevin Gallagher

‘Zomeraccrochage’

1 juli 2020 - 21 augustus 2020 @ 08:00 - 17:00
Andriesse-Eyck, Leliegracht 47
1016 GT
Amsterdam, Nederland

‘De Nacht’

1 juli 2020 - 13 december 2020
Cultuurhuis De Warande, Warandestraat 42
B-2300
Turnhout, België
Participants: Natasja Kensmil
juni 2020

Lucy Stein: ‘Thesmophoria’

30 juni 2020 - 29 juli 2020
Galerie Gregor Staiger, Limmatstrasse 268
CH–8005
Zürich, Zwitserland
Participants: Lucy Stein

‘Stimulans 20’

27 juni 2020 - 16 augustus 2020
Dormitorium, Begijnhof
B-1302
Kortrijk, België
Participants: Sarah De Vos

Vincent Ceraudo: ‘Même si c’est la nuit. Part Two’

27 juni 2020 - 31 augustus 2020
Van Zijll Langhout Contemporary Art, Brouwersgracht 161
1015 GG
Amsterdam, Nederland
Participants: Vincent Ceraudo

‘All you can art’

27 juni 2020 - 30 augustus 2020
Kunsthal Rotterdam, Westzeedijk 341
3015 AA
Rotterdam, Nederland
Participants: David Bade

‘Biënnale van de Schilderkunst 7: Binnenskamers’

26 juni 2020 - 18 oktober 2020 @ 08:00 - 17:00
Museum Dhondt-Dhaenens, Museumlaan 14
B-9831
Deurle, België
Participants: Melissa Gordon

Gabriele Andomaityte: ‘Traversing Discrete Loci’

26 juni 2020 - 22 augustus 2020
Galerie Annet Geelink, Laurierstraat 187-189
1016PL
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Gabrielė Adomaitytė

Ricardo van Eyk & Boris Steiner: ‘Rotator’

25 juni 2020 - 19 augustus 2020
SB34 The Pool Projects, 34, Rue Saint Bernard
Brussels, Belgium
Participants: Ricardo van Eyk

Mladen Stropnik with Jen Liu and Marko Tadic: ’13 Fifteen’

21 juni 2020 - 5 september 2020
Gregor Podnar, Alt-Moabit 110
10559
Berlijn, Duitsland
Participants: Jen Liu

‘The beginning of the 21st century’

20 juni 2020 - 15 augustus 2020
Annie Gentils Gallery, Peter Benoitstraat 40
B-2018
Antwerpen, België
Participants: Thomas Swinkels

‘Katja Mater: limited edition’

18 juni 2020 - 26 juli 2020 @ 08:00 - 17:00
P/////AKT, ZEEBURGERPAD 53
1019 AB
Amsterdam, Nederland
Participants: Katja Mater

‘Rohstoff Pourquoi’

16 juni 2020 - 23 augustus 2020
BQ, Weydingerstrasse 10
10178
Berlin, Duitsland
Participants: Philipp Gufler , Raphaela Vogel

‘Try this at home’

13 juni 2020 - 11 juli 2020
Albada Jelgersma Gallery, Lijnbaansgracht 318
1017 WZ
Amsterdam, Nederland

‘Small is beautiful: (A)rtschwager to (Z)augg’

12 juni 2020 - 22 augustus 2020
MAI 36, Rämistrasse 37
Zürich, Zwitserland
Participants: Koenraad Dedobbeleer

‘Hunger for life, love, human contact, touch, freedom’

6 juni 2020 - 18 juli 2020
Galerie Akinci, Lijnbaansgracht 317
1017 WZ
Amsterdam, Nederland
Participants: Sarah Naqvi

‘Upstairs’

6 juni 2020 - 4 juli 2020
Femtensesse, Waldemar Thraves Gade 70
0173
Oslo, Noorwegen

Sarah De Vos

6 juni 2020 - 30 september 2020
Villa les Zéphyrs, Henri Jasparlaan 173
B-8434
Westende, Belgium
Participants: Sarah De Vos

‘Hallucinogenic’

6 juni 2020 - 8 augustus 2020
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Janine van Oene

Ricardo van Eyk: ‘Nihil’

2 juni 2020 - 11 juli 2020
De Ateliers, Stadhouderskade 86
1073 AT
Amsterdam, Nederland
Participants: Ricardo van Eyk

‘De route wordt opnieuw berekend’

2 juni 2020 - 3 januari 2021
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland
Participants: Marlene Dumas , Raphaela Vogel

Van Gogh Inspires: Steven Aalders

1 juni 2020 - 6 september 2020
Van Gogh Museum, Museumplein 6
1071 DJ
Amsterdam, Nederland
Participants: Steven Aalders

Helena van der Kraan: ‘Beer & Teddy’

1 juni 2020 - 1 november 2020
Fotomuseum Den Haag, Stadhouderslaan 43
2517 HV
Den Haag, Nederland
mei 2020

‘Poeticising Leisure’

29 mei 2020 - 11 juli 2020
Althuis Hofland Fine Arts, Hazenstraat 11
1016SM
Amsterdam, Nederland
Participants: Noa Giniger

‘Meanwhile…’

29 mei 2020 - 27 juni 2020
Slewe Gallery, Kerkstraat 105 A
1017 GD
Amsterdam, Noord-Holland Nederland

Marlene Dumas: ‘Double Takes’

27 mei 2020 - 25 juli 2020
Zeno X Gallery, Godtsstraat 15
2140
Antwerpen, Borgerhout België
Participants: Marlene Dumas

‘Lustwarande 2020: Stations’

23 mei 2020 - 20 september 2020
Lustwarande, Bredaseweg 441
5036 NA
Tilburg, Nederland
Participants: Marien Schouten

Neo Matloga: ‘Back to the Moon’

15 mei 2020 - 30 juni 2020
Stevenson Gallery Johannesburg, 46, 7th Avenue
2193
Johannesburg, Parktown North Zuid-Afrika
Participants: Neo Matloga

‘Busan Biennial 2020: As boats and buses go by’

9 mei 2020 - 8 november 2020
Museum of Contemporary Art Busan, 1191, Nakdongnam-10
Busan, Saha-qu Korea, Republic of
Participants: Dineo Seshee Bopape

‘Awkward’

3 mei 2020 - 14 juni 2020
Arti et Amicitae, Rokin 112
1012 LB
Amsterdam, Noord-Holland Nederland

Maria Pask

2 mei 2020 - 20 juni 2020
Ellen de Bruijne Projects, Singel 372
1016 AH
Amsterdam, Nederland
Participants: Maria Pask
april 2020

‘Relaties & Contrasten: de collectie Hans en Cora de Vries’

4 april 2020 - 12 juli 2020
Museum Belvédère, Oranje Nassaulaan 12
8448 MT
Heeenveen-Oranjewoud, Nederland
Participants: Hans van Hoek

‘Mythologies. The beginning and end of civilizations’

4 april 2020 - 6 september 2020
ARoS, Aros Allé 2
8000
Aarhus, Denemarken
Participants: Shana Moulton , Raphaela Vogel

‘Art Autun Biennial 2020’

4 april 2020 - 24 mei 2020
Musée Rollin, 3, Rue des Bancs
71400
Autun, Frankrijk
Participants: Sarah De Vos

Marlene Dumas. 25 years of collaboration

1 april 2020 - 2 mei 2020
Zeno X Gallery, Godtsstraat 15
2140
Antwerpen, Borgerhout België
Participants: Marlene Dumas
maart 2020

J&B: ‘Work in Progress’

29 maart 2020 - 10 mei 2020
Pennings Foudation, Geldropseweg 63
5611 SE
Eindhoven, Nederland
Participants: Bert Frings

‘Sound and Fury’

22 maart 2020 - 26 april 2020
Nieuw Dakota, Ms. van Riemsdijkweg 41b
1033 RC
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Jacob Dwyer

‘Shapeshifters. The age of changes is upon us. Again. Always’

20 maart 2020 - 9 augustus 2020
Malmö Konstmuseum, Malmö Husvägen 6
SE-20124
Malmö, Zweden
Participants: Giulia Cenci

Fritz Bornstück: ‘Speck und schinken’

14 maart 2020 - 25 april 2020
Galerie Maïa Muller, 19 Rue Chapon
Parijs, Frankrijk
Participants: Fritz Bornstück

Carel Blotkamp: ‘Shine’

14 maart 2020 - 18 april 2020
Andriesse-Eyck, Leliegracht 47
1016 GT
Amsterdam, Nederland

‘Open Studio’s Leuven’

12 maart 2020 - 14 maart 2020
Batiment A, J.P. Minckelerstraat 64
B-3000
Leuven, België
Participants: Sarah De Vos

‘The Immense Ventriloquism Part 2’

7 maart 2020 - 5 april 2020
nationalmuseum, Urbanstrasse 100
10967
Berlijn, Duitsland
Participants: Raaf van der Sman

‘Horizon’

7 maart 2020 - 20 september 2020
Museum Villa Mondriaan, Zonnebrink 4
7101 NC
Winterswijk, Nederland
Participants: Rob Birza , Anne Feddema

‘New Reproduction’

7 maart 2020 - 1 mei 2020
Annet Gelink Galerie, Laurierstraat 187-189
1016
Amsterdam, Nederland
Participants: Erik van Lieshout

‘A Perfect Day’

6 maart 2020 - 15 maart 2020
Westergasfabriek, Westerpark
Amsterdam, Nederland
+ Exporteer Evenementen