Laden Activiteiten
Aankomende ActiviteitenTentoonstellingen · Artist talks · Overige

Activiteiten Search and Views Navigation

Activiteit Views Navigation

Lopende activiteiten Klik hier voor aankomende activiteitenjuni 2018

Atelier van Lieshout: ‘De Troglodiet’

1 juni 2018 - 1 juni 2029
Tussenstraat, Tussenstraat
3910
Neerpelt, België
Deelnemers: Joep van Lieshout
januari 2019

‘A Woman Looking at Men Looking at Women’

2 januari - 30 juni
Museum Susch, SURPUNT 78
CH–7542
Susch, Zwitserland
Deelnemers: Marlene Dumas

Capsule 09: ‘Raphaela Vogel’

8 januari - 14 juli
Haus der Kunst, Prinzregentenstraße 1
80538
München, Duitsland
Deelnemers: Raphaela Vogel

Raphaela Vogel: ‘Capsule 09’

18 januari - 30 juni
Haus der Kunst, Prinzregentenstraße 1
80538
München, Duitsland
Deelnemers: Raphaela Vogel

‘stil’

26 januari - 14 juli
de ketelfactory, Hoofdstraat 44
3114 GG
Schiedam, Nederland
Activiteit Categorieën: ,
februari 2019

Frank Mandersloot: ‘Marken Eindhoven (2011-2019)’

9 februari - 10 juni
Van Abbemuseum, Bilderdijklaan 10
Eindhoven, Nederland
Deelnemers: Frank Mandersloot
maart 2019

‘Uit de klei’

6 maart - 18 augustus @ 08:00 - 17:00
Gemeentemuseum Den Haag, Stadhouderslaan 41
2517 HV
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Helen Frik

‘Face Off: Mondriaan vs hedendaagse kunstenaars’

8 maart - 22 september
Villa Mondriaan, Zonnebrink 4
7101 NC
Winterswijk, Nederland
Deelnemers: Philip Akkerman

‘Less is More’

10 maart - 30 november
Museum Voorlinden, Buurtweg 90
2244 AG
Wassenaar, Nederland
Deelnemers: Steven Aalders

Thomas Houseago: ‘Almost Human’

15 maart - 14 juli
Musée d’art Mopderne de la ville de Paris, 12-14, Avenue de New York
75116
Parijs, Frankrijk
Deelnemers: Thomas Houseago

‘HYxOffTheWall’

15 maart - 31 december
Hudson Yards, Chelsea
New York, United States
Deelnemers: Lara Schnitger

‘From Afar it was an Island’

16 maart - 16 juni
Kunst Meran, Via Portici, 163
39012
Merano, Italië
Deelnemers: Giulia Cenci

Giulia Cenci: ‘Da lontano era un’isola’

16 maart - 16 juni
Kunst Meran/Merano Arte, Via Portici 163
Merano, Italy
Deelnemers: Giulia Cenci

Krijn de Koning: ‘Green Dwelling’

16 maart - 15 december
Compton Verney Art Gallery and Park, Compton Verney
CV35 9HZ
Warwickshire, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Krijn de Koning

‘Highlights for a Future: De Collectie (1)’

18 maart - 29 september
S.M.A.K., Jan Hoetplein 1
B-9000
Gent, Belgium
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Grenzenloos’

23 maart - 16 juni
Concordia, Langestraat 56
7511 HC
Enschede, Nederland
Deelnemers: Jeroen Jacobs

‘Hybride sculptuur’

23 maart 2019 - 12 januari 2020 @ 08:00 - 17:00
Stedelijk Museum Amsterdam, Museumplein 10
1071 DJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Rob Birza

‘Luego e segni’

24 maart - 15 december
Punta Della Dogana, Dorsoduro 2
Venetië, Italië
Deelnemers: Tatiana Trouvé

‘Feast and Famine’

28 maart - 14 december
Main Gallery Express Newark, 54 Halsey Street
07102
Newark, New Jersey Verenigde Staten
Deelnemers: Jen Liu

Heiko Räpple: ‘Traces’

29 maart - 28 juni
Julia Ritterskamp, Merkurstrasse 29
40223
Düsseldorf, Duitsland
Deelnemers: Heiko Räpple

‘So wie wir sind 1.0’

30 maart 2019 - 5 januari 2020
Weserburg Museum für Moderne Kunst, Teerhof 20
28199
Bremen, Duitsland
Deelnemers: Urs Fischer
april 2019

Hans Hoekstra

2 april - 23 juni
UMCG, Hanzeplein 1
9713 GZ
Groningen, Nederland
Deelnemers: Hans Hoekstra

‘Metamorphosis. Art in Europe Now’

4 april - 16 juni
Fondation Cartier, 261, Boulevard Raspail
75014
Paris, France

‘Ecstasy’

4 april - 4 augustus
Zentrum Paul Klee, Monument im Fruchtwald 3
CH-3030
Bern, Zwitserland
Deelnemers: Marlene Dumas , Aernout Mik

‘Picture Gallery in Transformation’

5 april - 30 december
Museu de Arte de Sao Paulo, Avenida Paulista 1578
013110-200
Sao Paulo, Brazil
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Negative Space’

6 april - 11 augustus
ZKM, Lorentzstrasse 9
76135
Karlsruhe, Duitsland
Deelnemers: Michael Jacklin

‘Guten Morgen, Europa’

17 april - 23 juni
A Tale of A Tub, Justus van Effenstraat 44
3027 TK
Rotterdam, Nederland

‘Le Petit Cercle Bruxellois’

19 april - 2 november
Institut de Carton vzw, Avenue de Jette 41
B-1081
Brussel, België
Deelnemers: Fiona Mackay

Neo Matloga: ‘neo to love’

20 april - 18 augustus
Fries Museum, Wilhelminaplein 92
8911 BS
Leeuwarden, Nederland
Deelnemers: Neo Matloga

‘DordtYart 2019’

21 april - 28 juli
DordtYart, Maasstraat 11
Dordrecht, Nederland
Deelnemers: Bert Frings

‘A Cool Breeze’

24 april - 11 augustus
Galerie Rudolfinum, Alsoro Nebrezi 12
110 000
Praag, Tsjechië
Deelnemers: Thomas Houseago

Koenraad Dedobbeleer: ‘My Own Ignorance and That of Many Others’

24 april - 31 mei
Clearing, 43, East 78th Street
10075
New York, NY Verenigde Staten
Deelnemers: Koenraad Dedobbeleer

’26 april 2019′

26 april - 15 juni
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

Raphaela Vogel: ‘Vogelspinne’

26 april - 6 juli
BQ, Weydingerstrasse 10
10178
Berlin, Duitsland
Deelnemers: Raphaela Vogel

‘(Un)common Voices & (Non)communal Bodies’

26 april - 2 juni
Reading School of Art, 1, Earley Gate
RG6 6AT
Reading, Whiteknights United Kingdom
Deelnemers: Rory Pilgrim

‘Longan’

27 april - 1 juni
House of Egorn, Potsdammer Strasse 95
10785
Berlin, Germany
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang
mei 2019

‘Landscape with Bear’

3 mei - 1 juni
De Appel, Schipluidenlaan 12
1062 HE
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Jan Hüskes

Tom Callemin en Giovanni Giaretta

4 mei - 15 juni
tegenboschvanvreden, Bloemgracht 57
1016 KE
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Giovanni Giaretta

‘Gigantisme: Art & Industrie’

4 mei 2019 - 5 januari 2020
FRAC Grand Large – Hauts de France, 503, Avenue des Bancs des Flandres
59140
Dunkerque, Frankrijk
Deelnemers: Tatiana Trouvé

Stad in zicht

10 mei - 8 september
Stadsarchief, Vijzelstraat 32
1017 HL
Amsterdam, Nederland

Wouter Paijmans

11 mei - 22 juni
Galerie Annet Gelink, Laurierstraat 187-189
1016PL
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Wouter Paijmans

Urs Fischer: ‘Error’

14 mei - 14 oktober
The Brant Foundation Art Study Center, 941 North Street
06831
Greenwich, CT Verenigde Staten
Deelnemers: Urs Fischer

‘Jonge Beelden’

16 mei - 4 augustus
Hooglandse Kerk, Leiden, Nederland
Deelnemers: Tim Mathijsen

‘Event Horizon’

18 mei - 29 juni
CMAY Gallery, 5828, Wilshire Blvd
90036
Los Angeles, CA Verenigde Staten
Deelnemers: Carlson Hatton

Evelyn Taocheng Wang: ‘Sensitive Attitude’

19 mei - 20 juli
S.M.A.K., Jan Hoetplein 1
B-9000
Gent, België
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Invisible Cities’

21 mei - 19 juni
MAXXI, Via Guido Reni 4-A
Rome, Italië
Deelnemers: Vincent Ceraudo

‘Haagse Heritage’

24 mei - 7 juli
Heden, Denneweg 14a
2514 CG
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Wieske Wester

Evelyn Taocheng Wang

24 mei - 7 juli
Antenna Space, Room 202, Bldng 17, 50 Moganshan Road
Shanghai, China
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Bauhaus&: TextielLab’

25 mei - 3 november
Textielmuseum, Goirkestraat 96
5046 GN
Tilburg, Nederland

‘El Nudo’

25 mei - 27 juli
Carreras Mugica, Calle Heros 2
48009
Bilbao, Spanje
Deelnemers: Ana Navas
Aankomende activiteiten

‘On Canvas’

28 mei - 20 juli
Galerie Sturm & Schober, Christophstrasse 6
70178
Stuttgart, Duitsland
Deelnemers: Lieven Hendriks

Lara Almarcegui: ‘Argilla’

31 mei - 29 juni
Parra & Romero, Claudio Coello 14
28001
Madrid, Spain
Deelnemers: Lara Almercequi

Philipp Gufler: ‘Pleasure-Pain’

31 mei - 29 juni
Marwan, Fokke Simonszstraat 12
1017 TG
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Philipp Gufler
juni 2019

‘Calisthene’

1 juni - 23 juni
Arti et Amicitae, Rokin 112
1012 LB
Amsterdam, Noord-Holland Nederland

‘All You Can Art #4’

1 juni - 29 september
Kunsthal Rotterdam, Westzeedijk 341
3015 AA
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: David Bade

Mia Marfurt: ‘Palmette à a Montreuil’

4 juni - 27 juli
Acrush, Hohlstrasse 400
8048
Zürich, Zwitserland
Deelnemers: Mia Marfurt

‘Freestate’

8 juni - 13 oktober
Museum IJsselstein, Walkade 2-4
3401 DG
IJsselstein, Nederland

‘Comrades of Time’

12 juni - 15 juni
Whatspace Hardspace Basel, Hardstrasse 43
CH 4052
Bazel, Zwitserland

‘Rembrandt’s Mark’

14 juni - 15 september
Kupferstich-Kabinett, Taschenberg 2
01067
Dresden, Duitsland
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Delirious’

15 juni - 20 oktober
Lustwarande, Bredaseweg 441
5036 NA
Tilburg, Nederland

‘Een ongewone wandeling: sporen van Krijn Giezen’

15 juni - 13 oktober
GEM, Stadhouderslaan 43
2517 HV
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Paul Geelen

Evelyn Taocheng Wang

20 juni - 21 juli
Carlos|Ishegawa, 88, Mile End Road
E1 4UN
London, United Kingdom
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Virtuoos! Israëls tot Armando’

29 juni - 3 november
Frans Hals Museum, Grote Markt 16
2011 RD
Haarlem,
Deelnemers: Wieske Wester
juli 2019

Zilvinas Landzbergas

5 juli - 1 september
Kunsthalle Bratislava, Nam SNP 12
Bratislava, Slovakia (Slovak Republic)
Deelnemers: Žilvinas Landzbergas

Grace Ndiritu: ‘The Ark’

6 juli - 13 oktober
Bluecoat, 1, School Lane
L1 3BX
Liverpool, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Grace Ndiritu

‘Come Back: Kunsthistorische Renaissancen’

20 juli - 10 november
Kunsthalle Tübingen, Philosophenweg 4
72076
Tübingen, Germany
Deelnemers: Philip Akkerman
augustus 2019

Lara Almarcegui: ‘Deep Inside-Out’

28 augustus - 17 november
Graphische Sammlung ETH Zürich, Rämistrasse 101
HG E52
Zurich, Switzerland
Deelnemers: Lara Almercequi
september 2019

Wouter Paijmans

14 september - 24 november
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland
Deelnemers: Wouter Paijmans

‘L’Art dans les Chapelles 2019’

15 september - 28 november
L’Art dans les Chapelles, 6, Quai Plessis
56300
Pontivy, Frankrijk
Deelnemers: Katja Mater

Jeune Création Internationale Biennale de Lyon

18 september 2019 - 5 januari 2020
Institut d’Art Contemporain Villeurbanne/Rhone-Alpes, 11, Rue Docteur Dolard
69100
Villeurbanne, Frankrijk
Deelnemers: Giulia Cenci
oktober 2019

Evelyn Taocheng Wang: ‘Spreading Elegance’

12 oktober 2019 - 23 februari 2020
FRAC Champagne-Ardenne, 1, Place Museux
51100
Reims, Frankrijk
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

Raphaela Vogel

19 oktober 2019 - 6 januari 2020
Kunsthaus Bregenz, Karl-Tizian-Platz
6900
Bregenz, Austria
Deelnemers: Raphaela Vogel
+ Exporteer Activiteiten