Laden Activiteiten
Aankomende ActiviteitenTentoonstellingen · Artist talks · Overige

Activiteiten Search and Views Navigation

Activiteit Views Navigation

Lopende activiteiten Klik hier voor aankomende activiteitenoktober 2019

Urs Fischer: ‘The lyrical and the prosaic’

20 oktober 2019 - 30 september 2020
Aishti Foundation, Seaside Road
Jal El Dib, Libanon
Deelnemers: Urs Fischer
december 2019

‘If on a winter’s night a traveler’

17 december 2019 - 26 september 2020
Tel Aviv Museum of Art, 27, Shaul Hamelech Blvd
Tel Aviv, Israël
Deelnemers: Urs Fischer
januari 2020

‘Adriano Amaral: nieuw werk’

19 januari - 23 augustus
Witte de With, Witte de Withstraat 50
3012 BR
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Adriano Amaral
februari 2020

‘Otherwordly’

15 februari 2020 - 3 januari 2021
Fries Museum, Wilhelminaplein 92
8911 BS
Leeuwarden, Nederland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang
maart 2020

‘Beating around the bush #6: Scenes from the Anthropocene’

6 maart 2020 - 14 februari 2021
Bonnefantenmuseum Maastricht, Avenue Ceramique 250
6221 KX
Maastricht, Nederland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Horizon’

7 maart - 20 september
Museum Villa Mondriaan, Zonnebrink 4
7101 NC
Winterswijk, Nederland
Deelnemers: Rob Birza , Anne Feddema
april 2020
mei 2020

‘Lustwarande 2020: Stations’

23 mei - 20 september
Lustwarande, Bredaseweg 441
5036 NA
Tilburg, Nederland
Deelnemers: Marien Schouten
juni 2020

Van Gogh Inspires: Steven Aalders

1 juni - 6 september
Van Gogh Museum, Museumplein 6
1071 DJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Steven Aalders

‘De route wordt opnieuw berekend’

2 juni 2020 - 3 januari 2021
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland

Sarah De Vos

6 juni - 30 september
Villa les Zéphyrs, Henri Jasparlaan 173
B-8434
Westende, Belgium
Deelnemers: Sarah De Vos

‘Small is beautiful: (A)rtschwager to (Z)augg’

12 juni - 22 augustus
MAI 36, Rämistrasse 37
Zürich, Zwitserland
Deelnemers: Koenraad Dedobbeleer

‘Rohstoff Pourquoi’

16 juni - 23 augustus
BQ, Weydingerstrasse 10
10178
Berlin, Duitsland

‘The beginning of the 21st century’

20 juni - 15 augustus
Annie Gentils Gallery, Peter Benoitstraat 40
B-2018
Antwerpen, België
Deelnemers: Thomas Swinkels

Mladen Stropnik with Jen Liu and Marko Tadic: ’13 Fifteen’

21 juni - 5 september
Gregor Podnar, Alt-Moabit 110
10559
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Jen Liu

Ricardo van Eyk & Boris Steiner: ‘Rotator’

25 juni - 19 augustus
SB34 The Pool Projects, 34, Rue Saint Bernard
Brussels, Belgium
Deelnemers: Ricardo van Eyk

Gabriele Andomaityte: ‘Traversing Discrete Loci’

26 juni - 22 augustus
Galerie Annet Geelink, Laurierstraat 187-189
1016PL
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Gabrielė Adomaitytė

‘Biënnale van de Schilderkunst 7: Binnenskamers’

26 juni - 18 oktober @ 08:00 - 17:00
Museum Dhondt-Dhaenens, Museumlaan 14
B-9831
Deurle, België
Deelnemers: Melissa Gordon

‘All you can art’

27 juni - 30 augustus
Kunsthal Rotterdam, Westzeedijk 341
3015 AA
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: David Bade

‘Stimulans 20’

27 juni - 16 augustus
Dormitorium, Begijnhof
B-1302
Kortrijk, België
Deelnemers: Sarah De Vos
juli 2020

‘De Nacht’

1 juli - 13 december
Cultuurhuis De Warande, Warandestraat 42
B-2300
Turnhout, België
Deelnemers: Natasja Kensmil

‘Zomeraccrochage’

1 juli - 21 augustus @ 08:00 - 17:00
Andriesse-Eyck, Leliegracht 47
1016 GT
Amsterdam, Nederland

Kevin Gallagher: ‘Figuration’

3 juli - 16 augustus
Alma Sarif, 90, Chausee de Forest
B-1060
Brussels, België
Deelnemers: Kevin Gallagher

‘Air’

8 juli - 29 november
Museum Kranenburgh, Hoflaan 26
1861 AH
Bergen, Nederland
Deelnemers: Jan Andriesse

‘Amsterdam: stad van bier en brouwers’

10 juli - 1 november
Amsterdam Museum, Kalverstraat 92
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Erik van Lieshout

Atelier van Lieshout: ‘Let’s get physical’

18 juli - 4 oktober
AVL Mundo, Keileweg 18
3029 BS
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Joep van Lieshout

Toon Verhoef: ‘The Laboratory of Painting’

25 juli - 22 augustus
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Toon Verhoef

Atelier van Lieshout: ‘Hagioscope’

26 juli 2020 - 30 mei 2021
Museum Dhondt-Dhaenens, Museumlaan 14
B-9831
Deurle, België
Deelnemers: Joep van Lieshout

Biënnale van de Schilderkunst 7: Binnenskamers

26 juli - 18 oktober
Mudel, Lucien Matthyslaan 3-5
B-9800
Deinze, België
Deelnemers: Sarah De Vos

‘Global(e) resistance’

29 juli 2020 - 4 januari 2021
Centre Georges Pompidou, Place Georges Pompidou
Parijs, Frankrijk
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Mensbeeld’

31 juli - 30 augustus
Arti et Amicitae, Rokin 112
1012 LB
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
augustus 2020

‘Kiruna Forever’

1 augustus 2020 - 21 februari 2021
ArkDes, Exercisplan 4
Stockholm, Skeppholm Zweden
Deelnemers: Lara Almercegui

‘Boijmans Ahoy Drive-thru Museum’

1 augustus - 23 augustus
Ahoy, Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Joep van Lieshout

Lawrence James Bailey: ‘The Unoffical Bastard Countryside Tour’

8 augustus - 29 augustus
Galerie Bart, Elandsgracht 16
1073 TW
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Lawrence Bailey

‘Benefit for Brabant’

8 augustus - 30 augustus
PARK, Wilhelminapark 53
5041 ED
Tilburg, Nederland
Deelnemers: Dieke Venema
Aankomende activiteiten

Fritz Bornstück: ‘Flight Mode’

20 augustus - 26 september
Galerie Mikael Andersen, Bredgade 63
1260
Kopenhagen, Denemarken
Deelnemers: Fritz Bornstück

Evelyn Taocheng Wang: ‘Sour Gnossiennes’

23 augustus - 25 oktober
Museum Abteiberg, Abteistrasse 27
D-41061
Mönchengladbach, Duitsland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Dear Future…’

27 augustus - 7 december @ 08:00 - 17:00
University of Northern Colorado Commons Gallery, 1051, 22nd Street
Greeley, Colorado Verenigde Staten
Deelnemers: Jen Liu

‘Sur pierres brullantes’

29 augustus - 25 oktober
Friche La Belle de Mai, 41, Rue Jobin
13003
Marseille, Frankrijk
Deelnemers: Fiona Mackay

J&B: ‘Work in Progress’

30 augustus - 10 oktober
Pennings Foudation, Geldropseweg 63
5611 SE
Eindhoven, Nederland
Deelnemers: Bert Frings
september 2020

Michael Kirkham: ‘Negatives’

3 september - 10 oktober
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Michael Kirkham

Jannis Marwitz

4 september - 30 oktober
Lucas Hirsch, Birkenstrasse 92
40233
Düsseldorf, Duitsland
Deelnemers: Jannis Marwitz

Melissa Gordon: ‘Female readymades’

4 september - 10 oktober
Cosar HMT, Flurstrasse 57
40235
Düsseldorf, Duitsland
Deelnemers: Melissa Gordon

Offspring 2020: Zigzag

4 september - 20 september @ 12:00 - 18:00
De Ateliers, Stadhouderskade 86
1073 AT
Amsterdam, Nederland

Wieske Wester

5 september - 1 november
Dürst Britt & Mayhew, Van Limburg Stirumstraat 47
2515 PB
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Wieske Wester

‘Momental Reliques in an ever changing globe’

6 september - 17 oktober
Annie Gentils Gallery, Peter Benoitstraat 40
B-2018
Antwerpen, België
Deelnemers: Thomas Swinkels

‘Risquons-Tout’

11 september 2020 - 10 januari 2021
WIELS, Van Volxemlaan 354
1190
Brussel, België
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Heavy Metal Parking Lot’

12 september - 8 november
Garage Rotterdam, Goudsewagenstraat 27
3011 RH
Rotterdam, Nederland

Keren Cytter: ‘At the townhouse’

12 september - 15 november
Kunstmuseum Winterthus, Museumstrasse 52
CH-8400
Winterthur, Zwitserland
Deelnemers: Keren Cytter

‘Portraits and Figures’

27 september 2020 - 31 januari 2021
Fondation Beyerle, Baselstrasse 101
CH-4125
Bazel, Zwitserland
Deelnemers: Marlene Dumas
oktober 2020

Buning Brongers Prijzen 2020

2 oktober - 18 oktober
Arti et Amicitae, Rokin 112
1012 LB
Amsterdam, Noord-Holland Nederland

‘Staging Silence’

10 oktober 2020 - 5 april 2021
Kröller Müller Museum, Houtkampweg 6
6731 HW
Otterlo, Nederland
Deelnemers: Lara Almercegui

Adriano Amaral

17 oktober - 21 november
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Adriano Amaral
januari 2021
februari 2021

‘Munch and Beyond’

18 februari 2021 - 26 juni 2021
Albertina Museum, Albertinaplatz 1
A-1010
Wenen, Oostenrijk
Deelnemers: Marlene Dumas
+ Exporteer Activiteiten