Laden Activiteiten

Activiteiten Zoeken en weergeven navigatie

Activiteit weergaven navigatie

Lopende activiteiten Klik hier voor aankomende activiteitenfebruari 2020

‘Otherwordly’

15 februari 2020 - 3 januari 2021
Fries Museum, Wilhelminaplein 92
8911 BS
Leeuwarden, Nederland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Realisme Nu’

22 februari - 4 oktober
Stedelijk Museum Schiedam, Hoogstraat 112
3111 HL
Schiedam, Nederland
Deelnemers: Esiri Erheriene-Essi
maart 2020

‘Beating around the bush #6: Scenes from the Anthropocene’

6 maart 2020 - 14 februari 2021
Bonnefantenmuseum Maastricht, Avenue Ceramique 250
6221 KX
Maastricht, Nederland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Le vent se lève’

7 maart 2020 - 25 april 2021
MAC VAL Musée d’art contemporain du Val-de-Marne, Place de la Libération
94400
Vitry-sur-Seine, Frankrijk
juni 2020

‘De route wordt opnieuw berekend’

2 juni 2020 - 3 januari 2021
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland

‘Biënnale van de Schilderkunst 7: Binnenskamers’

26 juni - 18 oktober @ 08:00 - 17:00
Museum Dhondt-Dhaenens, Museumlaan 14
B-9831
Deurle, België
Deelnemers: Melissa Gordon
juli 2020

‘De Nacht’

1 juli - 13 december
Cultuurhuis De Warande, Warandestraat 42
B-2300
Turnhout, België
Deelnemers: Natasja Kensmil

‘Air’

8 juli - 29 november
Museum Kranenburgh, Hoflaan 26
1861 AH
Bergen, Nederland
Deelnemers: Jan Andriesse

‘Amsterdam: stad van bier en brouwers’

10 juli - 1 november
Amsterdam Museum, Kalverstraat 92
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Erik van Lieshout

Atelier van Lieshout: ‘Let’s get physical’

18 juli - 4 oktober
AVL Mundo, Keileweg 18
3029 BS
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Joep van Lieshout

Atelier van Lieshout: ‘Hagioscope’

26 juli 2020 - 30 mei 2021
Museum Dhondt-Dhaenens, Museumlaan 14
B-9831
Deurle, België
Deelnemers: Joep van Lieshout

Biënnale van de Schilderkunst 7: Binnenskamers

26 juli - 18 oktober
Mudel, Lucien Matthyslaan 3-5
B-9800
Deinze, België
Deelnemers: Sarah De Vos

‘Global(e) resistance’

29 juli 2020 - 4 januari 2021
Centre Georges Pompidou, Place Georges Pompidou
Parijs, Frankrijk
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang
augustus 2020

‘Kiruna Forever’

1 augustus 2020 - 21 februari 2021
ArkDes, Exercisplan 4
Stockholm, Skeppholm Zweden
Deelnemers: Lara Almercegui

Evelyn Taocheng Wang: ‘Sour Gnossiennes’

23 augustus - 25 oktober
Museum Abteiberg, Abteistrasse 27
D-41061
Mönchengladbach, Duitsland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Dear Future…’

27 augustus - 7 december @ 08:00 - 17:00
University of Northern Colorado Commons Gallery, 1051, 22nd Street
Greeley, Colorado Verenigde Staten
Deelnemers: Jen Liu

‘Sur pierres brullantes’

29 augustus - 25 oktober
Friche La Belle de Mai, 41, Rue Jobin
13003
Marseille, Frankrijk
Deelnemers: Fiona Mackay

J&B: ‘Work in Progress’

30 augustus - 10 oktober
Pennings Foudation, Geldropseweg 63
5611 SE
Eindhoven, Nederland
Deelnemers: Bert Frings
september 2020

Michael Kirkham: ‘Negatives’

3 september - 10 oktober
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Michael Kirkham

Erik van Lieshout: ‘Art Blasé’

3 september - 10 oktober
Annet Gelink Galerie, Laurierstraat 187-189
1016
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Erik van Lieshout

Thomas Houseago: ‘Recovery Works’

3 september - 10 oktober
Xavier Hufkens, 107, Sint Jorisstraat
Brussels, België
Deelnemers: Thomas Houseago

Jannis Marwitz

4 september - 30 oktober
Lucas Hirsch, Birkenstrasse 92
40233
Düsseldorf, Duitsland
Deelnemers: Jannis Marwitz

Melissa Gordon: ‘Female readymades’

4 september - 10 oktober
Cosar HMT, Flurstrasse 57
40235
Düsseldorf, Duitsland
Deelnemers: Melissa Gordon

Han Schuil: ‘HEAT’

4 september - 3 oktober
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Han Schuil

Ina van Zyl: ‘Light as a needle’

4 september - 3 oktober
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Ina van Zyl

Wieske Wester

5 september - 1 november
Dürst Britt & Mayhew, Van Limburg Stirumstraat 47
2515 PB
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Wieske Wester

Paul Geelen: ‘Untitled (Wingman)’

5 september - 11 oktober
P/////AKT, ZEEBURGERPAD 53
1019 AB
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Paul Geelen

‘Haagse Heritage’

5 september - 10 oktober
Heden, Denneweg 14a
2514 CG
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Philip Akkerman

Johannes Büttner: ‘Alien vs Predator’

5 september - 17 oktober
Koenig2 by_robbygreiff, Margaretenstrasse 5
1040
Wenen, Oostenrijk
Deelnemers: Johannes Büttner

‘Momental Reliques in an ever changing globe’

6 september - 17 oktober
Annie Gentils Gallery, Peter Benoitstraat 40
B-2018
Antwerpen, België
Deelnemers: Thomas Swinkels

Susanna Inglada & Charlotte Schleiffert

6 september - 4 oktober
Galerie Maurits van der Laar, Herderstraat 6
2512 CV
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Charlotte Schleiffert

Eileen Maxson: ‘Time is Money. An experimental intervention into social media advertising on Facebook’

7 september - 5 oktober
Aurora, 2442, Bartlett Street
TX 77098
Houston, Texas Verenigde Staten
Deelnemers: Eileen Maxson

Philipp Gufler: ‘Autoerotismus’

9 september - 11 oktober
Kevin Space, Volkertstrasse 17
AT-1020
Wenen, Oostenrijk
Deelnemers: Philipp Gufler

‘The immense ventriloquism Part 2’

9 september - 17 oktober
nationalmuseum, Urbanstrasse 100
10967
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Raaf van der Sman

‘Risquons-Tout’

11 september 2020 - 10 januari 2021
WIELS, Van Volxemlaan 354
1190
Brussel, België
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Heavy Metal Parking Lot’

12 september - 8 november
Garage Rotterdam, Goudsewagenstraat 27
3011 RH
Rotterdam, Nederland

Keren Cytter: ‘At the townhouse’

12 september - 15 november
Kunstmuseum Winterthus, Museumstrasse 52
CH-8400
Winterthur, Zwitserland
Deelnemers: Keren Cytter

Giulia Cenci: ‘Fango’

12 september - 7 november
SpazioA, Via Amati 13
51100
Pistoia, Italië
Deelnemers: Giulia Cenci

‘Flow’

12 september - 7 november
Francesco Carone Studio, Via Atilo Frosini 21
51100
Pistoia, Nederland

‘Nabeeld’

12 september - 25 oktober
PARK, Wilhelminapark 53
5041 ED
Tilburg, Nederland

Maddy Arkesteyn: ‘Between passion and loss of self-control’

12 september - 14 november
Institut de Carton vzw, Avenue de Jette 41
B-1081
Brussel, België
Deelnemers: Maddy Arkesteyn

‘Domestic Brutes’

12 september - 7 november
Pelham Art Center, 155 Fifth Avenue
Pelham, NY 10803 Verenigde Staten
Deelnemers: Diana Schmertz

‘The Painted Picture Show’

13 september - 18 oktober
Whitehouse Gallery, Groot Park 2
Lovenjoel, België
Deelnemers: Sarah De Vos

‘Sound and Fury’

13 september - 18 oktober
Nieuw Dakota, Ms. van Riemsdijkweg 41b
1033 RC
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Jacob Dwyer

Melvin Moti: ‘Dream Life’

19 september 2020 - 10 januari 2021
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland
Deelnemers: Melvin Moti

‘Un autre monde dans notre monde’

19 september 2020 - 14 maart 2021
FRAC Grand Large – Hauts de France, 503, Avenue des Bancs des Flandres
59140
Dunkerque, Frankrijk
Deelnemers: Vincent Ceraudo

‘Double up’

19 september - 24 oktober
Suzanne Biederberg Gallery, 1e Egelantiersstraat 1
1015 RW
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Lies Neve

Martijn Hendriks and company: ‘Spoon’

20 september - 8 november
Marwan, Fokke Simonszstraat 12
1017 TG
Amsterdam, Nederland

‘Living, forgiving, remembering’

23 september 2020 - 17 januari 2021
Museum Arnhem/De Kerk, Sint Walburgisplein 1
6811 BZ
Arnhem, Nederland
Deelnemers: Grace Ndiritu

Raphaela Vogel: ‘La scultura senza qualità’

24 september - 23 oktober
Gregor Staiger Milano, Via Rossini 3
20122
Milaan, Italië
Deelnemers: Raphaela Vogel

Jeroen Jacobs: ‘Glücksstein’

26 september - 28 november
Daily Practice, Volmarijnstraat 57-a
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Jeroen Jacobs

‘La rivoluzione siamo noi. Collezionismo italiano contemporanea’

26 september 2020 - 10 januari 2021
XNL Piacenza Contemporanea, Via Santa Franca 36
29121
Piacenza, PC Italië
Deelnemers: Urs Fischer

‘Portraits and Figures’

27 september 2020 - 31 januari 2021
Fondation Beyerle, Baselstrasse 101
CH-4125
Bazel, Zwitserland
Deelnemers: Marlene Dumas

Sophie Lee

27 september - 13 december
Kunstfort bij Vijfhuizen, Fortwachter 1
2141 EE
Vijfhuizen, Nederland
Deelnemers: Sophie Lee
Aankomende activiteitenoktober 2020

Buning Brongers Prijzen 2020

2 oktober - 18 oktober
Arti et Amicitae, Rokin 112
1012 LB
Amsterdam, Noord-Holland Nederland

Will Monk: ‘Mount Atom’

2 oktober - 14 november
Grimm Keizersgracht, Keizersgracht 241
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Will Monk

‘Oog voor het oor’

3 oktober 2020 - 24 januari 2021
Stedelijk Museum Kampen, Oudestraat 133
8261 CK
Kampen, Nederland
Deelnemers: Philip Akkerman

‘Kunst uit noodzaak’

3 oktober 2020 - 31 januari 2021
Museum Jan Cunen, Molenstraat 65
5341 GC
Oss, Nederland
Deelnemers: Natasja Kensmil

‘What is our home?’

3 oktober 2020 - 10 februari 2021
IVAM, Guillermo de Castro 118
46003
Valencia, Spanje
Deelnemers: Joep van Lieshout

‘Staging Silence’

10 oktober 2020 - 5 april 2021
Kröller Müller Museum, Houtkampweg 6
6731 HW
Otterlo, Nederland
Deelnemers: Lara Almercegui

J&B: ‘The divided state of America’

10 oktober - 10 november
Eenwerk, Koninginneweg 176
1075 EH
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Bert Frings

‘Human After All’

10 oktober 2020 - 5 september 2021
Keramiekmuseum Princessehof, Grote Kerkstraat 9
8911 DZ
Leeuwarden, Nederland
Deelnemers: William Cobbing

Adriano Amaral

17 oktober - 21 november
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Adriano Amaral

‘Shame! and masculinity’

22 oktober 2020 - 31 januari 2021
H401, Herengracht 401
1017 BP
Amsterdam, Nederland

‘Kara Kitap’

24 oktober - 28 november
The Coart, Piazza della Rinascita 24
Pescara, Italië
Deelnemers: Antonietta Peeters
november 2020

‘Over thema, methode en keuzevrijheid’

8 november - 20 december
Galerie De Zaal, Koornmarkt 4
Delft, 2611 EE Nederland
Deelnemers: Philip Akkerman

Krijn de Koning & Ruud Kuijer

25 november - 24 december @ 08:00 - 17:00
Slewe Gallery, Kerkstraat 105 A
1017 GD
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Krijn de Koning
december 2020

Nathan Dilworth: ‘Deluge’

10 december 2020 - 23 januari 2021
Launch18, 373 Broadway, Suite 618
10013
New York City, NY Verenigde Staten
Deelnemers: Nathan Dilworth
januari 2021
februari 2021

‘Munch and Beyond’

18 februari 2021 - 26 juni 2021
Albertina Museum, Albertinaplatz 1
A-1010
Wenen, Oostenrijk
Deelnemers: Marlene Dumas
maart 2021

Inga Danysz: ‘Gondola Wish’

14 maart 2021 - 9 mei 2021
Good Weather Gallery, 1524, S. Western Ave.
Chicago, Illinois Verenigde Staten
Deelnemers: Inga Danysz
+ Exporteer Activiteiten