Laden Activities
Afgelopen ActivitiesTentoonstellingen · Artist talks · Overige

Activities Zoeken en weergeven navigatie

Activity weergaven navigatie

mei 2021

Fiona Mackay: ‘Opium’

6 mei - 8 mei
Belsunce Projects, 15 Rue Puvis de Chavannes
Marseille, Frankrijk
Participants: Fiona Mackay
april 2021

‘Spatial Bias’

23 april - 2 mei
Lesage, Rue Jacques Bassem 98
B-1160
Auderghem, Brussel, België
Participants: Emma van der Put

‘When Stones Awake’

12 april @ 08:00 - 17:00
POST Arnhem, Driekoningenstraat 16
6828 EN
Arnhem, Nederland
Participants: Lennart Lahuis

‘Geologic’

3 april - 1 mei
Albada Jelgersma Gallery, Lijnbaansgracht 318
1017 WZ
Amsterdam, Nederland
Participants: Bettie van Haaster

‘Question mark’

2 april - 18 april
PARK, Wilhelminapark 53
5041 ED
Tilburg, Nederland
Participants: Gabrielė Adomaitytė
maart 2021

Jannis Marwitz & Raphaela Vogel: ‘ROD’

20 maart - 8 mei
Kantine, Rue de Manchester 19 (1st Floor)
Brussel, België
Participants: Jannis Marwitz , Raphaela Vogel

‘Launch F18: Ten years’

19 maart - 30 april
Launch18, 373 Broadway, Suite 618
10013
New York City, NY Verenigde Staten
Participants: Nathan Dilworth

‘Titele’

17 maart - 25 april
Tilde, Magersfonteinstraat 12
Amsterdam, Nederland
Participants: Gabrielė Adomaitytė

Inga Danysz: ‘Gondola Wish’

14 maart - 9 mei
Good Weather Gallery, 1524, S. Western Ave.
Chicago, Illinois Verenigde Staten
Participants: Inga Danysz

‘Dancing with octopuses’

12 maart - 1 mei
Galerie Annet Geelink, Laurierstraat 187-189
1016PL
Amsterdam, Noord-Holland Nederland

Anne Feddema: ‘Kuierljocht/Wandellicht’

7 maart - 11 april
Melklokaal voor hedendaagse kunst, Heremaweg 20-1
8444 AP
Heerenveen, Nederland
Participants: Anne Feddema

Esiri Erheriene-Essi: ‘I am here because you were there’

6 maart - 3 april
Galerie Ron Mandos, Prinsengracht 282
1016 HJ
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Esiri Erheriene-Essi

Michael Jacklin: ‘Various thoughts’

6 maart - 10 april
Slewe Gallery, Kerkstraat 105 A
1017 GD
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Michael Jacklin

Sarah De Vos: ‘Slow club’

6 maart - 27 maart
Villa Josa, Rue Simon Martin 2
B-5020
Namen, België
Participants: Sarah De Vos

Mike Pratt: ‘Small paintings’

4 maart - 10 april
Torch Gallery, Lauriergracht 94
1016 RN
Amsterdam, Nederland
Participants: Mike Pratt

Robert Zandvliet: ‘Le corps de la couleur’

4 maart - 3 april
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Robert Zandvliet
februari 2021

‘Scenery’

27 februari - 25 april
38CC, Papenstraat 5
2611 JB
Delft, Nederland
Participants: Lawrence Bailey

Esiri Erheriene-Essi: ‘I am here because you were there’

27 februari - 3 maart
Galerie Ron Mandos, Prinsengracht 282
1016 HJ
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Esiri Erheriene-Essi

‘Feasts of Hunger’

14 februari - 18 april
Spazio ORR, Via Cremona 115
Brescia, Italië
Participants: Giulia Cenci , June Crespo

Janine van Oene: ‘Sensual strokes (Valentine Series)’

14 februari - 28 februari
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Janine van Oene

Adriano Amaral & Victor Gerhard

13 februari - 3 april
Galeria Jaqueline Martins, Rue aux Laines, 14
B-1000
Brussels, België
Participants: Adriano Amaral

‘…barely pausing, pausing barely…’

11 februari - 4 april
A Tale of A Tub, Justus van Effenstraat 44
3027 TK
Rotterdam, Nederland
Participants: Ansuya Blom

Benedikte Bjerre: ‘Let it go let it go’

7 februari - 27 maart
Kunstverein Göttingen, Gotmarstrasse 1
37073
Göttingen, Duitsland
Participants: Benedikte Bjerre

Matthew Monahan

6 februari - 13 maart
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Participants: Matthew Monahan
januari 2021

Robert Zandvliet: ‘Le corps de la couleur’

30 januari - 6 maart
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Robert Zandvliet

‘Doomed and Famous. Selections from the Adrian Dannatt Collection’

16 januari - 27 februari
Miguel Abreu Gallery, 36, Orchard Street
New York City, NY 10013 Verenigde Staten
Participants: Jay Batlle

‘Question Mark’

9 januari - 21 februari
PARK, Wilhelminapark 53
5041 ED
Tilburg, Nederland
Participants: Gabrielė Adomaitytė
december 2020

Klaus Winichner: ‘Berliner Höhlengleichnis’

22 december 2020 - 30 januari 2021
c/o Krömke, Brehmestrasse 45
13187
Berlijn, Duitsland
Participants: Klaus Winichner

Dieke Venema

19 december 2020 - 20 december 2020
De Fabriek, BAARSSTRAAT 38
5615 RG
Eindhoven, Nederland
Participants: Dieke Venema

Evelyn Taocheng Wang: ‘Reflection paper’

12 december 2020 - 28 februari 2021
Kunstverein für die Rheinlande und Westfalen, Grabbeplatz 4
40213
Düsseldorf, Duitsland
Participants: Evelyn Taocheng Wang

‘Crossing cultures’

11 december 2020 - 27 februari 2021
CBK Zuid-Oost, Anton de Komplein 120
1102 DR
Amsterdam, Nederland
Participants: Neo Matloga

Nathan Dilworth: ‘Deluge’

10 december 2020 - 23 januari 2021
Launch18, 373 Broadway, Suite 618
10013
New York City, NY Verenigde Staten
Participants: Nathan Dilworth

June Crespo: ‘Helmets’

4 december 2020 - 2 mei 2021
Artium, Calle Francia 24
01002
Vitoria-Gasteiz, Araba Spanje
Participants: June Crespo
november 2020

‘RIXT’

28 november 2020 @ 16:10 - 17:00
Activity Categorieën: ,
Participants: Horacy Muszynski

‘Im Frage: collectie Delissen’

28 november 2020 - 21 maart 2021
Museum Het Valkhof, Kelfkensbos 59
6511 TB
Nijmegen, Nederland

‘Gläserner Mensch’

28 november 2020 - 10 januari 2021
Dürst Britt & Mayhew, Van Limburg Stirumstraat 47
2515 PB
Den Haag, Nederland
Participants: Wieske Wester

‘How Does One Say Queen in Islam’

27 november 2020 @ 20:40 - 21:00
Activity Categorieën: ,

‘An Act of Becoming!’

27 november 2020 - 9 januari 2021
Glitch Project Space, Bangkokdreef 35
3564 SE
Utrecht, Nederland
Participants: Emma van der Put

‘Diego’s Egress Foundation show’

27 november 2020 - 14 februari 2021
Tilde, Magersfonteinstraat 12
1092 XV
Amsterdam,
Participants: Marlene Dumas

‘We can’t go back’

26 november 2020 - 24 december 2020
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Hans Hovy

Antonietta Peeters: ‘Drie schilderijen voor Pan in Perspectief’

26 november 2020 - 16 januari 2021
Andriesse-Eyck, Leliegracht 47
1016 GT
Amsterdam, Nederland
Participants: Antonietta Peeters

Ruud Kuijer en Krijn de Koning

26 november 2020 - 24 december 2020
Slewe Gallery, Kerkstraat 105 A
1017 GD
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Krijn de Koning

Krijn de Koning & Ruud Kuijer

25 november 2020 - 24 december 2020 @ 08:00 - 17:00
Slewe Gallery, Kerkstraat 105 A
1017 GD
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Krijn de Koning

‘Koop dit of dit of dit’

25 november 2020 - 15 januari 2021
Capital C Amsterdam, Weesperplein 4-b
1018 XA
Amsterdam, Nederland

‘Studio’

20 november 2020 - 9 januari 2021
MAI 36, Rämistrasse 37
Zürich, Zwitserland
Participants: Koenraad Dedobbeleer

‘Collector’s item: verzameling Pieter en Marieke Sanders’

19 november 2020 - 9 mei 2021
Centraal Museum, Agniettenstraat 1
3500 GC
Utrecht, Nederland
Participants: Marlene Dumas , Katja Mater

‘Listen to your eyes’

19 november 2020 - 7 maart 2021
Museum Voorlinden, Buurtweg 90
2244 AG
Wassenaar, Nederland
Participants: Philip Akkerman

‘The Stay Home Edit’

17 november 2020 - 24 december 2020
Annet Gelink Galerie, Laurierstraat 187-189
1016
Amsterdam, Nederland
Participants: Erik van Lieshout

‘Trace on trace: Ricardo van Eyk, Cao Guimaraes, Natascha Libbert’

15 november 2020 - 10 januari 2021
38CC, Papenstraat 5
2611 JB
Delft, Nederland
Participants: Ricardo van Eyk

‘La psychologie des serrures’

15 november 2020 - 20 december 2020
Centre d’art Neuchâtel, Rue des Moulins 37
CH-2000
Neuchâtel, Zwitserland
Participants: Fiona Mackay

‘Utrecht down under: actuele kunst in de oude bieb’

12 november 2020 - 21 december 2020
vml Bibliotheek Utrecht, Oudegracht 167
3511 AL
Utrecht, Nederland
Participants: Sam Hersbach

‘Skin of the film’

12 november 2020 - 21 november 2020
Film and Video Poetry Society, 1001, Fremont Avenue
91030 CA
South Pasadena, California Verenigde Staten
Activity Categorieën: , ,
Participants: Lies Neve

Eileen Quinham & Melissa Gordon: ‘Acting out’

8 november 2020 - 12 december 2020
Manifold Books, Kraijenhoffstraat 84
1018 RL
Amsterdam, Nederland
Participants: Melissa Gordon

‘Over thema, methode en keuzevrijheid’

8 november 2020 - 20 december 2020
Galerie De Zaal, Koornmarkt 4
Delft, 2611 EE Nederland
Participants: Philip Akkerman

June Crespo: ‘Voy, sí’

7 november 2020 - 15 december 2020
Galería Heinrich Ehrhardt, San Lorenzo 11
28004
Madrid, Spanje
Participants: June Crespo

Maria Pask: ‘Lord lift me up’

7 november 2020 - 9 december 2020
Ellen de Bruijne Projects, Singel 372
1016 AH
Amsterdam, Nederland
Participants: Maria Pask

Benjamin Ramirez Pérez: ‘Summer Heat An Early Frost’

7 november 2020 - 19 december 2020
Markus Lüttgen Galerie, Elisenstrasse 4-6
50667
Keulen, Duitsland
Participants: Benjamin Ramírez Pérez

‘Prelude: Melancholy of the future’

5 november 2020 - 29 november 2020
Museum Dhondt-Dhaenens, Museumlaan 14
B-9831
Deurle, België
Participants: Joep van Lieshout
oktober 2020

Matthew Monahan & Lara Schnitger

31 oktober 2020 - 5 december 2020
Anton Kern Window, 91, Walker Street
New York, NY 10013 Verenigde Staten

‘MAXXI BVLGARI PRIZE 2020’

28 oktober 2020 - 7 maart 2021
MAXXI, Via Guido Reni 4-A
Rome, Italië
Participants: Giulia Cenci

Ana Navas

24 oktober 2020 - 18 december 2020
Caracol, Sagrada Mercancia
Santiago, Chili
Participants: Ana Navas

‘Kara Kitap’

24 oktober 2020 - 28 november 2020
The Coart, Piazza della Rinascita 24
Pescara, Italië
Participants: Antonietta Peeters

‘Shame! and masculinity’

22 oktober 2020 - 31 januari 2021
H401, Herengracht 401
1017 BP
Amsterdam, Nederland

‘Echos of the Unseen’

17 oktober 2020 - 14 november 2020
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Janine van Oene

Eli Content: ‘Lust for Life’

17 oktober 2020 - 14 november 2020
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Eli Content

Adriano Amaral

17 oktober 2020 - 21 november 2020
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Participants: Adriano Amaral

Katja Mater: ‘Time is an arrow, error’

16 oktober 2020 - 21 november 2020
Galerie Martin van Zomeren, Hazenstraat 20
Amsterdam, Nederland
Participants: Katja Mater

‘ Etwas mehr als Arbeit’

11 oktober 2020 - 13 december 2020
Kunstverein Göttingen, Gotmarstrasse 1
37073
Göttingen, Duitsland
Participants: Ana Navas

J&B: ‘The divided state of America’

10 oktober 2020 - 10 november 2020
Eenwerk, Koninginneweg 176
1075 EH
Amsterdam, Nederland
Participants: Bert Frings

‘Staging Silence’

10 oktober 2020 - 5 april 2021
Kröller Müller Museum, Houtkampweg 6
6731 HW
Otterlo, Nederland
Participants: Lara Almercegui

‘Der goldene reiter in faustrecht der freitheit aka fox and his friends’

5 oktober 2020 - 7 november 2020
Contemporary Fine Arts, Grolmanstrasse 32-37
10623
Berlijn, Duitsland
Participants: Raphaela Vogel

‘My cartography: The Erling Kagge Collection’

3 oktober 2020 - 28 maart 2021
Fondation Vincent van Gogh, 35, Rue du Docteur-Fanton
13200
Arles, Frankrijk
Participants: Urs Fischer

‘What is our home?’

3 oktober 2020 - 10 februari 2021
IVAM, Guillermo de Castro 118
46003
Valencia, Spanje
Participants: Joep van Lieshout

‘Kunst uit noodzaak’

3 oktober 2020 - 31 januari 2021
Museum Jan Cunen, Molenstraat 65
5341 GC
Oss, Nederland
Participants: Natasja Kensmil

‘Oog voor het oor’

3 oktober 2020 - 24 januari 2021
Stedelijk Museum Kampen, Oudestraat 133
8261 CK
Kampen, Nederland
Participants: Philip Akkerman

William Monk: ‘Mount Atom’

2 oktober 2020 - 14 november 2020
GRIMM Keizersgracht, Keizersgracht 241
Amsterdam, Nederland
Participants: William Monk

Buning Brongers Prijzen 2020

2 oktober 2020 - 18 oktober 2020
Arti et Amicitae, Rokin 112
1012 LB
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
september 2020

Sophie Lee

27 september 2020 - 13 december 2020
Kunstfort bij Vijfhuizen, Fortwachter 1
2141 EE
Vijfhuizen, Nederland
Participants: Sophie Lee

‘Portraits and Figures’

27 september 2020 - 31 januari 2021
Fondation Beyerle, Baselstrasse 101
CH-4125
Bazel, Zwitserland
Participants: Marlene Dumas

‘La rivoluzione siamo noi. Collezionismo italiano contemporanea’

26 september 2020 - 10 januari 2021
XNL Piacenza Contemporanea, Via Santa Franca 36
29121
Piacenza, PC Italië
Participants: Urs Fischer

Jeroen Jacobs: ‘Glücksstein’

26 september 2020 - 28 november 2020
Daily Practice, Volmarijnstraat 57-a
Rotterdam, Nederland
Participants: Jeroen Jacobs

Raphaela Vogel: ‘La scultura senza qualità’

24 september 2020 - 23 oktober 2020
Gregor Staiger Milano, Via Rossini 3
20122
Milaan, Italië
Participants: Raphaela Vogel

‘Living, forgiving, remembering’

23 september 2020 - 17 januari 2021
Museum Arnhem/De Kerk, Sint Walburgisplein 1
6811 BZ
Arnhem, Nederland
Participants: Grace Ndiritu

Martijn Hendriks and company: ‘Spoon’

20 september 2020 - 8 november 2020
Marwan, Fokke Simonszstraat 12
1017 TG
Amsterdam, Nederland

‘Double up’

19 september 2020 - 24 oktober 2020
Suzanne Biederberg Gallery, 1e Egelantiersstraat 1
1015 RW
Amsterdam, Nederland
Participants: Lies Neve

gerlach en koop: ‘Was machen Sie om zwei? Ich schlafe’

19 september 2020 - 20 december 2020
Gesellschaft für Aktuelle Kunst, Teerhof 21
28199
Bremen, Duitsland
Participants: Melvin Moti

‘Un autre monde dans notre monde’

19 september 2020 - 14 maart 2021
FRAC Grand Large – Hauts de France, 503, Avenue des Bancs des Flandres
59140
Dunkerque, Frankrijk
Participants: Vincent Ceraudo

Melvin Moti: ‘Dream Life’

19 september 2020 - 10 januari 2021
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland
Participants: Melvin Moti
+ Exporteer Evenementen