Laden Activiteiten
Afgelopen ActiviteitenTentoonstellingen · Artist talks · Overige

Activiteiten Search and Views Navigation

Activiteit Views Navigation

december 2019
november 2019

‘I am the danger! The Art of TV Series’

30 november - 1 december @ 19:00 - 01:00
Temporary Gallery, Mauritiuswall 35
50676
Keulen, Duitsland
Deelnemers: Rory Pilgrim , Shana Moulton

Amsterdam Art Weekend 2019 at De Ateliers

22 november - 24 november @ 12:00 - 18:00
De Ateliers, Stadhouderskade 86
1073 AT
Amsterdam, Nederland

‘Flesh and Bone’

22 november - 14 december
PS120, POTSDAMER STRASSE 120
10785
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Raphaela Vogel

Michiel ten Bokum & Sander van Noort: ‘Hair of the Dog’

22 november - 14 december
Galerie Vriend van Bavink, Geldersekade 58
1017 BK
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Michiel ten Bokum

Artist Talk Marianna Simnett

19 november @ 17:30 - 18:30
De Ateliers, Stadhouderskade 86
1073 AT
Amsterdam, Nederland
Activiteit Categorie:

Christoph Westermeier & Martin Pfeifle: ‘Smintheion’

15 november - 24 november
Offraum8, Martinstrasse 8
40223
Düsseldorf, Duitsland
Deelnemers: Christoph Westermeier

Artist Talk Esiri Erheriene-Essi

12 november @ 17:30 - 18:30
De Ateliers, Stadhouderskade 86
1073 AT
Amsterdam, Nederland
Activiteit Categorie:
Deelnemers: Esiri Erheriene-Essi

‘Visio 2019: moving images after post-internet'[

12 november - 1 december
Palazzo Strozzi, Piazza Strozzi
50123
Florence, Italië
Deelnemers: Inas Halabi

Artist Talk Bani Abidi

5 november @ 17:30 - 18:30
De Ateliers, Stadhouderskade 86
1073 AT
Amsterdam, Nederland
Activiteit Categorie:

Ralf Kokke en Sam Hersbach: ‘Late Night Pasta’

3 november - 15 december
Allard Wildenberg Art Projects, Cattenhagestraat 13-A
Naarden-Vesting, Nederland
Deelnemers: Sam Hersbach

Evita Vasiljeva: ‘Your mind is a house and you are living in the kitchen’

2 november - 30 november
Marwan, Fokke Simonszstraat 12
1017 TG
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Evita Vasiljeva

Rory Pilgrim: ‘Software Garden’

1 november - 30 november
The Madlove Take Over Space, Hardshaw Centre
WA10 1EB
St Helens, Merseyside Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Rory Pilgrim

‘Amsterdam: Collected’

1 november - 23 november
Capital C Amsterdam, Weesperplein 4-b
1018 XA
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Alex Dordoy
oktober 2019

Thomas Swinkels: ‘Pavement Whisper’

31 oktober - 23 november
Spirit Shop, Rua da Madalena 117-a
1100-319
Lissabon, Portugal
Deelnemers: Thomas Swinkels

Artist Talk Anthea Hamilton

29 oktober @ 17:30 - 18:30
De Ateliers, Stadhouderskade 86
1073 AT
Amsterdam, Nederland
Activiteit Categorie:

‘The sensation of space’

26 oktober - 30 november
Warehouse / Rachofsky Collection, 14105, Inwood Road
TX 75244
Dallas, Texas Verenigde Staten
Deelnemers: Marlene Dumas

‘surface painter’

26 oktober - 16 november
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Lore of Gilgamesh’

26 oktober - 9 november
De Apotheek, Hortensiastraat 20
1032 CJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Paul Geelen

Fiona Mackay: ‘Blow’

25 oktober - 9 november
V8 Plattform, Viktoriastraße 8
76133
Karlsruhe, Duitsland
Deelnemers: Fiona Mackay

Artist Talk Melanie Bonajo

22 oktober @ 17:30 - 18:30
De Ateliers, Stadhouderskade 86
1073 AT
Amsterdam, Nederland
Activiteit Categorie:

Thomas Swinkels: ‘Fountain of youth’

20 oktober - 24 november
PARK, Wilhelminapark 53
5041 ED
Tilburg, Nederland
Deelnemers: Thomas Swinkels

Antonietta Peeters: ‘Moon back boot leg’

19 oktober - 16 november
Andriesse-Eyck, Leliegracht 47
1016 GT
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Antonietta Peeters

‘When artists enter the factories’

18 oktober - 22 november
Brooklyn Army Terminal, 80, 58th Street
11220
New York, Brooklyn Verenigde Staten
Deelnemers: Jen Liu

Robin Vanbesien: ‘The wasp and the weather’

18 oktober - 20 oktober
Contour Biennale 9/Academy Mechelen, Minderbroedersgang 5
B-2800
Mechelen, België
Deelnemers: Robin Vanbesien

‘Inspections from Above’

17 oktober - 1 december
Lesage, Rue Jacques Bassem 98
B-1160
Auderghem, Brussel, België
Deelnemers: Kevin Gallagher

Saskia Noor van Imhoff: ‘#+40.00’

17 oktober - 14 december
GRIMM New York, 202 Bowery
NY 10012
New York, Verenigde Staten

Fiac Hors les Murs

17 oktober - 20 oktober
Fiac Hors les Murs, Jardin des Tuileries
Parijs, Frankrijk

Artist Talk Lily van der Stokker

15 oktober @ 17:30 - 18:30
De Ateliers, Stadhouderskade 86
1073 AT
Amsterdam, Nederland
Activiteit Categorie:

‘Der Ring’

13 oktober - 3 november
Artemis Fontana, 1, Passage de l'Asile
75011
Parijs, Frankrijk

Eva Räder

12 oktober - 30 november
Dudokdegroot, Tweede Laurierdwarsstraat 1-III
1016 RA
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Eva Räder

‘Private view. 25 years Slewe’

6 oktober - 24 november @ 08:00 - 17:00
Huize Frankendael, Middenweg 72
1097 BC
Amsterdam, Nederland

Keren Cytter: ‘Killing Time Machine’

5 oktober - 24 november
Loods 12, Koophandelstraat 12
Wetteren, België
Deelnemers: Keren Cytter

‘Dulle Griet: rebellie-provocatie-feminisme’

5 oktober - 8 december
LLS Paleis, Paleisstraat 140
2018
Antwerpen, België
Deelnemers: Erik van Lieshout

Hans Hovy: ‘King of Sculpture’

5 oktober - 9 november
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Hans Hovy
september 2019

‘How small a thought’

28 september - 13 oktober
Marwell House, 2, Marine Drive
Margate, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Alex Crocker , Lucy Stein

‘Ein Monument für Wolfgang Neuss’

28 september - 10 november
Haus am Lützowplatz, Lützowplatz 1
10785
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Fritz Bornstück

‘Waking the Witch’

27 september - 16 november
Bonington Gallery at Nothingham Trent University, Dryden Street
Nothingham, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Lucy Stein

‘Athen-München’

26 september - 22 november
Francoise Heitsch, Amalienstrasse 19
80333
München, Duitsland
Deelnemers: Philipp Gufler

Patrizio de Massimo

25 september - 20 november
KURA., Via Oslavia 17
20134
Milaan, Italië
Deelnemers: Patrizio Di Massimo

‘Get Rid of Yourself (Ancora Ancora Ancora)’

24 september - 8 november
Fondazione Baruchello, Via del Vascello 35
Rome, Italië
Deelnemers: Erica van Loon

Marie Aly: ‘Irrwarr’

20 september - 2 november
New Jörg, Jägerstrasse 56
1200
Wenen, Oostenrijk
Deelnemers: Marie Aly

‘L’Art dans les Chapelles 2019’

15 september - 28 november
L’Art dans les Chapelles, 6, Quai Plessis
56300
Pontivy, Frankrijk
Deelnemers: Katja Mater

Eva Räder: ‘Down the Road’

14 september - 19 oktober
Phantom Projects Contemporary, 16, Rue Colonel Driant
10000
Troyes, Frankrijk
Deelnemers: Eva Räder

Heiko Räpple: ‘Vestiges’

14 september - 24 oktober
Kunstverein Bochum, Lothringerstrasse 36-C
44805
Bochum, Duitsland
Deelnemers: Heiko Räpple

‘Speak, memory’

14 september - 3 november
W139, Warmoestraat 139
1012 JB
Amsterdam, Nederland

Rob Birza: ‘Floating Circles’

14 september - 12 oktober
Willem Baars Projects, Hoogte Kadijk 17 hs
1018 BD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Rob Birza

Ansuya Blom: ‘Silence is commons’

14 september - 2 november
Casco Art Institute, Lange Nieuwstraat 7
3512 RA
Utrecht, Nederland
Deelnemers: Ansuya Blom

16th Istanbul Biennial: The Seventh Continent

14 september - 10 november
Istanbul Biennial, Sadi Konuralp Cadessi 5
34433
Istanbul, Sishane Turkey

Wouter Paijmans

14 september - 24 november
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland
Deelnemers: Wouter Paijmans

Diana Schmertz: ‘Declarations of Human Rights’

13 september - 15 oktober @ 08:00 - 17:00
NOW Project Space, 411, Monmouth Street
NJ07302
Jersey City, New Jersey Verenigde Staten
Deelnemers: Diana Schmertz

‘Algorithmic Rituals: Ancient and newborn intelligences’

13 september - 2 november
Freiraum in der Box, Boxhagener Strasse 96
10245
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Raphaela Vogel

Michelle Williams Gamaker: ‘Distant Relative’

13 september - 12 oktober
Tintype Gallery, 107 Essex Road
N1 2SL
Londen, Verenigd Koninkrijk

‘Lustwarande: Brief Encounters #2’

8 september @ 14:00 - 18:00
Lustwarande, Bredaseweg 441
5036 NA
Tilburg, Nederland
Activiteit Categorieën: ,
Deelnemers: Tanja Ritterbex

‘Manic Patterns’

8 september - 12 oktober @ 08:00 - 17:00
Cokkie Snoei, Mauritsweg 55
3012 JX
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Kim van Norren

Katja Mater: ‘Dear Sides’

8 september - 20 oktober
P/////AKT, ZEEBURGERPAD 53
1019 AB
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Katja Mater

‘Secret Society’

8 september - 22 september
AVL Mundo, Keileweg 18
3029 BS
Rotterdam, Nederland

Ana Navas: ‘Roll up (one’s) sleeves’

7 september - 5 oktober
tegenboschvanvreden, Bloemgracht 57
1016 KE
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Ana Navas

Anders Dickson: ‘Bone Orchard’

7 september - 12 oktober
Galerie Annet Geelink, Laurierstraat 187-189
1016PL
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Anders Dickson

‘What if Women Ruled the World?’

6 september - 3 november
Garage Rotterdam, Goudsewagenstraat 27
3011 RH
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Wafae Ahalouch

‘Mybody.com’

6 september - 3 november
Nest, De Constant Rebecqueplein 20b
2518 RA
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Shana Moulton

Gabrielė Adomaitytė: ‘Documentary Exactness’

6 september - 11 oktober
Galerija Vartai, Vilniaus g. 36
LT-01119
Vilnius, Litouwen
Deelnemers: Gabrielė Adomaitytė

Shana Moulton

4 september - 15 december
Zabludowicz Collection, 176, Prince of Wales Road
NW5 3PT
London, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Shana Moulton

‘Maskulinitäten’

1 september - 24 november
Kunstverein Düsseldorf, Grabbeplatz 4
40123
Düsseldorf, Nordrhein-Westphalen Duitsland
augustus 2019

‘Zeit sich zu berauschen – eine Essenz’

31 augustus - 29 september
Salon, Schillerpromenade 2
12049
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Fritz Bornstück

‘Ooggetuigen van de strijd. Goya, Beuys, Dumas’

31 augustus - 6 oktober
Van Abbemuseum, Bilderdijklaan 10
Eindhoven, Nederland
Deelnemers: Marlene Dumas

Lara Almarcegui: ‘Deep Inside-Out’

28 augustus - 17 november
Graphische Sammlung ETH Zürich, Rämistrasse 101
HG E52
Zurich, Switzerland
Deelnemers: Lara Almercequi

Eli Content: ‘a mensch’

24 augustus - 28 september
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Eli Content

Anders Dickson: ‘Bone Orchard’

22 augustus @ 08:00 - 17:00
Galerie Annet Geelink, Laurierstraat 187-189
1016PL
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Anders Dickson

‘Our Selfie’

3 augustus - 17 november
MO Museum, Pylimo Str 17
Vilnius, Litouwen

‘The Score’

2 augustus - 10 augustus
De Apotheek, Hortensiastraat 20
1032 CJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Bettie van Haaster
juli 2019

‘Schulz & Weise’

20 juli - 25 augustus
W139, Warmoestraat 139
1012 JB
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Charlott Weise

‘Come Back: Kunsthistorische Renaissancen’

20 juli - 10 november
Kunsthalle Tübingen, Philosophenweg 4
72076
Tübingen, Germany
Deelnemers: Philip Akkerman

Timmy van Zoelen: ‘Dopaminer’

18 juli - 4 augustus
WIELS, Van Volxemlaan 354
1190
Brussel, België
Deelnemers: Timmy van Zoelen

‘Every Loft Needs A Sink’

14 juli - 15 september
Vleeshal, Markt 1
4331 LL
Middelburg, Nederland

‘Come closer’

13 juli - 29 september
Kasteel d’Aspremont-Lynden, Groenplaats 1
B-3621
Oud-Reken, België
Deelnemers: Ana Navas , Ricardo van Eyk

Katrin Laade: ‘Versehrte Ordnung’

13 juli - 7 september
Galerie Reinhold Maas, Gartenstrasse 49
72764
Reutlingen, Duitsland
Deelnemers: Katrin Laade

Lara Almarcegui: ‘Volcán de Agras. Derechos mineros.’

11 juli - 27 oktober
IVAM, Guillermo de Castro 118
46003
Valencia, Spanje
Deelnemers: Lara Almercequi

‘I must be seeing things’

10 juli - 23 augustus
Ratskeller Galerie für zeitgenössische Kunst, Möllendorffstrasse 6
10367
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Marie Aly

‘All his ghosts must do my bidding’

7 juli - 25 augustus
Wysing Arts Centre, on B1046
Bourn, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Shana Moulton

‘Duckumenta’

6 juli - 25 augustus
Omstand, Van Oldebarneveldstraat 92-A
Arnhem, Nederland

‘Summer group show’

6 juli - 3 augustus
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Michael Kirkham

Grace Ndiritu: ‘The Ark’

6 juli - 13 oktober
Bluecoat, 1, School Lane
L1 3BX
Liverpool, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Grace Ndiritu

‘emoH’

5 juli - 20 juli
De Apotheek, Hortensiastraat 20
1032 CJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Sjoerd Tim

‘Scenarios of Desire II’

5 juli - 15 september
Emergent, Grote Markt 26
8630
Veurne, België

Zilvinas Landzbergas

5 juli - 1 september
Kunsthalle Bratislava, Nam SNP 12
Bratislava, Slovakia (Slovak Republic)
Deelnemers: Žilvinas Landzbergas

‘Nine Journeys Through Time’

2 juli - 1 september
Yuz Museum, 35 Fenggu Road, Westbund
Shanghai, Xuhui District China
Deelnemers: Krijn de Koning

‘Lost in time like tears in rain: Collection Beyerle’

1 juli - 1 september
Fondation Beyerle, Baselstrasse 101
CH-4125
Bazel, Zwitserland
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Lost in time like tears in rain: Collection Beyerle’

1 juli - 1 september
Fondation Beyerle, Baselstrasse 101
CH-4125
Bazel, Zwitserland
Deelnemers: Marlene Dumas

‘EROS & coyote’

1 juli - 3 augustus
Hillenberg, Humlegardsgatan 14
11146
Stockholm, Nederland
Deelnemers: Benedikte Bjerre
juni 2019

‘Future Starts Slow’

29 juni - 17 augustus
Launch18, 373 Broadway, Suite 618
10013
New York City, NY Verenigde Staten
Deelnemers: Nathan Dilworth

‘Conceal/Reveal’

29 juni - 27 juli
Albada Jelgersma Gallery, Lijnbaansgracht 318
1017 WZ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Rob Johannesma

Rory Pilgrim: ‘Software Garden’

29 juni - 24 augustus
MING Studios, 420, South 6th Street
83702
Boise, Idaho Verenigde Staten
Deelnemers: Rory Pilgrim

‘Boys don’t cry’

29 juni - 6 oktober
Concordia, Langestraat 56
7511 HC
Enschede, Nederland
+ Exporteer Activiteiten