Laden Activiteiten

Activiteiten Search and Views Navigation

Activiteit Views Navigation

Lopende activiteiten Klik hier voor aankomende activiteitenmaart 2019

‘Less is More’

10 maart - 30 november
Museum Voorlinden, Buurtweg 90
2244 AG
Wassenaar, Nederland
Deelnemers: Steven Aalders

‘HYxOffTheWall’

15 maart - 31 december
Hudson Yards, Chelsea
New York, United States
Deelnemers: Lara Schnitger

Krijn de Koning: ‘Green Dwelling’

16 maart - 15 december
Compton Verney Art Gallery and Park, Compton Verney
CV35 9HZ
Warwickshire, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Krijn de Koning

‘Hybride sculptuur’

23 maart 2019 - 12 januari 2020 @ 08:00 - 17:00
Stedelijk Museum Amsterdam, Museumplein 10
1071 DJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Rob Birza

‘Luego e segni’

24 maart - 15 december
Punta Della Dogana, Dorsoduro 2
Venetië, Italië
Deelnemers: Tatiana Trouvé

‘Feast and Famine’

28 maart - 14 december
Main Gallery Express Newark, 54 Halsey Street
07102
Newark, New Jersey Verenigde Staten
Deelnemers: Jen Liu

‘So wie wir sind 1.0’

30 maart 2019 - 5 januari 2020
Weserburg Museum für Moderne Kunst, Teerhof 20
28199
Bremen, Duitsland
Deelnemers: Urs Fischer
april 2019

Lara Schnitger: ‘En Plein Air’

1 april 2019 - 1 maart 2020
The Highline,
10010 New York, Verenigde Staten
Deelnemers: Lara Schnitger

‘Picture Gallery in Transformation’

5 april - 30 december
Museu de Arte de Sao Paulo, Avenida Paulista 1578
013110-200
Sao Paulo, Brazil
Deelnemers: Marlene Dumas
mei 2019

‘Gigantisme: Art & Industrie’

4 mei 2019 - 5 januari 2020
FRAC Grand Large – Hauts de France, 503, Avenue des Bancs des Flandres
59140
Dunkerque, Frankrijk
Deelnemers: Tatiana Trouvé

‘Bauhaus&: TextielLab’

25 mei - 3 november
Textielmuseum, Goirkestraat 96
5046 GN
Tilburg, Nederland
juni 2019

‘Game of Drones’

7 juni - 3 november @ 08:00 - 17:00
Zeppelin Museum, Seestrasse 22
88045
Friedrichshaven, Duitsland
Deelnemers: Raphaela Vogel

‘Virtuoos! Israëls tot Armando’

29 juni - 3 november
Frans Hals Museum, Grote Markt 16
2011 RD
Haarlem,
Deelnemers: Wieske Wester
juli 2019

Lara Almarcegui: ‘Volcán de Agras. Derechos mineros.’

11 juli - 27 oktober
IVAM, Guillermo de Castro 118
46003
Valencia, Spanje
Deelnemers: Lara Almercequi

‘Come Back: Kunsthistorische Renaissancen’

20 juli - 10 november
Kunsthalle Tübingen, Philosophenweg 4
72076
Tübingen, Germany
Deelnemers: Philip Akkerman

Paloma Polo: ‘El Barro de la Revolución’

25 juli 2019 - 5 januari 2020
Centro de Arte Dos de Mayo, Av Constitución 23
28931
Madrid, Spanje
Deelnemers: Paloma Polo
augustus 2019

‘Our Selfie’

3 augustus - 17 november
MO Museum, Pylimo Str 17
Vilnius, Litouwen

Young Danish Art: Forecasting the Future’

17 augustus 2019 - 15 maart 2020
Arken Museum of Modern Art, Skovvej 100
2635
Ishoj, Denemarken
Deelnemers: Benedikte Bjerre

Lara Almarcegui: ‘Deep Inside-Out’

28 augustus - 17 november
Graphische Sammlung ETH Zürich, Rämistrasse 101
HG E52
Zurich, Switzerland
Deelnemers: Lara Almercequi
september 2019

‘Maskulinitäten’

1 september - 24 november
Kunstverein Düsseldorf, Grabbeplatz 4
40123
Düsseldorf, Nordrhein-Westphalen Duitsland

Shana Moulton

4 september - 15 december
Zabludowicz Collection, 176, Prince of Wales Road
NW5 3PT
London, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Shana Moulton

‘Mybody.com’

6 september - 3 november
Nest, De Constant Rebecqueplein 20b
2518 RA
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Shana Moulton

‘What if Women Ruled the World?’

6 september - 3 november
Garage Rotterdam, Goudsewagenstraat 27
3011 RH
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Wafae Ahalouch

‘Algorithmic Rituals: Ancient and newborn intelligences’

13 september - 2 november
Freiraum in der Box, Boxhagener Strasse 96
10245
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Raphaela Vogel

Wouter Paijmans

14 september - 24 november
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland
Deelnemers: Wouter Paijmans

16th Istanbul Biennial: The Seventh Continent

14 september - 10 november
Istanbul Biennial, Sadi Konuralp Cadessi 5
34433
Istanbul, Sishane Turkey

Ansuya Blom: ‘Silence is commons’

14 september - 2 november
Casco Art Institute, Lange Nieuwstraat 7
3512 RA
Utrecht, Nederland
Deelnemers: Ansuya Blom

‘Speak, memory’

14 september - 3 november
W139, Warmoestraat 139
1012 JB
Amsterdam, Nederland

Heiko Räpple: ‘Vestiges’

14 september - 24 oktober
Kunstverein Bochum, Lothringerstrasse 36-C
44805
Bochum, Duitsland
Deelnemers: Heiko Räpple

‘Pick Me!’

14 september - 22 december
Collectie de Groen, Weverstraat 40
6811EM
Arnhem, Nederland

‘Remake’

14 september 2019 - 5 januari 2020
FRAC Normandie, 3, Place des Martyrs de la Rësistance
76300
Sottevilles-des-Rouen, Frankrijk
Deelnemers: Shana Moulton

‘L’Art dans les Chapelles 2019’

15 september - 28 november
L’Art dans les Chapelles, 6, Quai Plessis
56300
Pontivy, Frankrijk
Deelnemers: Katja Mater

Jeune Création Internationale Biennale de Lyon

18 september 2019 - 5 januari 2020
Institut d’Art Contemporain Villeurbanne/Rhone-Alpes, 11, Rue Docteur Dolard
69100
Villeurbanne, Frankrijk
Deelnemers: Giulia Cenci

15th Biennale de Lyon Art Contemporain

18 september 2019 - 5 januari 2020
Biennale de Lyon, 65 ,Rue Challemel Lacour
69007
Lyon, Frankrijk
Deelnemers: Shana Moulton

Marie Aly: ‘Irrwarr’

20 september - 2 november
New Jörg, Jägerstrasse 56
1200
Wenen, Oostenrijk
Deelnemers: Marie Aly

Gerbrand Burger: ‘Unhide all’

21 september 2019 - 5 januari 2020
Kunstvereniging Diepenheim, Grote straat 17
7478 AN
Diepenheim, Nederland
Deelnemers: Gerbrand Burger

‘Get Rid of Yourself (Ancora Ancora Ancora)’

24 september - 8 november
Fondazione Baruchello, Via del Vascello 35
Rome, Italië
Deelnemers: Erica van Loon

‘Athen-München’

26 september - 22 november
Francoise Heitsch, Amalienstrasse 19
80333
München, Duitsland
Deelnemers: Philipp Gufler

‘Waking the Witch’

27 september - 16 november
Bonington Gallery at Nothingham Trent University, Dryden Street
Nothingham, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Lucy Stein

‘Ein Monument für Wolfgang Neuss’

28 september - 10 november
Haus am Lützowplatz, Lützowplatz 1
10785
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Fritz Bornstück

‘Neither Black/Red/Yellow Nor Woman’

28 september 2019 - 4 januari 2020
Times Art Center Berlin, Brunnenstrasse 9
10119
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Elsewheres within here’

28 september 2019 - 5 januari 2020
Framer Framed, Oranje-Vrijstaatkade 71
1093 KS
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Thomas Swinkels
oktober 2019

‘Lesage, Crépin, Simon: peintres spirites et guérisseurs’

4 oktober 2019 - 5 januari 2020
LAM Lille, 1, Allée du Musée
59650
Villeneuve d'Asq, Frankrijk
Deelnemers: Vincent Ceraudo

Hans Hovy: ‘King of Sculpture’

5 oktober - 9 november
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Hans Hovy

‘Private view. 25 years Slewe’

6 oktober - 24 november @ 08:00 - 17:00
Huize Frankendael, Middenweg 72
1097 BC
Amsterdam, Nederland

‘The Transitional Art Project’

10 oktober - 31 december
Newark Penn Station, Concourse
New Jersey, Verenigde Staten
Deelnemers: Juliacks

Evelyn Taocheng Wang: ‘Spreading Elegance’

12 oktober 2019 - 23 februari 2020
FRAC Champagne-Ardenne, 1, Place Museux
51100
Reims, Frankrijk
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

Eva Räder

12 oktober - 30 november
Dudokdegroot, Tweede Laurierdwarsstraat 1-III
1016 RA
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Eva Räder

‘Der Ring’

13 oktober - 3 november
Artemis Fontana, 1, Passage de l'Asile
75011
Parijs, Frankrijk

‘Ars Viva Prize 2019’

13 oktober 2019 - 12 januari 2020
Galerie für Zeitgenössische Kunst, Karl-Tauchnitz-Strasse 9-11
D-04107
Leipzig, Duitsland
Deelnemers: Karimah Ashadu

‘Gewoon Bijzonder’

17 oktober 2019 - 16 februari 2020
38CC, Papenstraat 5
2611 JB
Delft, Nederland

Saskia Noor van Imhoff: ‘#+40.00’

17 oktober - 14 december
GRIMM New York, 202 Bowery
NY 10012
New York, Verenigde Staten

‘Inspections from Above’

17 oktober - 1 december
Lesage, Rue Jacques Bassem 98
B-1160
Auderghem, Brussel, België
Deelnemers: Kevin Gallagher

‘Love and Ethnology. The colonial dialectic of sensitivity’

18 oktober 2019 - 8 januari 2020
Haus der Kulturen der Welt, John-Foster-Dulles-Allee 10
10557
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Philipp Gufler

‘When artists enter the factories’

18 oktober - 22 november
Brooklyn Army Terminal, 80, 58th Street
11220
New York, Brooklyn Verenigde Staten
Deelnemers: Jen Liu

Raphaela Vogel

19 oktober 2019 - 6 januari 2020
Kunsthaus Bregenz, Karl-Tizian-Platz
6900
Bregenz, Austria
Deelnemers: Raphaela Vogel

‘Alisa Margolis: Breathers’

19 oktober 2019 - 23 februari 2020
CCA Andratx, Estanyera 2
07150
Andratx Mallorca, Mallorca Spanje
Deelnemers: Alisa Margolis

Urs Fischer: ‘The lyrical and the prosaic’

20 oktober 2019 - 30 september 2020
Aishti Foundation, Seaside Road
Jal El Dib, Libanon
Deelnemers: Urs Fischer

Thomas Swinkels: ‘Fountain of youth’

20 oktober - 24 november
PARK, Wilhelminapark 53
5041 ED
Tilburg, Nederland
Deelnemers: Thomas Swinkels
Aankomende activiteiten

‘Lore of Gilgamesh’

26 oktober - 9 november
De Apotheek, Hortensiastraat 20
1032 CJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Paul Geelen
november 2019

Rob van Koningsbruggen

9 november 2019 - 23 februari 2020
Gemeentemuseum Den Haag, Stadhouderslaan 41
2517 HV
Den Haag, Nederland

‘The expressionist figure: 100 years of modern and contemporary drawing’

17 november 2019 - 14 april 2020
Walker Art Center, 725, Vineland Place
MN 55430
Minneapolis, Minnesota Verenigde Staten
Deelnemers: Marlene Dumas

Wafae Ahalouch el Keriasti

17 november - 22 december
Club Solo, Kloosterlaan 138
4811 EE
Breda, Nederland
Deelnemers: Wafae Ahalouch

Matthew Monahan: ‘Boys don’t cry’

22 november 2019 - 12 januari 2020
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Matthew Monahan

Singapore Biennial 2019: Every step in the right direction

22 november 2019 - 22 maart 2020
Asian Civilizations Museum, 1, Empress Place
179555
Singapore, Singapore
Deelnemers: Jen Liu

‘Migration Narratives’

22 november 2019 - 26 januari 2020
Asia Culture Center, 38, Munhwajeondong-ro
Gwangju, Dong-gu Korea, Republic of
Deelnemers: Jen Liu
april 2020

Marlene Dumas. 25 years of collaboration

1 april 2020 - 2 mei 2020
Zeno X Gallery, Godtsstraat 15
2140
Antwerpen, Borgerhout België
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Art Autun Biennial 2020’

4 april 2020 - 24 mei 2020
Musée Rollin, 3, Rue des Bancs
71400
Autun, Frankrijk
Deelnemers: Sarah De Vos
+ Exporteer Activiteiten