Laden Activiteiten
Afgelopen ActiviteitenGroepstentoonstelling

Activiteiten Search and Views Navigation

Activiteit Views Navigation

juli 2020

‘Faint Light Feeds the Mainspring’

23 juli - 26 juli
Kunstkapel, Prinses Irenestraat 21
1077 WT
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Gabrielė Adomaitytė

‘Open Air Group Show’

11 juli - 12 juli
Project Space Nieuw en Meer, Oude Haagseweg 51
Amsterdam, Nederland
juni 2020

‘Try this at home’

13 juni - 11 juli
Albada Jelgersma Gallery, Lijnbaansgracht 318
1017 WZ
Amsterdam, Nederland

‘Hunger for life, love, human contact, touch, freedom’

6 juni - 18 juli
Galerie Akinci, Lijnbaansgracht 317
1017 WZ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Sarah Naqvi

‘Upstairs’

6 juni - 4 juli
Femtensesse, Waldemar Thraves Gade 70
0173
Oslo, Noorwegen

‘Hallucinogenic’

6 juni - 8 augustus
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Janine van Oene
mei 2020

‘Poeticising Leisure’

29 mei - 11 juli
Althuis Hofland Fine Arts, Hazenstraat 11
1016SM
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Noa Giniger

‘Meanwhile…’

29 mei - 27 juni
Slewe Gallery, Kerkstraat 105 A
1017 GD
Amsterdam, Noord-Holland Nederland

‘Awkward’

3 mei - 14 juni
Arti et Amicitae, Rokin 112
1012 LB
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
april 2020

‘Relaties & Contrasten: de collectie Hans en Cora de Vries’

4 april - 12 juli
Museum Belvédère, Oranje Nassaulaan 12
8448 MT
Heeenveen-Oranjewoud, Nederland
Deelnemers: Hans van Hoek

‘Art Autun Biennial 2020’

4 april - 24 mei
Musée Rollin, 3, Rue des Bancs
71400
Autun, Frankrijk
Deelnemers: Sarah De Vos
maart 2020

‘Sound and Fury’

22 maart - 26 april
Nieuw Dakota, Ms. van Riemsdijkweg 41b
1033 RC
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Jacob Dwyer

Carel Blotkamp: ‘Shine’

14 maart - 18 april
Andriesse-Eyck, Leliegracht 47
1016 GT
Amsterdam, Nederland

‘Open Studio’s Leuven’

12 maart - 14 maart
Batiment A, J.P. Minckelerstraat 64
B-3000
Leuven, België
Deelnemers: Sarah De Vos

‘The Immense Ventriloquism Part 2’

7 maart - 5 april
nationalmuseum, Urbanstrasse 100
10967
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Raaf van der Sman

‘New Reproduction’

7 maart - 1 mei
Annet Gelink Galerie, Laurierstraat 187-189
1016
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Erik van Lieshout

‘A Perfect Day’

6 maart - 15 maart
Westergasfabriek, Westerpark
Amsterdam, Nederland
februari 2020

‘A quest for lasting values’

29 februari - 28 maart
Tobias Naehring Galerie, Spinnereistrasse 7
D-04179
Leipzig, Duitsland
Deelnemers: Sarah Ksieska

‘The Painting Show’

27 februari - 4 april
tegenboschvanvreden, Bloemgracht 57
1016 KE
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Ricardo van Eyk

Vordemberge-Gildewart Award 2020

23 februari - 5 april
GEM, Stadhouderslaan 43
2517 HV
Den Haag, Nederland

Berlin Biennale 11

22 februari - 25 juli
Rotapress, Bornemannstrasse 9
13357
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Sara van der Heide

‘Hooks & Claws’

21 februari - 20 juni
Galerie Gregor Staiger, Limmatstrasse 268
CH–8005
Zürich, Zwitserland
Deelnemers: Raphaela Vogel

‘Hoods & Claws’

21 februari - 18 april
Galerie Gregor Staiger, Limmatstrasse 268
CH–8005
Zürich, Zwitserland
Deelnemers: Raphaela Vogel

‘Ars Viva 2020’

15 februari - 31 mei
Kunstverein Hamburg, Klosterwall 23
20095
Hamburg, Duitsland
Deelnemers: Karimah Ashadu

‘What I See. New Figurative art in Italy’

15 februari - 24 mei
MART, Corso Bettini 43
38068
Rovereto, Italië
Deelnemers: Patrizio Di Massimo

‘Vèf Jaah!’

14 februari - 22 maart
Dürst Britt & Mayhew, Van Limburg Stirumstraat 47
2515 PB
Den Haag, Nederland

‘All of them witches’

8 februari - 11 april
Jeffrey Deitch, 925 North Orange Drive
90038
Los Angeles, CA Verenigde Staten
Deelnemers: Shana Moulton

‘Prospects & Concepts 2020’

5 februari - 9 februari
Van Nellefabriek, Van Nelleweg 1
3044BC
Rotterdam, Nederland

‘Animalia’

1 februari - 19 april
Garage Rotterdam, Goudsewagenstraat 27
3011 RH
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Charlotte Schleiffert

‘De Volkskrant Beeldende Kunst Prijs 2020’

1 februari - 22 maart
Stedelijk Museum Schiedam, Hoogstraat 112
3111 HL
Schiedam, Nederland
Deelnemers: Wouter Paijmans
januari 2020

‘Keep your eye on the doughnut’

31 januari - 9 februari
Hermann Germann Conspirators, Limmatstrasse 270
8005
Zürich, Zwitserland
Deelnemers: Jacob Dwyer

‘Brainwashed. Sammlung Goetz in Haus der Kunst’

31 januari - 28 juni
Haus der Kunst, Prinzregentenstraße 1
80538
München, Duitsland
Deelnemers: Shana Moulton

‘La Peur au Ventre’

25 januari - 14 maart
Galerie Jérôme Poggi, 2 rue Beaubourg
75 004
Parijs, Frankrijk
Deelnemers: Marion Verboom

‘Metallo Hurlante’

25 januari - 29 februari
Campoli Presti, 6, Rue de Braque
75003
Parijs, Frankrijk
Deelnemers: Giulia Cenci

‘Chapter Three. Curated by Maarten Spruyt’

23 januari - 3 mei
Het HEM, Warmperserij 1
Zaandam, Nederland
Deelnemers: Noa Giniger

‘An exhibition with works by….’

19 januari - 19 juli
Witte de With, Witte de Withstraat 50
3012 BR
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Raed Yassin

‘Filler IV’

17 januari - 15 februari @ 08:00 - 17:00
SIGN, Winschoterkade 10
9711 EA
Groningen, Nederland
Deelnemers: Sophie Lee

‘Seven x Seven’

17 januari - 29 februari
Albada Jelgersma Gallery, Lijnbaansgracht 318
1017 WZ
Amsterdam, Nederland

‘Wet Lounge #4’

15 januari @ 18:00 - 20:00
TENT Rotterdam, Witte de Withstraat 50
3012 BR
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Inas Halabi

Gaver Prijs 2020

12 januari - 23 februari
CC De Schakel, Schakelstraat 8
8790
Waregem, België
Deelnemers: Sarah De Vos
december 2019

‘State of Extremes’

12 december 2019 - 30 april 2020
Design Museum Holon, Pinas Heilon Street 8
584800
Holon, Israël
Deelnemers: Joep van Lieshout

‘More gravy!’

11 december 2019 - 4 januari 2020
Tintype Gallery, 107 Essex Road
N1 2SL
Londen, Verenigd Koninkrijk

‘9kg de oxigén’

7 december 2019 - 16 februari 2020
Municipal do Porto, Rua D Manuel II
4050-346
Porto, Portugal
Deelnemers: June Crespo

‘Narration and Performance’

7 december 2019 - 29 februari 2020
Lullin+Ferrari, Limmatstrasse 214
CH-8005
Zürich, Zwitserland
Deelnemers: Urs Fischer
november 2019

‘I am the danger! The Art of TV Series’

30 november 2019 - 1 december 2019 @ 19:00 - 01:00
Temporary Gallery, Mauritiuswall 35
50676
Keulen, Duitsland
Deelnemers: Rory Pilgrim , Shana Moulton

New spirit: ‘Frankie’s Choice’

30 november 2019 - 21 december 2019
Frank Taal Gallery, Van Speyckstraat 129
3014 VH Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Bert Frings

‘Innenraum – 5 Künstler aus den Niederlanden’

30 november 2019 - 18 januari 2020
Galerie Anja Knoess, Große Brinkgasse 17-19
Keulen, Duitsland

‘Hinkypunk’

29 november 2019 - 1 februari 2020
Billytown, Helena van Doeverenplantsoen 3
2512 ZB
Den Haag, Nederland

‘Chronotypes’

28 november 2019 - 12 februari 2020
Parra & Romero, Claudio Coello 14
28001
Madrid, Spanje
Deelnemers: Lara Almercegui

‘Barefoot’

28 november 2019 - 31 maart 2020
Large Glass, 329, Caledonian Road
N1 1DN
London, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Anna-Bella Papp

‘Ampersands’

23 november 2019 - 12 januari 2020
W139, Warmoestraat 139
1012 JB
Amsterdam, Nederland

‘This is my body – My body is your body – My body is the body of the world’

23 november 2019 - 19 april 2020
Le Delta, Avenue Fernand Goldenvaux 18
B-5000
Namur, België
Deelnemers: Rory Pilgrim

‘Zwei’

22 november 2019 - 18 januari 2020
Produzentengalerie, Admiralitätstrasse 71
20459
Hamburg, Duitsland
Deelnemers: Yesim Akdeniz

‘Flesh and Bone’

22 november 2019 - 14 december 2019
PS120, POTSDAMER STRASSE 120
10785
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Raphaela Vogel

‘Manifesta Revisited’

22 november 2019 - 22 mei 2020
Manifesta HQ, Herengracht 474
1017 CA
Amsterdam, Nederland

‘Migration Narratives’

22 november 2019 - 26 januari 2020
Asia Culture Center, 38, Munhwajeondong-ro
Gwangju, Dong-gu Korea, Republic of
Deelnemers: Jen Liu

Singapore Biennial 2019: Every step in the right direction

22 november 2019 - 22 maart 2020
Asian Civilizations Museum, 1, Empress Place
179555
Singapore, Singapore
Deelnemers: Jen Liu

‘Zwischen den Jahren: eine auswahl excellenter kunst’

21 november 2019 - 25 januari 2020
Alexander Ochs Private, Schillerstraße 15
Berlin-Charlottenburg, Duitsland
Deelnemers: Fritz Bornstück

‘Starhawks Backyard’

21 november 2019 - 24 december 2019
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Derk Thijs

‘The expressionist figure: 100 years of modern and contemporary drawing’

17 november 2019 - 14 april 2020
Walker Art Center, 725, Vineland Place
MN 55430
Minneapolis, Minnesota Verenigde Staten
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Giacometti, Matter, Monahan, Silver’

14 november 2019 - 31 januari 2020
Nicole Klagsbrun Inc., 526, West 26th Street
NY 10001
New York, Verenigde Staten
Deelnemers: Matthew Monahan

‘Visio 2019: moving images after post-internet'[

12 november 2019 - 1 december 2019
Palazzo Strozzi, Piazza Strozzi
50123
Florence, Italië
Deelnemers: Inas Halabi

‘Heroines Now’

2 november 2019 - 21 december 2019
Galerie Akinci, Lijnbaansgracht 317
1017 WZ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Sarah Naqvi

‘Amsterdam: Collected’

1 november 2019 - 23 november 2019
Capital C Amsterdam, Weesperplein 4-b
1018 XA
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Alex Dordoy
oktober 2019

‘Convex/Concave: Belgian Contemporary Art’

31 oktober 2019 - 12 januari 2020
Tank Shanghai, 2380, Longteng Avenue
Shanghai, Xuhui District China
Deelnemers: Koenraad Dedobbeleer

‘The sensation of space’

26 oktober 2019 - 30 november 2019
Warehouse / Rachofsky Collection, 14105, Inwood Road
TX 75244
Dallas, Texas Verenigde Staten
Deelnemers: Marlene Dumas

‘surface painter’

26 oktober 2019 - 16 november 2019
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Lore of Gilgamesh’

26 oktober 2019 - 9 november 2019
De Apotheek, Hortensiastraat 20
1032 CJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Paul Geelen

‘Prix de Rome’

19 oktober 2019 - 22 maart 2020
Stedelijk Museum Amsterdam, Museumplein 10
1071 DJ
Amsterdam, Nederland
Activiteit Categorieën: ,

‘When artists enter the factories’

18 oktober 2019 - 22 november 2019
Brooklyn Army Terminal, 80, 58th Street
11220
New York, Brooklyn Verenigde Staten
Deelnemers: Jen Liu

‘Love and Ethnology. The colonial dialectic of sensitivity’

18 oktober 2019 - 8 januari 2020
Haus der Kulturen der Welt, John-Foster-Dulles-Allee 10
10557
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Philipp Gufler

‘Inspections from Above’

17 oktober 2019 - 1 december 2019
Lesage, Rue Jacques Bassem 98
B-1160
Auderghem, Brussel, België
Deelnemers: Kevin Gallagher

Fiac Hors les Murs

17 oktober 2019 - 20 oktober 2019
Fiac Hors les Murs, Jardin des Tuileries
Parijs, Frankrijk

‘Gewoon Bijzonder’

17 oktober 2019 - 16 februari 2020
38CC, Papenstraat 5
2611 JB
Delft, Nederland

‘Department Store: 75 jaar beeldende kunst in Heerlen’

13 oktober 2019 - 15 maart 2020
SCHUNCK* Glaspaleis, Openbaar gebouw, Bongerd 18
6411 JM
Heerlen, Nederland

‘Ars Viva Prize 2019’

13 oktober 2019 - 12 januari 2020
Galerie für Zeitgenössische Kunst, Karl-Tauchnitz-Strasse 9-11
D-04107
Leipzig, Duitsland
Deelnemers: Karimah Ashadu

‘Der Ring’

13 oktober 2019 - 3 november 2019
Artemis Fontana, 1, Passage de l'Asile
75011
Parijs, Frankrijk

‘YOU: Oeuvres de la collection Lafayette’

11 oktober 2019 - 16 februari 2020
Musée d’Art Moderne de Paris, 11, Avenue de Président Wilson
75116
Parijs, Frankrijk

‘The Transitional Art Project’

10 oktober 2019 - 31 december 2019
Newark Penn Station, Concourse
New Jersey, Verenigde Staten
Deelnemers: Juliacks

‘En caída Libre’

9 oktober 2019 - 9 februari 2020
Caixa Forum, Av. Fransesc Ferrer i Guàrdia, 6-8
08038
Barcelona, Spanje
Deelnemers: June Crespo

‘Private view. 25 years Slewe’

6 oktober 2019 - 24 november 2019 @ 08:00 - 17:00
Huize Frankendael, Middenweg 72
1097 BC
Amsterdam, Nederland

‘Dulle Griet: rebellie-provocatie-feminisme’

5 oktober 2019 - 8 december 2019
LLS Paleis, Paleisstraat 140
2018
Antwerpen, België
Deelnemers: Erik van Lieshout

‘Lesage, Crépin, Simon: peintres spirites et guérisseurs’

4 oktober 2019 - 5 januari 2020
LAM Lille, 1, Allée du Musée
59650
Villeneuve d'Asq, Frankrijk
Deelnemers: Vincent Ceraudo
september 2019

‘Elsewheres within here’

28 september 2019 - 5 januari 2020
Framer Framed, Oranje-Vrijstaatkade 71
1093 KS
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Thomas Swinkels

‘How small a thought’

28 september 2019 - 13 oktober 2019
Marwell House, 2, Marine Drive
Margate, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Alex Crocker , Lucy Stein

‘Neither Black/Red/Yellow Nor Woman’

28 september 2019 - 4 januari 2020
Times Art Center Berlin, Brunnenstrasse 9
10119
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Ein Monument für Wolfgang Neuss’

28 september 2019 - 10 november 2019
Haus am Lützowplatz, Lützowplatz 1
10785
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Fritz Bornstück

‘Waking the Witch’

27 september 2019 - 16 november 2019
Bonington Gallery at Nothingham Trent University, Dryden Street
Nothingham, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Lucy Stein

‘Athen-München’

26 september 2019 - 22 november 2019
Francoise Heitsch, Amalienstrasse 19
80333
München, Duitsland
Deelnemers: Philipp Gufler

‘Get Rid of Yourself (Ancora Ancora Ancora)’

24 september 2019 - 8 november 2019
Fondazione Baruchello, Via del Vascello 35
Rome, Italië
Deelnemers: Erica van Loon

15th Biennale de Lyon Art Contemporain

18 september 2019 - 5 januari 2020
Biennale de Lyon, 65 ,Rue Challemel Lacour
69007
Lyon, Frankrijk
Deelnemers: Shana Moulton
+ Exporteer Activiteiten