Laden Activiteiten
Afgelopen ActiviteitenGroepstentoonstelling

Activiteiten Search and Views Navigation

Activiteit Views Navigation

januari 2020

‘Wet Lounge #4’

15 januari @ 18:00 - 20:00
TENT Rotterdam, Witte de Withstraat 50
3012 BR
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Inas Halabi
december 2019

‘More gravy!’

11 december 2019 - 4 januari 2020
Tintype Gallery, 107 Essex Road
N1 2SL
Londen, Verenigd Koninkrijk
november 2019

‘I am the danger! The Art of TV Series’

30 november 2019 - 1 december 2019 @ 19:00 - 01:00
Temporary Gallery, Mauritiuswall 35
50676
Keulen, Duitsland
Deelnemers: Rory Pilgrim , Shana Moulton

New spirit: ‘Frankie’s Choice’

30 november 2019 - 21 december 2019
Frank Taal Gallery, Van Speyckstraat 129
3014 VH Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Bert Frings

‘Innenraum – 5 Künstler aus den Niederlanden’

30 november 2019 - 18 januari 2020
Galerie Anja Knoess, Große Brinkgasse 17-19
Keulen, Duitsland

‘Ampersands’

23 november 2019 - 12 januari 2020
W139, Warmoestraat 139
1012 JB
Amsterdam, Nederland

‘Zwei’

22 november 2019 - 18 januari 2020
Produzentengalerie, Admiralitätstrasse 71
20459
Hamburg, Duitsland
Deelnemers: Yesim Akdeniz

‘Flesh and Bone’

22 november 2019 - 14 december 2019
PS120, POTSDAMER STRASSE 120
10785
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Raphaela Vogel

‘Starhawks Backyard’

21 november 2019 - 24 december 2019
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Derk Thijs

‘Visio 2019: moving images after post-internet'[

12 november 2019 - 1 december 2019
Palazzo Strozzi, Piazza Strozzi
50123
Florence, Italië
Deelnemers: Inas Halabi

‘Heroines Now’

2 november 2019 - 21 december 2019
Galerie Akinci, Lijnbaansgracht 317
1017 WZ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Sarah Naqvi

‘Amsterdam: Collected’

1 november 2019 - 23 november 2019
Capital C Amsterdam, Weesperplein 4-b
1018 XA
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Alex Dordoy
oktober 2019

‘Convex/Concave: Belgian Contemporary Art’

31 oktober 2019 - 12 januari 2020
Tank Shanghai, 2380, Longteng Avenue
Shanghai, Xuhui District China
Deelnemers: Koenraad Dedobbeleer

‘The sensation of space’

26 oktober 2019 - 30 november 2019
Warehouse / Rachofsky Collection, 14105, Inwood Road
TX 75244
Dallas, Texas Verenigde Staten
Deelnemers: Marlene Dumas

‘surface painter’

26 oktober 2019 - 16 november 2019
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Lore of Gilgamesh’

26 oktober 2019 - 9 november 2019
De Apotheek, Hortensiastraat 20
1032 CJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Paul Geelen

‘When artists enter the factories’

18 oktober 2019 - 22 november 2019
Brooklyn Army Terminal, 80, 58th Street
11220
New York, Brooklyn Verenigde Staten
Deelnemers: Jen Liu

‘Love and Ethnology. The colonial dialectic of sensitivity’

18 oktober 2019 - 8 januari 2020
Haus der Kulturen der Welt, John-Foster-Dulles-Allee 10
10557
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Philipp Gufler

‘Inspections from Above’

17 oktober 2019 - 1 december 2019
Lesage, Rue Jacques Bassem 98
B-1160
Auderghem, Brussel, België
Deelnemers: Kevin Gallagher

Fiac Hors les Murs

17 oktober 2019 - 20 oktober 2019
Fiac Hors les Murs, Jardin des Tuileries
Parijs, Frankrijk

‘Ars Viva Prize 2019’

13 oktober 2019 - 12 januari 2020
Galerie für Zeitgenössische Kunst, Karl-Tauchnitz-Strasse 9-11
D-04107
Leipzig, Duitsland
Deelnemers: Karimah Ashadu

‘Der Ring’

13 oktober 2019 - 3 november 2019
Artemis Fontana, 1, Passage de l'Asile
75011
Parijs, Frankrijk

‘The Transitional Art Project’

10 oktober 2019 - 31 december 2019
Newark Penn Station, Concourse
New Jersey, Verenigde Staten
Deelnemers: Juliacks

‘Private view. 25 years Slewe’

6 oktober 2019 - 24 november 2019 @ 08:00 - 17:00
Huize Frankendael, Middenweg 72
1097 BC
Amsterdam, Nederland

‘Dulle Griet: rebellie-provocatie-feminisme’

5 oktober 2019 - 8 december 2019
LLS Paleis, Paleisstraat 140
2018
Antwerpen, België
Deelnemers: Erik van Lieshout

‘Lesage, Crépin, Simon: peintres spirites et guérisseurs’

4 oktober 2019 - 5 januari 2020
LAM Lille, 1, Allée du Musée
59650
Villeneuve d'Asq, Frankrijk
Deelnemers: Vincent Ceraudo
september 2019

‘Elsewheres within here’

28 september 2019 - 5 januari 2020
Framer Framed, Oranje-Vrijstaatkade 71
1093 KS
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Thomas Swinkels

‘How small a thought’

28 september 2019 - 13 oktober 2019
Marwell House, 2, Marine Drive
Margate, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Alex Crocker , Lucy Stein

‘Neither Black/Red/Yellow Nor Woman’

28 september 2019 - 4 januari 2020
Times Art Center Berlin, Brunnenstrasse 9
10119
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

‘Ein Monument für Wolfgang Neuss’

28 september 2019 - 10 november 2019
Haus am Lützowplatz, Lützowplatz 1
10785
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Fritz Bornstück

‘Waking the Witch’

27 september 2019 - 16 november 2019
Bonington Gallery at Nothingham Trent University, Dryden Street
Nothingham, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Lucy Stein

‘Athen-München’

26 september 2019 - 22 november 2019
Francoise Heitsch, Amalienstrasse 19
80333
München, Duitsland
Deelnemers: Philipp Gufler

‘Get Rid of Yourself (Ancora Ancora Ancora)’

24 september 2019 - 8 november 2019
Fondazione Baruchello, Via del Vascello 35
Rome, Italië
Deelnemers: Erica van Loon

15th Biennale de Lyon Art Contemporain

18 september 2019 - 5 januari 2020
Biennale de Lyon, 65 ,Rue Challemel Lacour
69007
Lyon, Frankrijk
Deelnemers: Shana Moulton

Jeune Création Internationale Biennale de Lyon

18 september 2019 - 5 januari 2020
Institut d’Art Contemporain Villeurbanne/Rhone-Alpes, 11, Rue Docteur Dolard
69100
Villeurbanne, Frankrijk
Deelnemers: Giulia Cenci

‘L’Art dans les Chapelles 2019’

15 september 2019 - 28 november 2019
L’Art dans les Chapelles, 6, Quai Plessis
56300
Pontivy, Frankrijk
Deelnemers: Katja Mater

‘Remake’

14 september 2019 - 5 januari 2020
FRAC Normandie, 3, Place des Martyrs de la Rësistance
76300
Sottevilles-des-Rouen, Frankrijk
Deelnemers: Shana Moulton

‘Pick Me!’

14 september 2019 - 22 december 2019
Collectie de Groen, Weverstraat 40
6811EM
Arnhem, Nederland

‘PS 1999-2019: A Twenty Year Anniversary Exhibition’

14 september 2019 - 26 oktober 2019
PS project space, Madurastraat 72
1094 GR
Amsterdam, Nederland

‘Speak, memory’

14 september 2019 - 3 november 2019
W139, Warmoestraat 139
1012 JB
Amsterdam, Nederland

16th Istanbul Biennial: The Seventh Continent

14 september 2019 - 10 november 2019
Istanbul Biennial, Sadi Konuralp Cadessi 5
34433
Istanbul, Sishane Turkey

‘Algorithmic Rituals: Ancient and newborn intelligences’

13 september 2019 - 2 november 2019
Freiraum in der Box, Boxhagener Strasse 96
10245
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Raphaela Vogel

‘Manic Patterns’

8 september 2019 - 12 oktober 2019 @ 08:00 - 17:00
Cokkie Snoei, Mauritsweg 55
3012 JX
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Kim van Norren

‘Secret Society’

8 september 2019 - 22 september 2019
AVL Mundo, Keileweg 18
3029 BS
Rotterdam, Nederland

‘What if Women Ruled the World?’

6 september 2019 - 3 november 2019
Garage Rotterdam, Goudsewagenstraat 27
3011 RH
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Wafae Ahalouch

‘Mybody.com’

6 september 2019 - 3 november 2019
Nest, De Constant Rebecqueplein 20b
2518 RA
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Shana Moulton

‘Maskulinitäten’

1 september 2019 - 24 november 2019
Kunstverein Düsseldorf, Grabbeplatz 4
40123
Düsseldorf, Nordrhein-Westphalen Duitsland
augustus 2019

‘Zeit sich zu berauschen – eine Essenz’

31 augustus 2019 - 29 september 2019
Salon, Schillerpromenade 2
12049
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Fritz Bornstück

‘Ooggetuigen van de strijd. Goya, Beuys, Dumas’

31 augustus 2019 - 6 oktober 2019
Van Abbemuseum, Bilderdijklaan 10
Eindhoven, Nederland
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Our Selfie’

3 augustus 2019 - 17 november 2019
MO Museum, Pylimo Str 17
Vilnius, Litouwen

‘The Score’

2 augustus 2019 - 10 augustus 2019
De Apotheek, Hortensiastraat 20
1032 CJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Bettie van Haaster
juli 2019

‘Come Back: Kunsthistorische Renaissancen’

20 juli 2019 - 10 november 2019
Kunsthalle Tübingen, Philosophenweg 4
72076
Tübingen, Germany
Deelnemers: Philip Akkerman

‘Every Loft Needs A Sink’

14 juli 2019 - 15 september 2019
Vleeshal, Markt 1
4331 LL
Middelburg, Nederland

‘Come closer’

13 juli 2019 - 29 september 2019
Kasteel d’Aspremont-Lynden, Groenplaats 1
B-3621
Oud-Reken, België
Deelnemers: Ana Navas , Ricardo van Eyk

‘I must be seeing things’

10 juli 2019 - 23 augustus 2019
Ratskeller Galerie für zeitgenössische Kunst, Möllendorffstrasse 6
10367
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Marie Aly

‘All his ghosts must do my bidding’

7 juli 2019 - 25 augustus 2019
Wysing Arts Centre, on B1046
Bourn, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Shana Moulton

‘Duckumenta’

6 juli 2019 - 25 augustus 2019
Omstand, Van Oldebarneveldstraat 92-A
Arnhem, Nederland

‘Summer group show’

6 juli 2019 - 3 augustus 2019
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Michael Kirkham

‘emoH’

5 juli 2019 - 20 juli 2019
De Apotheek, Hortensiastraat 20
1032 CJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Sjoerd Tim

‘Scenarios of Desire II’

5 juli 2019 - 15 september 2019
Emergent, Grote Markt 26
8630
Veurne, België

‘Nine Journeys Through Time’

2 juli 2019 - 1 september 2019
Yuz Museum, 35 Fenggu Road, Westbund
Shanghai, Xuhui District China
Deelnemers: Krijn de Koning

‘Lost in time like tears in rain: Collection Beyerle’

1 juli 2019 - 1 september 2019
Fondation Beyerle, Baselstrasse 101
CH-4125
Bazel, Zwitserland
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Lost in time like tears in rain: Collection Beyerle’

1 juli 2019 - 1 september 2019
Fondation Beyerle, Baselstrasse 101
CH-4125
Bazel, Zwitserland
Deelnemers: Marlene Dumas

‘EROS & coyote’

1 juli 2019 - 3 augustus 2019
Hillenberg, Humlegardsgatan 14
11146
Stockholm, Nederland
Deelnemers: Benedikte Bjerre
juni 2019

‘Future Starts Slow’

29 juni 2019 - 17 augustus 2019
Launch18, 373 Broadway, Suite 618
10013
New York City, NY Verenigde Staten
Deelnemers: Nathan Dilworth

‘Conceal/Reveal’

29 juni 2019 - 27 juli 2019
Albada Jelgersma Gallery, Lijnbaansgracht 318
1017 WZ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Rob Johannesma

Rory Pilgrim: ‘Software Garden’

29 juni 2019 - 24 augustus 2019
MING Studios, 420, South 6th Street
83702
Boise, Idaho Verenigde Staten
Deelnemers: Rory Pilgrim

‘Boys don’t cry’

29 juni 2019 - 6 oktober 2019
Concordia, Langestraat 56
7511 HC
Enschede, Nederland

‘Virtuoos! Israëls tot Armando’

29 juni 2019 - 3 november 2019
Frans Hals Museum, Grote Markt 16
2011 RD
Haarlem,
Deelnemers: Wieske Wester

‘Modern Pictures For Modern Rooms’

28 juni 2019 - 20 juli 2019
Billytown, Helena van Doeverenplantsoen 3
2512 ZB
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Lieven Hendriks

‘Update’

28 juni 2019 - 28 juli 2019
Arti et Amicitae, Rokin 112
1012 LB
Amsterdam, Noord-Holland Nederland

Away in the Hills’

27 juni 2019 - 2 augustus 2019
GRIMM New York, 202 Bowery
NY 10012
New York, Verenigde Staten
Deelnemers: Alex Dordoy , Will Monk

‘New Faces’

23 juni 2019 - 21 september 2019
Shoshanaway Gallery, 4835, West Jefferson Blvd
Los Angeles, CA 90016 Verenigde Staten
Deelnemers: Carlson Hatton

‘No One Thing Alone’

22 juni 2019 @ 16:30 - 23:30
Broedplaats Lely, Schipluidenlaan 12
1062 HE
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Anthony Nestel

‘Digital Gothic’

22 juni 2019 - 29 september 2019
CAC La Synagogue de Delme, 33, Rue Poincaré
57590
Delme, France

‘Raketstart. Nieuwe beeldende kunst uit Breda’

22 juni 2019 - 29 september 2019
Stedelijk Museum Breda, Boschstraat 22
4811 HG
Breda, Nederland
Deelnemers: Antonietta Peeters

‘Everything is wrong, ain’t nothing right!’

20 juni 2019 - 4 juli 2019
Assembly House, 44 Canal Road
LS12 2PL
Leeds, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Lucy Stein

‘Mutant Nature’

19 juni 2019 - 24 augustus 2019
Carpenters Workshop Gallery Paris, 54, Rue de la Verrière
75004
Parijs, Frankrijk
Deelnemers: Joep van Lieshout

‘Great Painters, Small Paintings’

18 juni 2019 - 23 juni 2019
Jacko Brinkman Contemporary Art, Kinkerstraat 12
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Ruben Kragt

‘Stage’

15 juni 2019 - 18 augustus 2019
38CC, Papenstraat 5
2611 JB
Delft, Nederland
Deelnemers: Kim van Norren

‘Een ongewone wandeling: sporen van Krijn Giezen’

15 juni 2019 - 13 oktober 2019
GEM, Stadhouderslaan 43
2517 HV
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Paul Geelen

‘Delirious’

15 juni 2019 - 20 oktober 2019
Lustwarande, Bredaseweg 441
5036 NA
Tilburg, Nederland

We Like Art @ The Frozen Fountain

14 juni 2019 - 30 augustus 2019
The Frozen Fountain, Prinsengracht 645
1016 HV
Amsterdam, Nederland

‘Rembrandt’s Mark’

14 juni 2019 - 15 september 2019
Kupferstich-Kabinett, Taschenberg 2
01067
Dresden, Duitsland
Deelnemers: Marlene Dumas

‘GMA XXX YEARS’

13 juni 2019 - 17 augustus 2019
Galerie Mikael Andersen, Bredgade 63
1260
Kopenhagen, Denemarken

‘The Aerodrome’

12 juni 2019 - 8 september 2019
IKON Gallery, 1, Oozells Square
B1 2HS
Birmingham, Brindleyplace Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Thomas Houseago

‘Comrades of Time’

12 juni 2019 - 15 juni 2019
Whatspace Hardspace Basel, Hardstrasse 43
CH 4052
Bazel, Zwitserland

Royal Academy Summer Exhibition 2019

10 juni 2019 - 12 augustus 2019
Royal Academy of Arts, Picadilly
W1J OBD
London, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Thomas Houseago

‘Game of Drones’

7 juni 2019 - 3 november 2019 @ 08:00 - 17:00
Zeppelin Museum, Seestrasse 22
88045
Friedrichshaven, Duitsland
Deelnemers: Raphaela Vogel

‘EROS & coyote’

7 juni 2019 - 30 juni 2019
Address, Skeppergatan 98
11530
Stockholm, Zweden
Deelnemers: Benedikte Bjerre

14th Triennale Kleinplastik Fellbach

1 juni 2019 - 29 september 2019
Triennale Kleinplastik Fellbach, Untertürkheimerstrasse 33
70734
Fellbach, Duitsland
Deelnemers: Eric Sidner

‘All You Can Art #4’

1 juni 2019 - 29 september 2019
Kunsthal Rotterdam, Westzeedijk 341
3015 AA
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: David Bade

‘Calisthene’

1 juni 2019 - 23 juni 2019
Arti et Amicitae, Rokin 112
1012 LB
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
mei 2019

‘On Canvas’

28 mei 2019 - 20 juli 2019
Galerie Sturm & Schober, Christophstrasse 6
70178
Stuttgart, Duitsland
Deelnemers: Lieven Hendriks

‘El Nudo’

25 mei 2019 - 27 juli 2019
Carreras Mugica, Calle Heros 2
48009
Bilbao, Spanje
Deelnemers: Ana Navas
+ Exporteer Activiteiten