Laden Activities

Activities Zoeken en weergeven navigatie

Activity weergaven navigatie

november 2020

‘How Does One Say Queen in Islam’

27 november @ 20:40 - 21:00
Activity Categorieën: ,

‘Skin of the film’

12 november - 21 november
Film and Video Poetry Society, 1001, Fremont Avenue
91030 CA
South Pasadena, California Verenigde Staten
Activity Categorieën: , ,
Participants: Lies Neve
oktober 2020

‘Echos of the Unseen’

17 oktober - 14 november
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Janine van Oene

Eli Content: ‘Lust for Life’

17 oktober - 14 november
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Eli Content

Adriano Amaral

17 oktober - 21 november
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Participants: Adriano Amaral

Katja Mater: ‘Time is an arrow, error’

16 oktober - 21 november
Galerie Martin van Zomeren, Hazenstraat 20
Amsterdam, Nederland
Participants: Katja Mater

J&B: ‘The divided state of America’

10 oktober - 10 november
Eenwerk, Koninginneweg 176
1075 EH
Amsterdam, Nederland
Participants: Bert Frings

William Monk: ‘Mount Atom’

2 oktober - 14 november
GRIMM Keizersgracht, Keizersgracht 241
Amsterdam, Nederland
Participants: William Monk

Buning Brongers Prijzen 2020

2 oktober - 18 oktober
Arti et Amicitae, Rokin 112
1012 LB
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
september 2020

Raphaela Vogel: ‘La scultura senza qualità’

24 september - 23 oktober
Gregor Staiger Milano, Via Rossini 3
20122
Milaan, Italië
Participants: Raphaela Vogel

Martijn Hendriks and company: ‘Spoon’

20 september - 8 november
Marwan, Fokke Simonszstraat 12
1017 TG
Amsterdam, Nederland

‘Double up’

19 september - 24 oktober
Suzanne Biederberg Gallery, 1e Egelantiersstraat 1
1015 RW
Amsterdam, Nederland
Participants: Lies Neve

‘Sound and Fury’

13 september - 18 oktober
Nieuw Dakota, Ms. van Riemsdijkweg 41b
1033 RC
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Jacob Dwyer

‘The Painted Picture Show’

13 september - 18 oktober
Whitehouse Gallery, Groot Park 2
Lovenjoel, België
Participants: Sarah De Vos

‘Domestic Brutes’

12 september - 7 november
Pelham Art Center, 155 Fifth Avenue
Pelham, NY 10803 Verenigde Staten
Participants: Diana Schmertz

Maddy Arkesteyn: ‘Between passion and loss of self-control’

12 september - 14 november
Institut de Carton vzw, Avenue de Jette 41
B-1081
Brussel, België
Participants: Maddy Arkesteyn

‘Nabeeld’

12 september - 25 oktober
PARK, Wilhelminapark 53
5041 ED
Tilburg, Nederland

‘Flow’

12 september - 7 november
Francesco Carone Studio, Via Atilo Frosini 21
51100
Pistoia, Nederland

Giulia Cenci: ‘Fango’

12 september - 7 november
SpazioA, Via Amati 13
51100
Pistoia, Italië
Participants: Giulia Cenci

Keren Cytter: ‘At the townhouse’

12 september - 15 november
Kunstmuseum Winterthus, Museumstrasse 52
CH-8400
Winterthur, Zwitserland
Participants: Keren Cytter

‘Heavy Metal Parking Lot’

12 september - 8 november
Garage Rotterdam, Goudsewagenstraat 27
3011 RH
Rotterdam, Nederland
Participants: Vanessa Disler , Melissa Gordon

‘The immense ventriloquism Part 2’

9 september - 17 oktober
nationalmuseum, Urbanstrasse 100
10967
Berlijn, Duitsland
Participants: Raaf van der Sman

Philipp Gufler: ‘Autoerotismus’

9 september - 11 oktober
Kevin Space, Volkertstrasse 17
AT-1020
Wenen, Oostenrijk
Participants: Philipp Gufler

Eileen Maxson: ‘Time is Money. An experimental intervention into social media advertising on Facebook’

7 september - 5 oktober
Aurora, 2442, Bartlett Street
TX 77098
Houston, Texas Verenigde Staten
Participants: Eileen Maxson

Susanna Inglada & Charlotte Schleiffert

6 september - 4 oktober
Galerie Maurits van der Laar, Herderstraat 6
2512 CV
Den Haag, Nederland
Participants: Charlotte Schleiffert

‘Momental Reliques in an ever changing globe’

6 september - 17 oktober
Annie Gentils Gallery, Peter Benoitstraat 40
B-2018
Antwerpen, België
Participants: Thomas Swinkels

Johannes Büttner: ‘Alien vs Predator’

5 september - 17 oktober
Koenig2 by_robbygreiff, Margaretenstrasse 5
1040
Wenen, Oostenrijk
Participants: Johannes Büttner

‘Haagse Heritage’

5 september - 10 oktober
Heden, Denneweg 14a
2514 CG
Den Haag, Nederland
Participants: Philip Akkerman

Paul Geelen: ‘Untitled (Wingman)’

5 september - 11 oktober
P/////AKT, ZEEBURGERPAD 53
1019 AB
Amsterdam, Nederland
Participants: Paul Geelen

Wieske Wester

5 september - 1 november
Dürst Britt & Mayhew, Van Limburg Stirumstraat 47
2515 PB
Den Haag, Nederland
Participants: Wieske Wester

Offspring 2020: Zigzag

4 september - 20 september @ 12:00 - 18:00
De Ateliers, Stadhouderskade 86
1073 AT
Amsterdam, Nederland

Ina van Zyl: ‘Light as a needle’

4 september - 3 oktober
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Ina van Zyl

Han Schuil: ‘HEAT’

4 september - 3 oktober
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Han Schuil

Melissa Gordon: ‘Female readymades’

4 september - 10 oktober
Cosar HMT, Flurstrasse 57
40235
Düsseldorf, Duitsland
Participants: Melissa Gordon

Jannis Marwitz

4 september - 30 oktober
Lucas Hirsch, Birkenstrasse 92
40233
Düsseldorf, Duitsland
Participants: Jannis Marwitz

Thomas Houseago: ‘Recovery Works’

3 september - 10 oktober
Xavier Hufkens, 107, Sint Jorisstraat
Brussels, België
Participants: Thomas Houseago

Erik van Lieshout: ‘Art Blasé’

3 september - 10 oktober
Annet Gelink Galerie, Laurierstraat 187-189
1016
Amsterdam, Nederland
Participants: Erik van Lieshout

‘Line Up’

3 september - 13 september
Former Steendrukkerij, Lauriergracht 80
1016 RM
Amsterdam, Nederland
Participants: Rosemin Hendriks

Michael Kirkham: ‘Negatives’

3 september - 10 oktober
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Michael Kirkham
augustus 2020

J&B: ‘Work in Progress’

30 augustus - 10 oktober
Pennings Foudation, Geldropseweg 63
5611 SE
Eindhoven, Nederland
Participants: Bert Frings

‘Scripted Truths’

29 augustus - 27 september
The Agprognostic Temple, Boulevard d'Anvers 49
B-1000
Brussels, België
Participants: Shana Moulton

‘Sur pierres brullantes’

29 augustus - 25 oktober
Friche La Belle de Mai, 41, Rue Jobin
13003
Marseille, Frankrijk
Participants: Fiona Mackay

Evelyn Taocheng Wang: ‘Sour Gnossiennes’

23 augustus - 25 oktober
Museum Abteiberg, Abteistrasse 27
D-41061
Mönchengladbach, Duitsland
Participants: Evelyn Taocheng Wang

Fritz Bornstück: ‘Flight Mode’

20 augustus - 26 september
Galerie Mikael Andersen, Bredgade 63
1260
Kopenhagen, Denemarken
Participants: Fritz Bornstück

‘Benefit for Brabant’

8 augustus - 30 augustus
PARK, Wilhelminapark 53
5041 ED
Tilburg, Nederland
Participants: Dieke Venema

Lawrence James Bailey: ‘The Unoffical Bastard Countryside Tour’

8 augustus - 29 augustus
Galerie Bart, Elandsgracht 16
1073 TW
Amsterdam, Nederland
Participants: Lawrence Bailey

‘Boijmans Ahoy Drive-thru Museum’

1 augustus - 23 augustus
Ahoy, Rotterdam, Nederland
Participants: Joep van Lieshout
juli 2020

‘Mensbeeld’

31 juli - 30 augustus
Arti et Amicitae, Rokin 112
1012 LB
Amsterdam, Noord-Holland Nederland

Biënnale van de Schilderkunst 7: Binnenskamers

26 juli - 18 oktober
Mudel, Lucien Matthyslaan 3-5
B-9800
Deinze, België
Participants: Sarah De Vos

Toon Verhoef: ‘The Laboratory of Painting’

25 juli - 22 augustus
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Toon Verhoef

‘Faint Light Feeds the Mainspring’

23 juli - 26 juli
Kunstkapel, Prinses Irenestraat 21
1077 WT
Amsterdam, Nederland
Participants: Gabrielė Adomaitytė

Atelier van Lieshout: ‘Let’s get physical’

18 juli - 4 oktober
AVL Mundo, Keileweg 18
3029 BS
Rotterdam, Nederland
Participants: Joep van Lieshout

Evelyn Taocheng Wang

17 juli - 8 augustus
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Participants: Evelyn Taocheng Wang

‘Open Air Group Show’

11 juli - 12 juli
Project Space Nieuw en Meer, Oude Haagseweg 51
Amsterdam, Nederland

‘Amsterdam: stad van bier en brouwers’

10 juli - 1 november
Amsterdam Museum, Kalverstraat 92
Amsterdam, Nederland
Participants: Erik van Lieshout

Avery Preesman: ‘Left wing/Studio plateau’

7 juli - 21 juli
De Appel, Schipluidenlaan 12
1062 HE
Amsterdam, Nederland
Participants: Avery Preesman

Art Autun 2020

4 juli - 27 september
Musée Rollin, 3, Rue des Bancs
71400
Autun, Frankrijk
Participants: Sarah De Vos

Kevin Gallagher: ‘Figuration’

3 juli - 16 augustus
Alma Sarif, 90, Chausee de Forest
B-1060
Brussels, België
Participants: Kevin Gallagher

‘Zomeraccrochage’

1 juli - 21 augustus @ 08:00 - 17:00
Andriesse-Eyck, Leliegracht 47
1016 GT
Amsterdam, Nederland
juni 2020

Lucy Stein: ‘Thesmophoria’

30 juni - 29 juli
Galerie Gregor Staiger, Limmatstrasse 268
CH–8005
Zürich, Zwitserland
Participants: Lucy Stein

‘Stimulans 20’

27 juni - 16 augustus
Dormitorium, Begijnhof
B-1302
Kortrijk, België
Participants: Sarah De Vos

‘All you can art’

27 juni - 30 augustus
Kunsthal Rotterdam, Westzeedijk 341
3015 AA
Rotterdam, Nederland
Participants: David Bade

‘Biënnale van de Schilderkunst 7: Binnenskamers’

26 juni - 18 oktober @ 08:00 - 17:00
Museum Dhondt-Dhaenens, Museumlaan 14
B-9831
Deurle, België
Participants: Melissa Gordon

Gabriele Andomaityte: ‘Traversing Discrete Loci’

26 juni - 22 augustus
Galerie Annet Geelink, Laurierstraat 187-189
1016PL
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Gabrielė Adomaitytė

Ricardo van Eyk & Boris Steiner: ‘Rotator’

25 juni - 19 augustus
SB34 The Pool Projects, 34, Rue Saint Bernard
Brussels, Belgium
Participants: Ricardo van Eyk

Mladen Stropnik with Jen Liu and Marko Tadic: ’13 Fifteen’

21 juni - 5 september
Gregor Podnar, Alt-Moabit 110
10559
Berlijn, Duitsland
Participants: Jen Liu

‘The beginning of the 21st century’

20 juni - 15 augustus
Annie Gentils Gallery, Peter Benoitstraat 40
B-2018
Antwerpen, België
Participants: Thomas Swinkels

‘Katja Mater: limited edition’

18 juni - 26 juli @ 08:00 - 17:00
P/////AKT, ZEEBURGERPAD 53
1019 AB
Amsterdam, Nederland
Participants: Katja Mater

‘Rohstoff Pourquoi’

16 juni - 23 augustus
BQ, Weydingerstrasse 10
10178
Berlin, Duitsland
Participants: Philipp Gufler , Raphaela Vogel

‘Try this at home’

13 juni - 11 juli
Albada Jelgersma Gallery, Lijnbaansgracht 318
1017 WZ
Amsterdam, Nederland

‘Small is beautiful: (A)rtschwager to (Z)augg’

12 juni - 22 augustus
MAI 36, Rämistrasse 37
Zürich, Zwitserland
Participants: Koenraad Dedobbeleer

‘Hunger for life, love, human contact, touch, freedom’

6 juni - 18 juli
Galerie Akinci, Lijnbaansgracht 317
1017 WZ
Amsterdam, Nederland
Participants: Sarah Naqvi

‘Upstairs’

6 juni - 4 juli
Femtensesse, Waldemar Thraves Gade 70
0173
Oslo, Noorwegen

Sarah De Vos

6 juni - 30 september
Villa les Zéphyrs, Henri Jasparlaan 173
B-8434
Westende, Belgium
Participants: Sarah De Vos

‘Hallucinogenic’

6 juni - 8 augustus
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Janine van Oene

Ricardo van Eyk: ‘Nihil’

2 juni - 11 juli
De Ateliers, Stadhouderskade 86
1073 AT
Amsterdam, Nederland
Participants: Ricardo van Eyk

Van Gogh Inspires: Steven Aalders

1 juni - 6 september
Van Gogh Museum, Museumplein 6
1071 DJ
Amsterdam, Nederland
Participants: Steven Aalders
mei 2020

‘Poeticising Leisure’

29 mei - 11 juli
Althuis Hofland Fine Arts, Hazenstraat 11
1016SM
Amsterdam, Nederland
Participants: Noa Giniger

‘Meanwhile…’

29 mei - 27 juni
Slewe Gallery, Kerkstraat 105 A
1017 GD
Amsterdam, Noord-Holland Nederland

Marlene Dumas: ‘Double Takes’

27 mei - 25 juli
Zeno X Gallery, Godtsstraat 15
2140
Antwerpen, Borgerhout België
Participants: Marlene Dumas

‘Lustwarande 2020: Stations’

23 mei - 20 september
Lustwarande, Bredaseweg 441
5036 NA
Tilburg, Nederland
Participants: Marien Schouten

Neo Matloga: ‘Back to the Moon’

15 mei - 30 juni
Stevenson Gallery Johannesburg, 46, 7th Avenue
2193
Johannesburg, Parktown North Zuid-Afrika
Participants: Neo Matloga

‘Busan Biennial 2020: As boats and buses go by’

9 mei - 8 november
Museum of Contemporary Art Busan, 1191, Nakdongnam-10
Busan, Saha-qu Korea, Republic of
Participants: Dineo Seshee Bopape
+ Exporteer Evenementen