Laden Activities
Aanstaande ActivitiesGroepstentoonstelling

Activities Zoeken en weergeven navigatie

Activity weergaven navigatie

Current activities Click here for future activitiesfebruari 2020

‘Otherwordly’

15 februari 2020 - 3 januari 2021
Fries Museum, Wilhelminaplein 92
8911 BS
Leeuwarden, Nederland
Participants: Evelyn Taocheng Wang
maart 2020

‘Beating around the bush #6: Scenes from the Anthropocene’

6 maart 2020 - 14 februari 2021
Bonnefantenmuseum Maastricht, Avenue Ceramique 250
6221 KX
Maastricht, Nederland
Participants: Evelyn Taocheng Wang

‘Le vent se lève’

7 maart 2020 - 25 april 2021
MAC VAL Musée d’art contemporain du Val-de-Marne, Place de la Libération
94400
Vitry-sur-Seine, Frankrijk
juni 2020

‘De route wordt opnieuw berekend’

2 juni 2020 - 3 januari 2021
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland
Participants: Marlene Dumas , Raphaela Vogel
juli 2020

‘De Nacht’

1 juli - 13 december
Cultuurhuis De Warande, Warandestraat 42
B-2300
Turnhout, België
Participants: Natasja Kensmil

‘Geen mens is een eiland’

3 juli 2020 - 31 januari 2021
Museum Ijsselstein, Walkade 2-4
3401 DS
Ijsselstein, Nederland
Participants: Esiri Erheriene-Essi

‘Air’

8 juli - 29 november
Museum Kranenburgh, Hoflaan 26
1861 AH
Bergen, Nederland
Participants: Jan Andriesse

‘Global(e) resistance’

29 juli 2020 - 4 januari 2021
Centre Georges Pompidou, Place Georges Pompidou
Parijs, Frankrijk
Participants: Evelyn Taocheng Wang
augustus 2020

‘Kiruna Forever’

1 augustus 2020 - 21 februari 2021
ArkDes, Exercisplan 4
Stockholm, Skeppholm Zweden
Participants: Lara Almercegui

‘Dear Future…’

27 augustus - 7 december @ 08:00 - 17:00
University of Northern Colorado Commons Gallery, 1051, 22nd Street
Greeley, Colorado Verenigde Staten
Participants: Jen Liu
september 2020

‘Studio Berlin’

5 september - 31 december
Berghain, Am Wiezener Bahnhof
10243
Berlijn, Germany
Participants: Raphaela Vogel

‘Risquons-Tout’

11 september 2020 - 10 januari 2021
WIELS, Van Volxemlaan 354
1190
Brussel, België
Participants: Evelyn Taocheng Wang

‘Un autre monde dans notre monde’

19 september 2020 - 14 maart 2021
FRAC Grand Large – Hauts de France, 503, Avenue des Bancs des Flandres
59140
Dunkerque, Frankrijk
Participants: Vincent Ceraudo

‘Living, forgiving, remembering’

23 september 2020 - 17 januari 2021
Museum Arnhem/De Kerk, Sint Walburgisplein 1
6811 BZ
Arnhem, Nederland
Participants: Grace Ndiritu

‘La rivoluzione siamo noi. Collezionismo italiano contemporanea’

26 september 2020 - 10 januari 2021
XNL Piacenza Contemporanea, Via Santa Franca 36
29121
Piacenza, PC Italië
Participants: Urs Fischer

‘Portraits and Figures’

27 september 2020 - 31 januari 2021
Fondation Beyerle, Baselstrasse 101
CH-4125
Bazel, Zwitserland
Participants: Marlene Dumas
oktober 2020

‘Oog voor het oor’

3 oktober 2020 - 24 januari 2021
Stedelijk Museum Kampen, Oudestraat 133
8261 CK
Kampen, Nederland
Participants: Philip Akkerman

‘Kunst uit noodzaak’

3 oktober 2020 - 31 januari 2021
Museum Jan Cunen, Molenstraat 65
5341 GC
Oss, Nederland
Participants: Natasja Kensmil

‘What is our home?’

3 oktober 2020 - 10 februari 2021
IVAM, Guillermo de Castro 118
46003
Valencia, Spanje
Participants: Joep van Lieshout

‘My cartography: The Erling Kagge Collection’

3 oktober 2020 - 28 maart 2021
Fondation Vincent van Gogh, 35, Rue du Docteur-Fanton
13200
Arles, Frankrijk
Participants: Urs Fischer

‘Staging Silence’

10 oktober 2020 - 5 april 2021
Kröller Müller Museum, Houtkampweg 6
6731 HW
Otterlo, Nederland
Participants: Lara Almercegui

‘Human After All’

10 oktober 2020 - 5 september 2021
Keramiekmuseum Princessehof, Grote Kerkstraat 9
8911 DZ
Leeuwarden, Nederland
Participants: William Cobbing

‘ Etwas mehr als Arbeit’

11 oktober - 13 december
Kunstverein Göttingen, Gotmarstrasse 1
37073
Göttingen, Duitsland
Participants: Ana Navas

‘Shame! and masculinity’

22 oktober 2020 - 31 januari 2021
H401, Herengracht 401
1017 BP
Amsterdam, Nederland

‘Kara Kitap’

24 oktober - 28 november
The Coart, Piazza della Rinascita 24
Pescara, Italië
Participants: Antonietta Peeters

‘MAXXI BVLGARI PRIZE 2020’

28 oktober 2020 - 7 maart 2021
MAXXI, Via Guido Reni 4-A
Rome, Italië
Participants: Giulia Cenci

‘In aller Munde. Von Pieter Bruegel bis Cindy Sherman’

31 oktober 2020 - 4 april 2021
Kunstmuseum Wolfsburg, Hollerplatz 1
38440
Wolfsburg, Duitsland
Participants: Urs Fischer
november 2020

‘Prelude: Melancholy of the future’

5 november - 29 november
Museum Dhondt-Dhaenens, Museumlaan 14
B-9831
Deurle, België
Participants: Joep van Lieshout

‘Over thema, methode en keuzevrijheid’

8 november - 20 december
Galerie De Zaal, Koornmarkt 4
Delft, 2611 EE Nederland
Participants: Philip Akkerman

‘Utrecht down under: actuele kunst in de oude bieb’

12 november - 21 december
vml Bibliotheek Utrecht, Oudegracht 167
3511 AL
Utrecht, Nederland
Participants: Sam Hersbach

‘La psychologie des serrures’

15 november - 20 december
Centre d’art Neuchâtel, Rue des Moulins 37
CH-2000
Neuchâtel, Zwitserland
Participants: Fiona Mackay

‘Trace on trace: Ricardo van Eyk, Cao Guimaraes, Natascha Libbert’

15 november 2020 - 10 januari 2021
38CC, Papenstraat 5
2611 JB
Delft, Nederland
Participants: Ricardo van Eyk

‘The Stay Home Edit’

17 november - 24 december
Annet Gelink Galerie, Laurierstraat 187-189
1016
Amsterdam, Nederland
Participants: Erik van Lieshout

‘Listen to your eyes’

19 november 2020 - 7 maart 2021
Museum Voorlinden, Buurtweg 90
2244 AG
Wassenaar, Nederland
Participants: Philip Akkerman

‘Studio’

20 november 2020 - 9 januari 2021
MAI 36, Rämistrasse 37
Zürich, Zwitserland
Participants: Koenraad Dedobbeleer

‘Koop dit of dit of dit’

25 november 2020 - 15 januari 2021
Capital C Amsterdam, Weesperplein 4-b
1018 XA
Amsterdam, Nederland
Future activitiesjanuari 2021
februari 2021

‘Munch and Beyond’

18 februari 2021 - 26 juni 2021
Albertina Museum, Albertinaplatz 1
A-1010
Wenen, Oostenrijk
Participants: Marlene Dumas
mei 2021

‘The paradox of stillness: art, object and performance’

15 mei 2021 - 8 augustus 2021
Walker Art Center, 725, Vineland Place
MN 55430
Minneapolis, Minnesota Verenigde Staten
Participants: Urs Fischer
+ Exporteer Evenementen