Laden Activiteiten
Aankomende ActiviteitenSolotentoonstelling

Activiteiten Search and Views Navigation

Activiteit Views Navigation

Lopende activiteiten Klik hier voor aankomende activiteitenmaart 2019

Krijn de Koning: ‘Green Dwelling’

16 maart - 15 december
Compton Verney Art Gallery and Park, Compton Verney
CV35 9HZ
Warwickshire, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Krijn de Koning
mei 2019

Urs Fischer: ‘Error’

14 mei - 14 oktober
The Brant Foundation Art Study Center, 941 North Street
06831
Greenwich, CT Verenigde Staten
Deelnemers: Urs Fischer
juni 2019

‘Freestate’

8 juni - 13 oktober
Museum IJsselstein, Walkade 2-4
3401 DG
IJsselstein, Nederland
juli 2019

Zilvinas Landzbergas

5 juli - 1 september
Kunsthalle Bratislava, Nam SNP 12
Bratislava, Slovakia (Slovak Republic)
Deelnemers: Žilvinas Landzbergas

Grace Ndiritu: ‘The Ark’

6 juli - 13 oktober
Bluecoat, 1, School Lane
L1 3BX
Liverpool, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Grace Ndiritu

Lara Almarcegui: ‘Volcán de Agras. Derechos mineros.’

11 juli - 27 oktober
IVAM, Guillermo de Castro 118
46003
Valencia, Spanje
Deelnemers: Lara Almercequi

Katrin Laade: ‘Versehrte Ordnung’

13 juli - 7 september
Galerie Reinhold Maas, Gartenstrasse 49
72764
Reutlingen, Duitsland
Deelnemers: Katrin Laade

‘Schulz & Weise’

20 juli - 25 augustus
W139, Warmoestraat 139
1012 JB
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Charlott Weise

Paloma Polo: ‘El Barro de la Revolución’

25 juli 2019 - 5 januari 2020
Centro de Arte Dos de Mayo, Av Constitución 23
28931
Madrid, Spanje
Deelnemers: Paloma Polo
Aankomende activiteitenaugustus 2019

Eli Content: ‘a mensch’

24 augustus - 28 september
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Eli Content

Lara Almarcegui: ‘Deep Inside-Out’

28 augustus - 17 november
Graphische Sammlung ETH Zürich, Rämistrasse 101
HG E52
Zurich, Switzerland
Deelnemers: Lara Almercequi
september 2019

Gabriele Andomaityte: ‘The gatekeeper’

6 september - 12 oktober
Galerija Vartai, Vilniaus g. 36
LT-01119
Vilnius, Litouwen
Deelnemers: Gabrielė Adomaitytė

Anders Dickson: ‘Bone Orchard’

7 september - 12 oktober
Galerie Annet Geelink, Laurierstraat 187-189
1016PL
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Anders Dickson

Katja Mater: ‘Dear Sides’

8 september - 20 oktober
P/////AKT, ZEEBURGERPAD 53
1019 AB
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Katja Mater

Wouter Paijmans

14 september - 24 november
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland
Deelnemers: Wouter Paijmans

Ansuya Blom: ‘Silence is commons’

14 september - 2 november
Casco Art Institute, Lange Nieuwstraat 7
3512 RA
Utrecht, Nederland
Deelnemers: Ansuya Blom

Rob Birza: ‘Floating Circles’

14 september - 12 oktober
Willem Baars Projects, Hoogte Kadijk 17 hs
1018 BD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Rob Birza
oktober 2019

Evelyn Taocheng Wang: ‘Spreading Elegance’

12 oktober 2019 - 23 februari 2020
FRAC Champagne-Ardenne, 1, Place Museux
51100
Reims, Frankrijk
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

Raphaela Vogel

19 oktober 2019 - 6 januari 2020
Kunsthaus Bregenz, Karl-Tizian-Platz
6900
Bregenz, Austria
Deelnemers: Raphaela Vogel
november 2019

Matthew Monahan

22 november 2019 - 12 januari 2020
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Matthew Monahan
+ Exporteer Activiteiten