Laden Activiteiten
Aankomende ActiviteitenSolotentoonstelling

Activiteiten Zoeken en weergeven navigatie

Activiteit weergaven navigatie

Lopende activiteiten Klik hier voor aankomende activiteitenoktober 2019

Urs Fischer: ‘The lyrical and the prosaic’

20 oktober 2019 - 30 september 2020
Aishti Foundation, Seaside Road
Jal El Dib, Libanon
Deelnemers: Urs Fischer
juni 2020

Sarah De Vos

6 juni - 30 september
Villa les Zéphyrs, Henri Jasparlaan 173
B-8434
Westende, Belgium
Deelnemers: Sarah De Vos
juli 2020

Atelier van Lieshout: ‘Let’s get physical’

18 juli - 4 oktober
AVL Mundo, Keileweg 18
3029 BS
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Joep van Lieshout

Atelier van Lieshout: ‘Hagioscope’

26 juli 2020 - 30 mei 2021
Museum Dhondt-Dhaenens, Museumlaan 14
B-9831
Deurle, België
Deelnemers: Joep van Lieshout
augustus 2020

Fritz Bornstück: ‘Flight Mode’

20 augustus - 26 september
Galerie Mikael Andersen, Bredgade 63
1260
Kopenhagen, Denemarken
Deelnemers: Fritz Bornstück

Evelyn Taocheng Wang: ‘Sour Gnossiennes’

23 augustus - 25 oktober
Museum Abteiberg, Abteistrasse 27
D-41061
Mönchengladbach, Duitsland
Deelnemers: Evelyn Taocheng Wang

J&B: ‘Work in Progress’

30 augustus - 10 oktober
Pennings Foudation, Geldropseweg 63
5611 SE
Eindhoven, Nederland
Deelnemers: Bert Frings
september 2020

Michael Kirkham: ‘Negatives’

3 september - 10 oktober
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Michael Kirkham

Erik van Lieshout: ‘Art Blasé’

3 september - 10 oktober
Annet Gelink Galerie, Laurierstraat 187-189
1016
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Erik van Lieshout

Thomas Houseago: ‘Recovery Works’

3 september - 10 oktober
Xavier Hufkens, 107, Sint Jorisstraat
Brussels, België
Deelnemers: Thomas Houseago

Jannis Marwitz

4 september - 30 oktober
Lucas Hirsch, Birkenstrasse 92
40233
Düsseldorf, Duitsland
Deelnemers: Jannis Marwitz

Melissa Gordon: ‘Female readymades’

4 september - 10 oktober
Cosar HMT, Flurstrasse 57
40235
Düsseldorf, Duitsland
Deelnemers: Melissa Gordon

Han Schuil: ‘HEAT’

4 september - 3 oktober
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Han Schuil

Ina van Zyl: ‘Light as a needle’

4 september - 3 oktober
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Ina van Zyl

Wieske Wester

5 september - 1 november
Dürst Britt & Mayhew, Van Limburg Stirumstraat 47
2515 PB
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Wieske Wester

Paul Geelen: ‘Untitled (Wingman)’

5 september - 11 oktober
P/////AKT, ZEEBURGERPAD 53
1019 AB
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Paul Geelen

Johannes Büttner: ‘Alien vs Predator’

5 september - 17 oktober
Koenig2 by_robbygreiff, Margaretenstrasse 5
1040
Wenen, Oostenrijk
Deelnemers: Johannes Büttner

Eileen Maxson: ‘Time is Money. An experimental intervention into social media advertising on Facebook’

7 september - 5 oktober
Aurora, 2442, Bartlett Street
TX 77098
Houston, Texas Verenigde Staten
Deelnemers: Eileen Maxson

Philipp Gufler: ‘Autoerotismus’

9 september - 11 oktober
Kevin Space, Volkertstrasse 17
AT-1020
Wenen, Oostenrijk
Deelnemers: Philipp Gufler

Keren Cytter: ‘At the townhouse’

12 september - 15 november
Kunstmuseum Winterthus, Museumstrasse 52
CH-8400
Winterthur, Zwitserland
Deelnemers: Keren Cytter

Giulia Cenci: ‘Fango’

12 september - 7 november
SpazioA, Via Amati 13
51100
Pistoia, Italië
Deelnemers: Giulia Cenci

Maddy Arkesteyn: ‘Between passion and loss of self-control’

12 september - 14 november
Institut de Carton vzw, Avenue de Jette 41
B-1081
Brussel, België
Deelnemers: Maddy Arkesteyn

Melvin Moti: ‘Dream Life’

19 september 2020 - 10 januari 2021
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland
Deelnemers: Melvin Moti

Raphaela Vogel: ‘La scultura senza qualità’

24 september - 23 oktober
Gregor Staiger Milano, Via Rossini 3
20122
Milaan, Italië
Deelnemers: Raphaela Vogel
Aankomende activiteiten

Jeroen Jacobs: ‘Glücksstein’

26 september - 28 november
Daily Practice, Volmarijnstraat 57-a
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: Jeroen Jacobs

Sophie Lee

27 september - 13 december
Kunstfort bij Vijfhuizen, Fortwachter 1
2141 EE
Vijfhuizen, Nederland
Deelnemers: Sophie Lee
oktober 2020

Will Monk: ‘Mount Atom’

2 oktober - 14 november
Grimm Keizersgracht, Keizersgracht 241
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Will Monk

J&B: ‘The divided state of America’

10 oktober - 10 november
Eenwerk, Koninginneweg 176
1075 EH
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Bert Frings

Adriano Amaral

17 oktober - 21 november
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Adriano Amaral
november 2020

Krijn de Koning & Ruud Kuijer

25 november - 24 december @ 08:00 - 17:00
Slewe Gallery, Kerkstraat 105 A
1017 GD
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Deelnemers: Krijn de Koning
december 2020

Nathan Dilworth: ‘Deluge’

10 december 2020 - 23 januari 2021
Launch18, 373 Broadway, Suite 618
10013
New York City, NY Verenigde Staten
Deelnemers: Nathan Dilworth
maart 2021

Inga Danysz: ‘Gondola Wish’

14 maart 2021 - 9 mei 2021
Good Weather Gallery, 1524, S. Western Ave.
Chicago, Illinois Verenigde Staten
Deelnemers: Inga Danysz
+ Exporteer Activiteiten