Laden Activities
Afgelopen ActivitiesSolotentoonstelling

Activities Zoeken en weergeven navigatie

Activity weergaven navigatie

juli 2022

J&B: ‘Screenprinting expo’

2 juli - 6 augustus
Outside Looking In, Heer Bokelweg 121
Rotterdam, Nederland
Participants: Bert Frings
juni 2022

Liset Castillo: ‘Adrift’

25 juni - 30 juli
Torch Gallery, Lauriergracht 94
1016 RN
Amsterdam, Nederland
Participants: Liset Castillo Valdes

Eleye Boerenkamps: ‘Ass works’

16 juni - 17 juli
BRUTUS, Keileweg 10-18
3029 BS
Rotterdam, Nederland
Participants: Eleye Boerenkamps

Raphaela Vogel: ‘My appropriation of her Holy Hollowness’

11 juni - 23 juli @ 08:00 - 17:00
Galerie Gregor Staiger, Limmatstrasse 268
CH–8005
Zürich, Zwitserland
Participants: Raphaela Vogel

Benedikte Bjerre: ‘Who delivers’

10 juni - 16 juli
Lullin+Ferrari, Limmatstrasse 214
CH-8005
Zürich, Zwitserland
Participants: Benedikte Bjerre

‘WALS’

4 juni - 26 juni
Wals, Sint-Mauritsplein 9
B-9550
Herzele, België
Participants: Jacqueline Peeters

Emo Verkerk

4 juni - 2 juli
Willem Baars Projects, Hoogte Kadijk 17 hs
1018 BD
Amsterdam, Nederland
Participants: Emo Verkerk
mei 2022

Lennart Lahuis: ‘With sighs too deep for words’

27 mei - 24 juli
Dürst Britt & Mayhew, Van Limburg Stirumstraat 47
2515 PB
Den Haag, Nederland
Participants: Lennart Lahuis

Gerbrand Burger: ‘Studio Furniture’

27 mei - 19 juni
Galleria Sculptor, Eteläranta 12
00130
Helsinki, Finland
Participants: Gerbrand Burger

Inga Danysz: ‘In ancient Rome’

22 mei - 30 juli
Good Weather Gallery, 1524, S. Western Ave.
Chicago, Illinois Verenigde Staten
Participants: Inga Danysz

Sarah Ksieska: ‘Penumbra’

20 mei - 25 juni
Ramiken, 389 Grand Street
NY 10002
New York City, New York Verenigde Staten
Participants: Sarah Ksieska

June Crespo: ‘Core’

20 mei - 15 juni
Museo de Belles Artes Bilbao, Museo Plaza 2
48009
Bilbao, Spanje
Participants: June Crespo

Raphaela Vogel: ‘Von den Toren der Sprache’

20 mei - 25 juni
Staiger at Zolliken, Zollikenstrasse 251
Zürich, Zwitserland
Participants: Raphaela Vogel

Sarah De Vos: ‘Four stars out of Five’

14 mei - 19 juni
Galeire Sofie Van de Velde Wunderwall, Léon Stijnenstraat 21
B-2000
Antwerpen, België
Participants: Sarah De Vos

Gwendolyn van der Velden: ‘Faces of others’

12 mei - 30 juli
Galerie Belo-Gasterer, Rua Castilho 71, RC Esq.
1250-068
Lissabon, Portugal
Participants: Gwendolyn van der Velden

Hans Hoekstra: ‘Recente schilderijen’

12 mei - 11 juni
M.Simons, Vijzelgracht 2
Amsterdam, Nederland
Participants: Hans Hoekstra

Ghita Skali: ‘The Eiffel Towers’

12 mei - 26 juni
Van Zijll Langhout Contemporary Art, Brouwersgracht 161
1015 GG
Amsterdam, Nederland
Participants: Ghita Skali

Jan Commandeur

12 mei - 4 juni
Borzo Galerie, Keizersgracht 321
1016 EE
Amsterdam, Nederland
Participants: Jan Commandeur

Axel Linderholm: ‘Maalstroom’

12 mei - 18 juni
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Axel Linderholm

Janine van Oene: ‘Sweet Spills’

12 mei - 25 juni
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Janine van Oene

Charlotte Schleiffert: ‘Tolerance test’

12 mei - 12 juni
Nieuw Dakota, Ms. van Riemsdijkweg 41b
1033 RC
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Charlotte Schleiffert

Jen Liu

12 mei - 2 juli
Upstream Gallery, Kloveniersburgwal 95
1011 KB
Amsterdam, Nederland
Participants: Jen Liu

Katrin Laade: ‘Traces’

6 mei - 12 juni
Martin Leyer-Pritzkow, Grupellostrasse 8
40210
Düsseldorf, Duitsland
Participants: Katrin Laade

Ghita Skali: ‘AMS’

5 mei - 25 juni
Stevenson Gallery Cape Town, Buchanan Building 160 Sir Lowry Road
Kaapstad, Zuid-Afrika
Participants: Ghita Skali

Michelle Chang Qin: ‘Trading gold for stone’

4 mei - 25 juni
14A, Poolstrasse 34
20355
Hamburg, Duitsland
Participants: Michelle Chang Qin
april 2022

Jani Ruscica: ‘No dot on the i’

30 april - 5 juni
Helsingin Taidehalli, Nervandarsgatan 3
00100
Helsinki, Finland
Participants: Jani Ruscica

William Monk: ‘The Ferryman’

29 april - 11 juni
Pace Gallery New York, 510 West 25th Street
New York City, NY 10013 Verenigde Staten
Participants: William Monk

William Monk: ‘The Ferryman’

29 april - 11 juni
GRIMM New York, White Street 54
New York, NY 10013 Verenigde Staten
Participants: William Monk

Anders Dickson

24 april - 28 mei
P/////AKT, ZEEBURGERPAD 53
1019 AB
Amsterdam, Nederland
Participants: Anders Dickson

Leo Arnold: ‘Dweller’

21 april - 28 mei
Galerie Annet Geelink, Laurierstraat 187-189
1016PL
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Leo Arnold

Wafae Ahalouch: ‘First Love’

9 april - 1 mei
WG Kunst, Marius van Bouwdijk Bastiaansestraat 28
Amsterdam, Nederland
Participants: Wafae Ahalouch

Jolanda van Gennip & Barend van Hoek: ‘Oldskool-mates’

8 april - 17 april
DOCK5340, Veemarktkade 8
5222 AE
Den Bosch, Nederland
Participants: Barend van Hoek

Yana Naidenov: ‘Corpos Mágicos’

2 april - 29 april
Artes Mota Galiza, Rua Calouste Gulbenkian
4050-15
Porto, Portugal
Participants: Yana Naidenov

Fritz Bornstück: ‘Heute morgen orange’

2 april - 22 april
Feinkunst Krüger, Kohlhöfen 8
20355
Hamburg, Duitsland
Participants: Fritz Bornstück

Hadrien Gerenton

2 april - 30 april
M. Simons, Vijzelgracht 2
Amsterdam, Nederland
Participants: Hadrien Gerenton
maart 2022

Bert Boogaard

19 maart - 7 mei
Andriesse-Eyck, Leliegracht 47
1016 GT
Amsterdam, Nederland
Participants: Bert Boogaard

Cristobál León & Joaquin Cocina: ‘Burials’

19 maart - 30 april
Upstream Gallery, Kloveniersburgwal 95
1011 KB
Amsterdam, Nederland
Participants: Cristóbal León

Alex Dordoy: ‘Monster’

11 maart - 23 april
GRIMM Keizersgracht, Keizersgracht 241
Amsterdam, Nederland
Participants: Alex Dordoy

Melissa Gordon: ‘Iris’

4 maart - 30 april
Large Glass, 329, Caledonian Road
N1 1DN
London, Verenigd Koninkrijk
Participants: Melissa Gordon
februari 2022

Sarah De Vos: ‘Metamorphosis’

26 februari - 17 april
Emergent, Grote Markt 26
8630
Veurne, België
Participants: Sarah De Vos

Sarah Pichlkostner: ‘Fill O’

21 februari @ 08:00 - 17:00
David Dale Gallery, 161 Broad Street
G40 2QR
Glasgow, Verenigd Koninkrijk
Participants: Sarah Pichlkostner

Robert Zandvliet: ‘Le Corps de la Couleur’

19 februari - 19 april
Bernhard Kraus Fine Art, Niddastrasse 84
60239
Frankfurt, Duitsland
Participants: Robert Zandvliet

‘Para-genous Bodies’

18 februari - 27 februari
Mutter, Ruyschstraat 295
1091 DX
Amsterdam, Nederland
Participants: Sophie Soobramanien
januari 2022

Eric Bell & Kristoffer Frick

23 januari - 26 maart
April in Paris, Schulpweg 14
Aerdenhout, Nederland

‘SS22’

22 januari - 19 februari
M. Simons, Vijzelgracht 2
Amsterdam, Nederland

Melissa Gordon: ‘Resistances’

22 januari - 5 maart
Galerie Stigter Van Doesburg, Elandstraat 90
Amsterdam, Nederland
Participants: Melissa Gordon

Tanja Ritterbex: ‘Uterus Drawings’

22 januari - 26 februari
Althuis Hofland Fine Arts, Hazenstraat 11
1016SM
Amsterdam, Nederland
Participants: Tanja Ritterbex

Fiona Mackay & Manuela Gernedel: ‘Realness’

21 januari - 13 februari
Pli, Volkartstrasse 10 hin.
80746
München, Duitsland
Participants: Fiona Mackay

Saskia Noor van Imhoff: ‘Grafting’

20 januari - 26 februari
GRIMM New York, White Street 54
New York, NY 10013 Verenigde Staten
Participants: Saskia Noor van Imhoff

Minne Kersten: ‘Constant companion’

15 januari - 13 februari
Annet Gelink Galerie, Laurierstraat 187-189
1016
Amsterdam, Nederland
Participants: Minne Kersten

Erik van Lieshout: ‘René Daniëls’

14 januari - 27 februari
Maureen Paley, 60 Three Colts Lane
G2 6GQ
London, Verenigd Koninkrijk
Participants: Erik van Lieshout

Julia Münstermann: ‘Entropic Matter’

9 januari - 12 februari
nationalmuseum, Urbanstrasse 100
10967
Berlijn, Duitsland
Participants: Julia Münstermann
december 2021

Yesim Akdeniz & Marwan Bassiouni: ‘Orienting around’

10 december 2021 - 6 maart 2022
Dürst Britt & Mayhew, Van Limburg Stirumstraat 47
2515 PB
Den Haag, Nederland
Participants: Yesim Akdeniz

Juliacks: ‘2424 | The Crimes of Brendalisha & the Justice of the OverCommunity’

10 december 2021 - 16 januari 2022
Nieuw Dakota, Ms. van Riemsdijkweg 41b
1033 RC
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Juliacks

Erik van Lieshout: ‘René Daniëls, 2021’

4 december 2021 - 1 mei 2022
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland
Participants: Erik van Lieshout

Hans Hovy & Miroslav Tichý

4 december 2021 - 15 januari 2022
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Hans Hovy
november 2021

Bert Frings: ‘New paintings’

28 november 2021 - 16 januari 2022
Walgenbach Art & Books, Gouwstraat 15
3082 BA
Rotterdam, Nederland
Participants: Bert Frings

Lara Almarcegui: ‘Stopped quarry’

27 november 2021 - 15 januari 2022
Ellen de Bruijne Projects, Singel 372
1016 AH
Amsterdam, Nederland
Participants: Lara Almercegui

Steven Aalders: ‘Shadow’

27 november 2021 - 8 januari 2022
Slewe Gallery, Kerkstraat 105 A
1017 GD
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Steven Aalders

Ricardo van Eyk: ‘Opera’

27 november 2021 - 24 april 2022
Collectie de Groen, Weverstraat 40
6811EM
Arnhem, Nederland
Participants: Ricardo van Eyk

Singuram Moodley & Neo Matloga: ‘We just want to be closer’

24 november 2021 - 13 februari 2022
Marta Museum Herford, Goebenstrasse 2-10
32052
Herford, Duitsland
Participants: Neo Matloga

Piotr Urbaniec: ‘Puddles’

13 november 2021 - 28 november 2021 @ 08:00 - 17:00
puntWG, WG Plein t/o nr 80
1054 DM
Amsterdam, Nederland
Participants: Piotr Urbaniec

Atelier van Lieshout: ‘EHBO’

13 november 2021 - 31 december 2021
Galerie Ron Mandos, Prinsengracht 282
1016 HJ
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Joep van Lieshout

Atelier van Lieshout

13 november 2021 - 31 december 2021
Galerie Ron Mandos, Prinsengracht 282
1016 HJ
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Joep van Lieshout

Steven Aalders: ‘Seizoenen’

13 november 2021 - 26 juni 2022
Kröller Müller Museum, Houtkampweg 6
6731 HW
Otterlo, Nederland
Participants: Steven Aalders

Asier Mendizabal: ‘Sinfides’

12 november 2021 - 5 februari 2022
ProjecteSD, Passatge Mercader 8
8008
Barcelona, Spanje
Participants: Asier Mendizabal

Fritz Bornstück: ‘Duodeetz’

12 november 2021 - 28 november 2021
Smac Berlin, Linienstrasse 57
10119
Berlin, Duitsland
Participants: Fritz Bornstück

Sarah Ksieska: ‘Kuriosum’

6 november 2021 - 18 december 2021
Galerie Tobias Naehring, Spinnereistrasse 7
Leipzig, D-04179 Duitsland
Participants: Sarah Ksieska

Sara Sejin Chang: ‘The mother mountain’

6 november 2021 - 20 januari 2022
Casco Art Institute, Lange Nieuwstraat 7
3512 RA
Utrecht, Nederland
Participants: Sara van der Heide

Maria Pask: ‘Zandra Rhodes’ Bedroom; A room to read Auden’

5 november 2021 - 5 december 2021
Kunstinstituut Melly, Witte de Withstraat 50
3012 BR
Rotterdam, Nederland
Participants: Maria Pask
oktober 2021

Evelyn Taocheng Wang: ‘Reflection Paper’

30 oktober 2021 - 8 januari 2022
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Participants: Evelyn Taocheng Wang

Karimah Ashadu: ‘Plateau’

28 oktober 2021 - 6 november 2021
Produzentengalerie, Admiralitätstrasse 71
20459
Hamburg, Duitsland
Participants: Karimah Ashadu

‘Garage Exchange: Aleksandra Domanovic & Jen Liu’

21 oktober 2021 - 9 januari 2022
Mackay Garage Top, 1137 S Cochran Avenue
Los Angeles, CA 90019 Verenigde Staten
Participants: Jen Liu

Helen Frik: ‘One and another’

16 oktober 2021 - 20 november 2021
Christian Ouwens Galerie, Eendrachtsweg 20
3012 LB
Rotterdam, Nederland
Participants: Helen Frik

Helen Frik: ‘The Play’

16 oktober 2021 - 20 november 2021
Eenwerk, Koninginneweg 176
1075 EH
Amsterdam, Nederland
Participants: Helen Frik

Melissa Gordon: ‘Liquid Gestures’

16 oktober 2021 - 30 januari 2022
Towner Eastbourne, Devonshire Park College Road
BN21 4JJ
Eastbourne, Verenigd Koninkrijk
Participants: Melissa Gordon

Derk Thijs: ‘Orel Borel’

16 oktober 2021 - 20 november 2021
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Derk Thijs

‘see-saw-see-saw’

16 oktober 2021 - 18 december 2021
tegenboschvanvreden, Bloemgracht 57
1016 KE
Amsterdam, Nederland
Participants: Ricardo van Eyk

Eleye Boerenkamps: ‘Ass works’

15 oktober 2021 - 14 november 2021
AVL Mundo, Keileweg 18
3029 BS
Rotterdam, Nederland
Participants: Eleye Boerenkamps

Lara Schnitger

15 oktober 2021 - 20 november 2021
Annet Gelink Galerie, Laurierstraat 187-189
1016
Amsterdam, Nederland
Participants: Lara Schnitger

Helen Frik: ‘The play’

11 oktober 2021 @ 08:00 - 17:00
Eenwerk, Koninginneweg 176
1075 EH
Amsterdam, Nederland
Participants: Helen Frik

Kokou Ferdinand Makouvia: ‘Haunted Village’

8 oktober 2021 - 3 december 2021
Kunstfort bij Vijfhuizen, Fortwachter 1
2141 EE
Vijfhuizen, Nederland
Participants: Kokou Ferdinand Makouvia

‘Marlene Dumas: lectures contemporaines’

8 oktober 2021 - 30 januari 2022
Musée d’Orsay, 1 Rue de la Légion d'Honneur
Parijs, Nederland
Participants: Marlene Dumas

Michael Jacklin

7 oktober 2021 - 5 november 2021
Galerie LUMC, Albinusdreef 2
2300 RC
Leiden, Nederland
Participants: Michael Jacklin

Charlott Weise: ‘Tinted Glass’

3 oktober 2021 - 14 november 2021
Kunsthalle Münster, Hafenweg 28
48155
Münster, Duitsland
Participants: Charlott Weise
september 2021

Lucy Stein: ‘Wet Room’

25 september 2021 - 16 januari 2022
Spike Island, 133, Cumberland Road
BS1 6UX
Bristol, Verenigd Koninkrijk
Participants: Lucy Stein

Clémence de La Tour du Pin: ‘In shade’

25 september 2021 - 30 oktober 2021
Smart Objects, 1828, West Sunset Blvd
Los Angeles, CAL 90026 Verenigde Staten

Natasja Kensmil & Sadik Kwaish Alfraji

25 september 2021 - 9 januari 2022
Kunsthal KAdE, Eemplein 77
3812 EA
Amersfoort, Nederland
Participants: Natasja Kensmil

Katrin Laade: ‘Fleeting world’

25 september 2021 - 17 oktober 2021
Plan D. Produzentengalerie, Dorotheenstrasse 53
Düsseldorf, Duitsland
Participants: Katrin Laade

Tatiana Trouvé: ‘From March to May’

18 september 2021 - 30 oktober 2021
Gagosian Madison, Madison Avenue 976
NY 10075
New York City, Verenigde Staten
Participants: Tatiana Trouvé

Kokou Ferdinand Makouvia: ‘Of the earth’

17 september 2021 - 30 januari 2022
The Merchant House, Herengracht 254
Amsterdam, Nederland
Participants: Kokou Ferdinand Makouvia

Ricardo van Eyk

15 september 2021 - 16 oktober 2021
427 Gallery, Stabu iela 70
LV-1009
Riga, Latgales priespilseta Letland
Participants: Ricardo van Eyk

Sam Hersbach: ‘Periscopische vergezichten, verlaagde verfbevriezingen’

11 september 2021 - 23 oktober 2021
Allard Wildenberg Art Projects, Cattenhagestraat 13-A
Naarden-Vesting, Nederland
Participants: Sam Hersbach

June Crespo: ‘Am I an object Part III’

11 september 2021 - 17 oktober 2021
P/////AKT, ZEEBURGERPAD 53
1019 AB
Amsterdam, Nederland
Participants: June Crespo
+ Exporteer Evenementen