Laden Activities
Afgelopen ActivitiesSolotentoonstelling

Activities Zoeken en weergeven navigatie

Activity weergaven navigatie

augustus 2021

Klaus Winichner: ‘Doris’

14 augustus - 19 september
Galerie Sandra Bürgel, Wilsnackerstrasse 60
10559
Berlin, Duitsland
Participants: Klaus Winichner
juli 2021

Michael Kirkham: ‘Eight Figures’

18 juli - 5 september
Peninsula Art Space, 352 Van Brunt Street
Brooklyn NY, NY 11231 Verenigde Staten
Participants: Michael Kirkham

Gwendolyn van der Velden: ‘Parachute’

9 juli - 28 augustus
Verao, Rua de Bombarda 12
Lissabon, Portugal
Participants: Gwendolyn van der Velden

Fiona Mackay: ‘Babe’

9 juli - 10 september
La Salle des Bains, 1 Rue Louis Vitet
69001
Lyon, Frankrijk
Participants: Fiona Mackay

Karimah Ashadu: ‘Plateau’

2 juli - 9 september
Secession Wien, Friedrichstrasse 12
1010
Wenen, Oostenrijk
Participants: Karimah Ashadu
juni 2021

Toon Verhoef

26 juni - 27 juli
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Toon Verhoef

Fritz Bornstück

25 juni - 28 augustus
Galerie Anja Knoess, Große Brinkgasse 17-19
Keulen, Duitsland
Participants: Fritz Bornstück

Giovanni Giaretta: ‘Altrove e altri canti’

22 juni - 10 september
Galleria Tiziana Di Caro, 7, Piazetta Nilo
80314
Napoli, Italië
Participants: Giovanni Giaretta

Sarah Ksieska

17 juni - 31 juli
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Participants: Sarah Ksieska

David Bade & Tirzo Martha: ‘The healers’

12 juni - 11 juli
Kers Gallery, Lindengracht 148
1015 KK
Amsterdam, Nederland
Participants: David Bade

Raphaela Vogel: ‘My appropriation of her holy hollowness’

11 juni - 29 augustus
Le Confort Moderne, 185, Rue du Faubourg de Pont Neuf
Poitiers, Frankrijk
Participants: Raphaela Vogel

Urs Fischer: ‘The intelligence of nature’

4 juni - 7 augustus
Sadie Coles HQ, 62, Kingsley Street
Londen, Verenigd Koninkrijk
Participants: Urs Fischer
mei 2021

Neo Matloga

29 mei - 29 augustus
S.M.A.K., Jan Hoetplein 1
B-9000
Gent, België
Participants: Neo Matloga

Gerbrand Burger: ‘From a river to a room’

29 mei - 13 juni
Bellyditcham Project Space, Bosrankstraat 11
1032 LH
Amsterdam, Nederland
Participants: Gerbrand Burger

Jaap Berghuis

29 mei - 26 juni
Willem Baars Projects, Hoogte Kadijk 17 hs
1018 BD
Amsterdam, Nederland
Participants: Jaap Berghuis

Lucy Stein: ‘Wet room’

29 mei - 2 september
Spike Island, 133, Cumberland Road
BS1 6UX
Bristol, Verenigd Koninkrijk
Participants: Lucy Stein

Jani Ruscica

28 mei - 4 juli
1646 Experimental Art Space, Boekhorststraat 125
2512 CN
Den Haag, Nederland
Participants: Jani Ruscica

Patrizio di Massimo: ‘Close at Hand’

22 mei - 3 juli
Francois Ghebaly Gallery, 2245, E Washington Blvd
Los Angeles, CA 90021 Verenigde Staten
Participants: Patrizio Di Massimo

Nathan Dilworth: ‘Deluge’

20 mei - 10 juli
Launch18, 373 Broadway, Suite 618
10013
New York City, NY Verenigde Staten
Participants: Nathan Dilworth

Sara Sejin Chang: ‘Four months, four million lightyears’

15 mei - 18 augustus
Argos, Rue du Chantier/Werfstraat 13
b_1000
Brussels, België
Participants: Sara van der Heide

Fiona Mackay: ‘Opium’

6 mei - 8 mei
Belsunce Projects, 15 Rue Puvis de Chavannes
Marseille, Frankrijk
Participants: Fiona Mackay

Raphaela Vogel: ‘The Atomtheorie’

1 mei - 6 juni
Cinematic Moments, 10, Premier House, Waterloo Terrace
N1 1TG
London, Verenigd Koninkrijk
Participants: Raphaela Vogel

Emo Verkerk: ‘Why not’

1 mei - 12 juni
Luhring Augustine Chelsea, 531 West 24th Street
New York City, NY 10011 Verenigde Staten
Participants: Emo Verkerk
april 2021

Giulia Cenci: ‘Tallone di Fero’

28 april - 22 augustus
Museo Novecento, Piazza di Santa Maria Novella, 10,
50123
Florence, Italië
Participants: Giulia Cenci

Minne Kersten: ‘Constant companion’

23 april - 29 mei @ 08:00 - 17:00
Hotel Maria Kapel, Korte Achterstraat 2a
1621 GA
Hoorn, Nederland
Participants: Minne Kersten

Ricardo van Eyk: ‘CIVIL’

22 april - 13 juni
PARK, Wilhelminapark 53
5041 ED
Tilburg, Nederland
Participants: Ricardo van Eyk

Ina van Zyl: ‘Amongst others’

17 april - 22 mei
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Ina van Zyl

Frieder Haller: ‘Scum, scam, scum’

16 april - 29 mei
14A, Poolstrasse 34
20355
Hamburg, Duitsland
Participants: Frieder Haller

Shana Moulton: ‘The invisible seventh in the mystic column’

15 april - 31 juli
Museum of Contemporary Art Santa Barbara, 653 Paseo Nuevo
CA 93101
Santa Barbara, California Verenigde Staten
Participants: Shana Moulton

Paloma Polo: ‘Superposición’

7 april - 29 mei
Sabrina Amrani, Madera 33
28004
Madrid, Spanje
Participants: Paloma Polo

Hans Hoekstra: ‘Winterse taferelen’

2 april - 16 mei
Walgenbach Art & Books, Gouwstraat 15
3082 BA
Rotterdam, Nederland
Participants: Hans Hoekstra
maart 2021

Eleye Boerenkamps: ‘We no longer live at number 8’

22 maart - 22 mei
Daily Practice, Volmarijnstraat 57-a
Rotterdam, Nederland
Participants: Eleye Boerenkamps

Jannis Marwitz & Raphaela Vogel: ‘ROD’

20 maart - 8 mei
Kantine, Rue de Manchester 19 (1st Floor)
Brussel, België
Participants: Jannis Marwitz , Raphaela Vogel

Inga Danysz: ‘Gondola Wish’

14 maart - 9 mei
Good Weather Gallery, 1524, S. Western Ave.
Chicago, Illinois Verenigde Staten
Participants: Inga Danysz

Anne Feddema: ‘Kuierljocht/Wandellicht’

7 maart - 11 april
Melklokaal voor hedendaagse kunst, Heremaweg 20-1
8444 AP
Heerenveen, Nederland
Participants: Anne Feddema

Esiri Erheriene-Essi: ‘I am here because you were there’

6 maart - 3 april
Galerie Ron Mandos, Prinsengracht 282
1016 HJ
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Esiri Erheriene-Essi

Michael Jacklin: ‘Various thoughts’

6 maart - 10 april
Slewe Gallery, Kerkstraat 105 A
1017 GD
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Michael Jacklin

Sarah De Vos: ‘Slow club’

6 maart - 27 maart
Villa Josa, Rue Simon Martin 2
B-5020
Namen, België
Participants: Sarah De Vos

Mike Pratt: ‘Small paintings’

4 maart - 10 april
Torch Gallery, Lauriergracht 94
1016 RN
Amsterdam, Nederland
Participants: Mike Pratt

Robert Zandvliet: ‘Le corps de la couleur’

4 maart - 3 april
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Robert Zandvliet
februari 2021

Esiri Erheriene-Essi: ‘I am here because you were there’

27 februari - 3 maart
Galerie Ron Mandos, Prinsengracht 282
1016 HJ
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Esiri Erheriene-Essi

Janine van Oene: ‘Sensual strokes (Valentine Series)’

14 februari - 28 februari
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Janine van Oene

Adriano Amaral & Victor Gerhard

13 februari - 3 april
Galeria Jaqueline Martins, Rue aux Laines, 14
B-1000
Brussels, België
Participants: Adriano Amaral

Benedikte Bjerre: ‘Let it go let it go’

7 februari - 27 maart
Kunstverein Göttingen, Gotmarstrasse 1
37073
Göttingen, Duitsland
Participants: Benedikte Bjerre

Matthew Monahan

6 februari - 13 maart
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Participants: Matthew Monahan
januari 2021

Robert Zandvliet: ‘Le corps de la couleur’

30 januari - 6 maart
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Robert Zandvliet
december 2020

Klaus Winichner: ‘Berliner Höhlengleichnis’

22 december 2020 - 30 januari 2021
c/o Krömke, Brehmestrasse 45
13187
Berlijn, Duitsland
Participants: Klaus Winichner

Dieke Venema

19 december 2020 - 20 december 2020
De Fabriek, BAARSSTRAAT 38
5615 RG
Eindhoven, Nederland
Participants: Dieke Venema

Evelyn Taocheng Wang: ‘Reflection paper’

12 december 2020 - 28 februari 2021
Kunstverein für die Rheinlande und Westfalen, Grabbeplatz 4
40213
Düsseldorf, Duitsland
Participants: Evelyn Taocheng Wang

Nathan Dilworth: ‘Deluge’

10 december 2020 - 23 januari 2021
Launch18, 373 Broadway, Suite 618
10013
New York City, NY Verenigde Staten
Participants: Nathan Dilworth

June Crespo: ‘Helmets’

4 december 2020 - 2 mei 2021
Artium, Calle Francia 24
01002
Vitoria-Gasteiz, Araba Spanje
Participants: June Crespo
november 2020

Antonietta Peeters: ‘Drie schilderijen voor Pan in Perspectief’

26 november 2020 - 16 januari 2021
Andriesse-Eyck, Leliegracht 47
1016 GT
Amsterdam, Nederland
Participants: Antonietta Peeters

Ruud Kuijer en Krijn de Koning

26 november 2020 - 24 december 2020
Slewe Gallery, Kerkstraat 105 A
1017 GD
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Krijn de Koning

Krijn de Koning & Ruud Kuijer

25 november 2020 - 24 december 2020 @ 08:00 - 17:00
Slewe Gallery, Kerkstraat 105 A
1017 GD
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Krijn de Koning

Natasja Kensmil: ‘Monument der Regentessen’

20 november 2020 - 29 augustus 2021
Hermitage Amsterdam, Amstel 51
1018 EJ
Amsterdam, Nederland
Participants: Natasja Kensmil

Eileen Quinham & Melissa Gordon: ‘Acting out’

8 november 2020 - 12 december 2020
Manifold Books, Kraijenhoffstraat 84
1018 RL
Amsterdam, Nederland
Participants: Melissa Gordon

June Crespo: ‘Voy, sí’

7 november 2020 - 15 december 2020
Galería Heinrich Ehrhardt, San Lorenzo 11
28004
Madrid, Spanje
Participants: June Crespo

Maria Pask: ‘Lord lift me up’

7 november 2020 - 9 december 2020
Ellen de Bruijne Projects, Singel 372
1016 AH
Amsterdam, Nederland
Participants: Maria Pask

Benjamin Ramirez Pérez: ‘Summer Heat An Early Frost’

7 november 2020 - 19 december 2020
Markus Lüttgen Galerie, Elisenstrasse 4-6
50667
Keulen, Duitsland
Participants: Benjamin Ramírez Pérez
oktober 2020

Matthew Monahan & Lara Schnitger

31 oktober 2020 - 5 december 2020
Anton Kern Window, 91, Walker Street
New York, NY 10013 Verenigde Staten

Ana Navas

24 oktober 2020 - 18 december 2020
Caracol, Sagrada Mercancia
Santiago, Chili
Participants: Ana Navas

Eli Content: ‘Lust for Life’

17 oktober 2020 - 14 november 2020
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Eli Content

Adriano Amaral

17 oktober 2020 - 21 november 2020
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Participants: Adriano Amaral

Katja Mater: ‘Time is an arrow, error’

16 oktober 2020 - 21 november 2020
Galerie Martin van Zomeren, Hazenstraat 20
Amsterdam, Nederland
Participants: Katja Mater

J&B: ‘The divided state of America’

10 oktober 2020 - 10 november 2020
Eenwerk, Koninginneweg 176
1075 EH
Amsterdam, Nederland
Participants: Bert Frings

William Monk: ‘Mount Atom’

2 oktober 2020 - 14 november 2020
GRIMM Keizersgracht, Keizersgracht 241
Amsterdam, Nederland
Participants: William Monk
september 2020

Sophie Lee

27 september 2020 - 13 december 2020
Kunstfort bij Vijfhuizen, Fortwachter 1
2141 EE
Vijfhuizen, Nederland
Participants: Sophie Lee

Jeroen Jacobs: ‘Glücksstein’

26 september 2020 - 28 november 2020
Daily Practice, Volmarijnstraat 57-a
Rotterdam, Nederland
Participants: Jeroen Jacobs

Raphaela Vogel: ‘La scultura senza qualità’

24 september 2020 - 23 oktober 2020
Gregor Staiger Milano, Via Rossini 3
20122
Milaan, Italië
Participants: Raphaela Vogel

Melvin Moti: ‘Dream Life’

19 september 2020 - 10 januari 2021
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland
Participants: Melvin Moti

Maddy Arkesteyn: ‘Between passion and loss of self-control’

12 september 2020 - 14 november 2020
Institut de Carton vzw, Avenue de Jette 41
B-1081
Brussel, België
Participants: Maddy Arkesteyn

Giulia Cenci: ‘Fango’

12 september 2020 - 7 november 2020
SpazioA, Via Amati 13
51100
Pistoia, Italië
Participants: Giulia Cenci

Keren Cytter: ‘At the townhouse’

12 september 2020 - 15 november 2020
Kunstmuseum Winterthus, Museumstrasse 52
CH-8400
Winterthur, Zwitserland
Participants: Keren Cytter

Philipp Gufler: ‘Autoerotismus’

9 september 2020 - 11 oktober 2020
Kevin Space, Volkertstrasse 17
AT-1020
Wenen, Oostenrijk
Participants: Philipp Gufler

Eileen Maxson: ‘Time is Money. An experimental intervention into social media advertising on Facebook’

7 september 2020 - 5 oktober 2020
Aurora, 2442, Bartlett Street
TX 77098
Houston, Texas Verenigde Staten
Participants: Eileen Maxson

Johannes Büttner: ‘Alien vs Predator’

5 september 2020 - 17 oktober 2020
Koenig2 by_robbygreiff, Margaretenstrasse 5
1040
Wenen, Oostenrijk
Participants: Johannes Büttner

Paul Geelen: ‘Untitled (Wingman)’

5 september 2020 - 11 oktober 2020
P/////AKT, ZEEBURGERPAD 53
1019 AB
Amsterdam, Nederland
Participants: Paul Geelen

Wieske Wester

5 september 2020 - 1 november 2020
Dürst Britt & Mayhew, Van Limburg Stirumstraat 47
2515 PB
Den Haag, Nederland
Participants: Wieske Wester

Saskia Noor van Imhoff: ‘Four floating patches, secondary shoots’

4 september 2020 - 10 oktober 2020
GRIMM Van Baerlestraat, Van Baerlestraat 80
1071 BB
Amsterdam, Nederland
Participants: Saskia Noor van Imhoff

Ina van Zyl: ‘Light as a needle’

4 september 2020 - 3 oktober 2020
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Ina van Zyl

Han Schuil: ‘HEAT’

4 september 2020 - 3 oktober 2020
Galerie Onrust, Planciusstraat 7
1013 MD
Amsterdam, Nederland
Participants: Han Schuil

Melissa Gordon: ‘Female readymades’

4 september 2020 - 10 oktober 2020
Cosar HMT, Flurstrasse 57
40235
Düsseldorf, Duitsland
Participants: Melissa Gordon

Jannis Marwitz

4 september 2020 - 30 oktober 2020
Lucas Hirsch, Birkenstrasse 92
40233
Düsseldorf, Duitsland
Participants: Jannis Marwitz

Thomas Houseago: ‘Recovery Works’

3 september 2020 - 10 oktober 2020
Xavier Hufkens, 107, Sint Jorisstraat
Brussels, België
Participants: Thomas Houseago

Erik van Lieshout: ‘Art Blasé’

3 september 2020 - 10 oktober 2020
Annet Gelink Galerie, Laurierstraat 187-189
1016
Amsterdam, Nederland
Participants: Erik van Lieshout

Michael Kirkham: ‘Negatives’

3 september 2020 - 10 oktober 2020
Galerie Gerhard Hofland, Bilderdijkstraat 165C
1053 KP
Amsterdam, Noord-Holland Nederland
Participants: Michael Kirkham
augustus 2020

J&B: ‘Work in Progress’

30 augustus 2020 - 10 oktober 2020
Pennings Foudation, Geldropseweg 63
5611 SE
Eindhoven, Nederland
Participants: Bert Frings

Evelyn Taocheng Wang: ‘Sour Gnossiennes’

23 augustus 2020 - 25 oktober 2020
Museum Abteiberg, Abteistrasse 27
D-41061
Mönchengladbach, Duitsland
Participants: Evelyn Taocheng Wang
+ Exporteer Evenementen