Laden Activiteiten

← Terug naar Activiteiten

De Ateliers

+31 (0)20 6739359||http://www.de-ateliers.nl/
maart 2019

‘Face Off: Mondriaan vs hedendaagse kunstenaars’

8 maart - 22 september
Villa Mondriaan, Zonnebrink 4
7101 NC
Winterswijk, Nederland
Deelnemers: Philip Akkerman

‘Less is More’

10 maart - 30 november
Museum Voorlinden, Buurtweg 90
2244 AG
Wassenaar, Nederland
Deelnemers: Steven Aalders

‘HYxOffTheWall’

15 maart - 31 december
Hudson Yards, Chelsea
New York, United States
Deelnemers: Lara Schnitger

Krijn de Koning: ‘Green Dwelling’

16 maart - 15 december
Compton Verney Art Gallery and Park, Compton Verney
CV35 9HZ
Warwickshire, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Krijn de Koning

‘Highlights for a Future: De Collectie (1)’

18 maart - 29 september
S.M.A.K., Jan Hoetplein 1
B-9000
Gent, Belgium
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Hybride sculptuur’

23 maart 2019 - 12 januari 2020 @ 08:00 - 17:00
Stedelijk Museum Amsterdam, Museumplein 10
1071 DJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Rob Birza

‘Luego e segni’

24 maart - 15 december
Punta Della Dogana, Dorsoduro 2
Venetië, Italië
Deelnemers: Tatiana Trouvé

‘Feast and Famine’

28 maart - 14 december
Main Gallery Express Newark, 54 Halsey Street
07102
Newark, New Jersey Verenigde Staten
Deelnemers: Jen Liu

‘So wie wir sind 1.0’

30 maart 2019 - 5 januari 2020
Weserburg Museum für Moderne Kunst, Teerhof 20
28199
Bremen, Duitsland
Deelnemers: Urs Fischer
april 2019

‘Picture Gallery in Transformation’

5 april - 30 december
Museu de Arte de Sao Paulo, Avenida Paulista 1578
013110-200
Sao Paulo, Brazil
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Le Petit Cercle Bruxellois’

19 april - 2 november
Institut de Carton vzw, Avenue de Jette 41
B-1081
Brussel, België
Deelnemers: Fiona Mackay
mei 2019

‘Gigantisme: Art & Industrie’

4 mei 2019 - 5 januari 2020
FRAC Grand Large – Hauts de France, 503, Avenue des Bancs des Flandres
59140
Dunkerque, Frankrijk
Deelnemers: Tatiana Trouvé

Stad in zicht

10 mei - 8 september
Stadsarchief, Vijzelstraat 32
1017 HL
Amsterdam, Nederland

Urs Fischer: ‘Error’

14 mei - 14 oktober
The Brant Foundation Art Study Center, 941 North Street
06831
Greenwich, CT Verenigde Staten
Deelnemers: Urs Fischer

‘Bauhaus&: TextielLab’

25 mei - 3 november
Textielmuseum, Goirkestraat 96
5046 GN
Tilburg, Nederland
juni 2019

‘All You Can Art #4’

1 juni - 29 september
Kunsthal Rotterdam, Westzeedijk 341
3015 AA
Rotterdam, Nederland
Deelnemers: David Bade

14th Triennale Kleinplastik Fellbach

1 juni - 29 september
Triennale Kleinplastik Fellbach, Untertürkheimerstrasse 33
70734
Fellbach, Duitsland
Deelnemers: Eric Sidner

‘Freestate’

8 juni - 13 oktober
Museum IJsselstein, Walkade 2-4
3401 DG
IJsselstein, Nederland

‘Rembrandt’s Mark’

14 juni - 15 september
Kupferstich-Kabinett, Taschenberg 2
01067
Dresden, Duitsland
Deelnemers: Marlene Dumas

We Like Art @ The Frozen Fountain

14 juni - 30 augustus
The Frozen Fountain, Prinsengracht 645
1016 HV
Amsterdam, Nederland

‘Een ongewone wandeling: sporen van Krijn Giezen’

15 juni - 13 oktober
GEM, Stadhouderslaan 43
2517 HV
Den Haag, Nederland
Deelnemers: Paul Geelen

‘New Faces’

23 juni - 21 september
Shoshanaway Gallery, 4835, West Jefferson Blvd
Los Angeles, CA 90016 Verenigde Staten
Deelnemers: Carlson Hatton

‘Virtuoos! Israëls tot Armando’

29 juni - 3 november
Frans Hals Museum, Grote Markt 16
2011 RD
Haarlem,
Deelnemers: Wieske Wester

‘Boys don’t cry’

29 juni - 6 oktober
Concordia, Langestraat 56
7511 HC
Enschede, Nederland
juli 2019

‘Lost in time like tears in rain: Collection Beyerle’

1 juli - 1 september
Fondation Beyerle, Baselstrasse 101
CH-4125
Bazel, Zwitserland
Deelnemers: Marlene Dumas

‘Nine Journeys Through Time’

2 juli - 1 september
Yuz Museum, 35 Fenggu Road, Westbund
Shanghai, Xuhui District China
Deelnemers: Krijn de Koning

Zilvinas Landzbergas

5 juli - 1 september
Kunsthalle Bratislava, Nam SNP 12
Bratislava, Slovakia (Slovak Republic)
Deelnemers: Žilvinas Landzbergas

Grace Ndiritu: ‘The Ark’

6 juli - 13 oktober
Bluecoat, 1, School Lane
L1 3BX
Liverpool, Verenigd Koninkrijk
Deelnemers: Grace Ndiritu

‘Come closer’

13 juli - 29 september
Kasteel d’Aspremont-Lynden, Groenplaats 1
B-3621
Oud-Reken, België
Deelnemers: Ana Navas , Ricardo van Eyk

‘Come Back: Kunsthistorische Renaissancen’

20 juli - 10 november
Kunsthalle Tübingen, Philosophenweg 4
72076
Tübingen, Germany
Deelnemers: Philip Akkerman
augustus 2019

Lara Almarcegui: ‘Deep Inside-Out’

28 augustus - 17 november
Graphische Sammlung ETH Zürich, Rämistrasse 101
HG E52
Zurich, Switzerland
Deelnemers: Lara Almercequi
september 2019

Gabrielė Adomaitytė: ‘Documentary Exactness’

6 september - 12 oktober
Galerija Vartai, Vilniaus g. 36
LT-01119
Vilnius, Litouwen
Deelnemers: Gabrielė Adomaitytė

Wouter Paijmans

14 september - 24 november
Museum De Pont, Wilhelminapark 1
5041 EA
Tilburg, Nederland
Deelnemers: Wouter Paijmans

16th Istanbul Biennial: The Seventh Continent

14 september - 10 november
Istanbul Biennial, Sadi Konuralp Cadessi 5
34433
Istanbul, Sishane Turkey

15th Biennale de Lyon Art Contemporain

18 september 2019 - 5 januari 2020
Biennale de Lyon, 65 ,Rue Challemel Lacour
69007
Lyon, Frankrijk
Deelnemers: Shana Moulton

‘Ein Monument für Wolfgang Neuss’

28 september - 10 november
Haus am Lützowplatz, Lützowplatz 1
10785
Berlijn, Duitsland
Deelnemers: Fritz Bornstück
oktober 2019

Raphaela Vogel

19 oktober 2019 - 6 januari 2020
Kunsthaus Bregenz, Karl-Tizian-Platz
6900
Bregenz, Austria
Deelnemers: Raphaela Vogel
november 2019

Matthew Monahan

22 november 2019 - 12 januari 2020
Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140
1016 LJ
Amsterdam, Nederland
Deelnemers: Matthew Monahan
+ Exporteer Activiteiten